dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł189 m² 14 814,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126 m2 (całkowita ok. 189 m2) zlokalizowany na Woli Justowskiej. Dom przeszedł gruntowny remont w 2024 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Piła,wielkopolskie

349 000 zł65 m² 5 400,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Piła, ul. Wawelska. Przestronne mieszkanie o pow. 64,62 m 2 , w skład którego wchodzą: 4 niezależne pokoje o pow. 18,04 m 2 , 9,77 m 2 (plus dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

2 500 000 zł365 m² 6 849,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam. Mam do zaoferowania dla państwa w pełni wyposażony ośrodek spa w połączeniu z przestronnym mieszkaniem. Budynek ten znajduje się na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bojanowskiego

Leszno,wielkopolskie

690 000 zł128 m² 5 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży dom środkowy o pow. wraz z garażem 128 m2, w Lesznie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł118 m² 6 378,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Oferuję przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy z 1910 roku w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię 117,58 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł61 m² 6 026,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem | piekary C | legnica Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , położone na 4 piętrze w bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bolesławiec,dolnośląskie

419 000 zł67 m² 6 254 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ulicy Gdańskiej w Bolesławcu. Nieruchomość z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł49 m² 5 329,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Ciechocinku Mieszkanie o powierzchni 48,6m 2 , na IV piętrze w bloku z nową elewacją, z własną kotłownią gazową, zarządzanym przez Wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brudzów

Brudzów,świętokrzyskie

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m , położoną w miejscowości Brudzów, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 591,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest niezwykłe mieszkanie 57 m2 , znajdujące się w czterorodzinnym budynku. Do mieszkania przynależy zadbany ogród ( 140m2), do którego jest wyjście z każdego pokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 56 m z widokiem na morze Gdańsk Morena, ul. Wileńska Na sprzedaż oferowane jest jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trzechel

Trzechel,zachodniopomorskie

53 000 zł21 200 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka nr 56 o powierzchni 2,1200 ha grunt sklasyfikowany jako R - grunty orne : rv 1,66 ha, psv 0,38 ha, w 0,08 ha obszar natura 2000 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

375 000 zł42 m² 8 937,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie zaraz obok Doliny 3 Stawów! mieszkanie Powierzchnia 41,96 m2 na której znajdziemy: - salon z kuchnią - pokój/sypialnia - łazienka z prysznicem - przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 198 898 zł97 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.m8 - 97,25 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piłsudskiego

Skołoszów,podkarpackie

87 000 zł44 m² 1 955,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy wpisanej do rejestru zabytków, zlokalizowanej w miejscowości Skołoszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

415 000 zł47 m² 8 913,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka na Julianowie | 46,56 m | pełen rozkład | balkon | po kapitalnym remoncie | ul. Zgierska 93/105 możliwość skorzystania Z rodzinnego kredytu mieszkaniowgo! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

542 518 zł36 m² 14 937,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Barcząckie

Budy Barcząckie,mazowieckie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj wygodnie w rodzinnym klimatycznym domu blisko Warszawy. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę - zapraszam. Wrażenie: zacznę od miejsca - nieruchomość do wprowadzenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piskórka

Piskórka,mazowieckie

1 170 000 zł103 m² 11 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentacje Nowej inwestycji. Domu według projektu dom Kostrzewach 6.W standardzie deweloperskim położony w urokliwym i zielonym miejscu. Atrakcyjny, nowoczesny dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł89 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczyniec

Kleszczyniec,pomorskie

398 000 zł84 m² 4 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 517 m²

Wchodząca w skład nieruchomości działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, o konstrukcji drewnianej, parterowym z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł281 m² 7 469,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nieruchomość idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub dla inwestora , który wykorzysta potencjał tak dużej przestrzeni. Lokalizacja i komunikacja : Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

299 000 zł18 m² 17 085,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 17,5 m zlokalizowana w dzielnicy Witomino w Gdyni. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hutna Wieś

Hutna Wieś,kujawsko-pomorskie

299 000 zł3 312 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 3312 m2 z możliwością budowy dwóch domów, położona w spokojnej miejscowości Hutna Wieś, tylko 15 minut od Bydgoszczy. Położona w odległości zaledwie 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Gdynia,pomorskie

489 000 zł36 m² 13 736 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Gdyni Witominie przy ul. Strażackiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą i jest gotowy do zamieszkania. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

885 000 zł47 m² 18 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania blisko morza? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone 2. pokoje, - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Stara Kamienica,dolnośląskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 543 m²

Kama Nieruchomości z dumą przedstawia wyjątkową okazję - historyczny dom, który niegdyś pełnił funkcję młyna, usytuowany malowniczo nad rzeką Kamienicą w urokliwej Starej Kamienicy. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

455 990 zł52 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Justynów,łódzkie

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

I can be your hero, baby te słowa Enrique Iglesiasa niosą obietnicę bezpieczeństwa i oddania. W Justynowie, zaledwie 15 km od Łodzi, czeka dom, który pozwoli Ci stać się bohaterem dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy wykończone, dwupokojowe, jasne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bohomolca w Krakowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

649 950 zł51 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedane! zadzwoń mamy podobne 2 mieszkania taniej niż deweloper Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Białystok,podlaskie

640 000 zł64 m² 10 031,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, białystok! Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

360 315 zł32 m² 11 086,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnia okazja na takie mieszkanie 2 pokoje _zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów parametry idealne pod najem Powierzchnia: 32,5m Układ: salon z aneksem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

940 000 zł92 m² 10 240,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, o powierzchni przeszło 90m2, znajdujący się w popularnej części Rzeszowa dzielnicy Drabinianka. Gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po remoncie 33,1 m , parter, blisko centrum, ul. Dworcowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 96 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katarzynki

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł32 m² 18 826,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Całość do generalnego remontu za wyjątkiem drewnianych.