dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 791 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , znajdujące się na pierwszym piętrze bloku przy ul.Jaracza 14. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wichrowa

Gostyń,wielkopolskie

381 234 zł44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego w bardzo pożądanej lokalizacji - Gdyni Kosakowie obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bałuckiego

Warszawa,mazowieckie

2 280 000 zł145 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - ul. Michała Bałuckiego Oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , usytuowane na 4. piętrze eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

757 042 zł53 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Mieszkanie posiada powierzchnie użytkową 64 m2, powierzchnia 94 m2 jest "po podłodze". Oferowane na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

845 174 zł42 m² 20 075,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie mieszkanie W inwestycji *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

447 964 zł35 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 2.M6 - 35,03 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Super okazja, rewelacyjna kawalerka! Oferuję Państwu modną i nowocześnie zaaranżowaną kawalerkę, ok. 27 m + dodatkowe pomieszczenie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 303,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 63,3 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

689 000 zł214 m² 3 221,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronny dom w atrakcyjnej lokalizacji - idealny dla rodziny* Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Książenice,mazowieckie

1 149 000 zł142 m² 8 091,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania 1/2 bliźniaka na nowoczesnym osiedlu w Książenicach pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony blisko szkół/przedszkoli/sklepów, w otulinie lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

66 000 zł945 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 945 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł43 m² 18 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł42 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul. Garwolińskiej na Pradze-Południe, tuż obok Parku Józefa Polińskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Umeblowana kawalerka rewelacyjna lokalizacja Sprzedam wyremontowane, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,6 m2 (dodatkowo jest piwnica). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Przytulna kawalerka w centrum Piły gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kraków,małopolskie

466 484 zł25 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 999 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gaj- krzyki | Blisko centrum Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m z osobną kuchnią idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wolica

Wolica,lubelskie

235 000 zł110 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego siedliska położonego w malowniczej miejscowości Wolica, z dala od miejskiego zgiełku, otoczonego pięknymi polami i łąkami. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kępa

Kępa,mazowieckie

399 000 zł33 000 m² 12,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna siedliskowa ( status mpzp - mr). W 90 % porośnięta trawą. Graniczy z lasem oraz z moimi działkami budowlanymi do których doprowadzona jest linia energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

585 500 zł30 m² 19 516,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klimatyzowany apartament Z dużym tarasem 100 metrów od plaży Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową lokalizację tuż przy plaży z możliwością bezobsługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bez prowizji dla kupującego! Dziękuję Pośrednikom nie interesuje mnie współpraca! uwaga możliwość zakupu dwóch sąsiadujących mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

349 000 zł635 m² 598,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wieliczce. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6,5 ar położoną w miejscowości wieliczka, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

845 000 zł118 m² 7 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***tylko W sdp nieruchomości*** opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum miasta, ul. Nożowniczej, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

883 201 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem styl glamour, 51 m Wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , urządzone w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 2 290 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

139 000 zł1 803 m² 77,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1803m2, położonej w miejscowości Lubomierz, powiat Lwówecki, województwo dolnośląskie. Działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

532 000 zł36 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Siemień Nadrzeczny

Siemień Nadrzeczny,podlaskie

637 200 zł8 496 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr geodezyjny 311/2 obręb Siemień Nadrzeczny o szerokości 28 m i długości 390, dobra lokalizacja wjazd z drogi gminnej ul. Konarska gm. Łomża powierzchnia działki 0,8496.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poręba

Poręba,śląskie

619 000 zł83 m² 7 457,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży nowy dom położony w Porębie -dziechciarze. Powierzchnia domu to 83m2 na którą składa się: - parter - 41,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 064 zł37 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 975 000 zł240 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

*** tylko U nas *** Mam do zaoferowania rodzinny dom o łącznej powierzchni 240m2 zlokalizowany na Węglinie w Lublinie, z 2003 roku. Działka 1100 m2, z drzewkami owocowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 869 000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie próbuje być w centrum wydarzeń. Ono wybiera spokój. Świadomie. Z pełnym przekonaniem. Jest tu jak w letnim apartamencie gdzieś daleko od tłumów, gdzie dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

865 000 zł137 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij