dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

851 000 zł47 m² 18 211 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała cena! Mieszkanie z balkonem i 3 pokoje! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie znajduje się na Pradze południe w sercu Gocławia. Łączy w sobie ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bolemin

Bolemin,lubuskie

97 000 zł1 284 m² 75,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka przy lesie W boleminie, gmina deszczno. Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 m2 znajdująca się w Boleminie, gmina Deszczno. Przed podziałem na działkę zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

360 000 zł33 m² 10 762,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 33,49 m2 w nowym budynku z 2025 r wyposażone i gotowe do zamieszkania. Niedaleko Parku Na Zdrowiu. Teren ogrodzony. Ogródek, który można ogrodzić. Mieszkanie jest świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 097 000 zł113 m² 9 743,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 112,59 m | balkon | garaż | ul. Polna Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 112,59 m , położone na III piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł59 m² 8 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, pierwsze piętro w niskim bloku z 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł108 m² 32 512,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Niepowtarzalny widok :) Do sprzedaży unikatowy w swoim rodzaju apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. 4 pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Huta Przedborska,podkarpackie

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Torowa

Częstochowa,śląskie

949 000 zł446 m² 2 127,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Do Sprzedania nieruchomość, która sama zarabia: na rachunki za prąd. Ciekawa oferta, dobra lokalizacja i dywersyfikacja kosztów. Murowany budynek o powierzchni 446 m z instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

48 000 zł800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rynarcicach z mediami. 8 ar - 48 tys. zł Atrakcyjna lokalizacja: blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej, dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostatnia

Bytom,śląskie

339 000 zł62 m² 5 482 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Uwaga: możliwość dokupienia garażu! Ciekawa alternatywa w Bytomia: przestronne 3 pokoje + osobna kuchnia z opcją wyodrębnienia 4-go pokoju, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Staniątki

Staniątki,małopolskie

2 300 000 zł5 416 m² 424,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Propozycja dla inwestora! Wszystkie media/ stacja trafo. Nie można zakupić pojedyńczych działek, oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 5416m2, na której występuje 10 pozwoleń na budowę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

572 250 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,78 m Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Skawina

Skawina,małopolskie

640 000 zł70 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rusza już sprzedaż! Proponujemy apartamenty: jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 68,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

370 000 zł2 500 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2,5 km od Kazimierza Dolnego, dojazd drogą asfaltową. Autem 5 min., pieszo 25 min. 500 m. winnica Kazimierskie Wzgórza; 1 km. stadnina koni, agroturystyka Dworek w Wylągach; 45 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osieki

Osieki,zachodniopomorskie

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek letniskowy na działce budowlanej, uzbrojonej o powierzchni 1000m2. Poza domkiem na działce znajdują się dwa drewniane domki gospodarcze. Na podłącza (kanalizację, instalacje wodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Ułańska

Sowlany,podlaskie

305 000 zł729 m² 418,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Sowlany, ul. Ułańska, sprzedam prywatnie działkę położoną przy ul.Ułańskiej w Sowlanach pośród nowo wybudowanych domów. Brak ryzyka ciągłego placu budowy, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

345 000 zł46 m² 7 574,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio - Dzierżoniów, os. Różane. Szczegóły: - powierzchnia: 45,55 m - Liczba pokoi: 2 (oddzielna kuchnia) - Dwustronne, słoneczne, otoczone zielenią, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 952,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wojska Polskiego, głogów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rogierówko

Rogierówko,wielkopolskie

1 096 200 zł1 827 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, rogierówko, kiekrz, media. P,w,K,G, oferuję bardzo ładnie położony teren w spokojnej lokalizacji, o powierzchni 1827 mkw złożony z dwóch działek geodezyjnych, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

719 000 zł85 m² 8 458,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, w którym codzienność staje się przyjemnością Radogoszcz, łódź Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Takie, w których światło wpadające przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

843 000 zł79 m² 10 617,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę słonecznego trzypokojowego mieszkania, położonego bezpośrednio przy południowej granicy Wrocławia (okolice osiedli Ołtaszyn i Partynice) w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł58 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 58,5 m2, położone na 8-piętrze w 10-piętrowym budynku, zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego. Mieszkanie 600-700m od Metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

319 000 zł41 m² 7 818,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Lublinie. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Skórka,wielkopolskie

174 800 zł3 015 m² 57,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

% % Oferta Sprzedaży Działki Nr 464/2 w Skórce Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o numerze 464/2, położonej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,małopolskie

949 000 zł204 m² 4 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja! Dom wolnostojący 204 m z garażem i fotowoltaiką | Błonie k. Tarnowa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2012 roku, położony w spokojnej miejscowości Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | loggia | ustawny salon 20 m | funkcjonalny układ Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o przemyślanym układzie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

4 500 000 zł272 m² 16 558,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - - - emmerson prezentuje: dom wolnostojący w jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pokój 20,7 m2, kuchnia 5,9 m2, łazienka z toaletą 5,1 m2, balkon 3 m2. 6 min od pkp. Idealna lokalizacja. Oferta do 01.04.2026. Strona południowa. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roździeńskiego

Poręba,śląskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego i funkcjonalnego domu do którego możesz się wprowadzić od razu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dom w Porębie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Częstochowa,śląskie

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł46 m² 17 668,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzgowska

Łódź,łódzkie

570 000 zł68 m² 8 362,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Rzgowskiej w Łodzi, tuż obok Centrum Zdrowia Matki Polki. Spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koszyce Małe,małopolskie

419 999 zł58 m² 7 265,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja komfortowe lokale mieszkalne w Koszycach Małych Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w kameralnej inwestycji, składającej się z zaledwie czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

180 000 zł46 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej miejscowości Czerwonka. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł34 m² 12 809,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

473 000 zł63 m² 7 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,śląskie

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o wysokim standardzie, położonego w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Mstów, tuż nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Chcesz zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

958 000 zł46 m² 20 744,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 46,18m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *dwiema sypialniami *łazienkę Obecnie apartament jest wynajmowany.