dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł72 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny standard, prywatność i komfort codziennego życia - ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warnino

Warnino,zachodniopomorskie

210 000 zł81 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 81 m , położony na dużej działce ok. 2100 m w miejscowości Warnino 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Kraśnik,lubelskie

159 000 zł34 m² 4 655,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,15 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1952 roku przy ul. Wyszyńskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Mościska,mazowieckie

4 750 000 zł311 m² 15 273,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w 100% skomercjalizowany | Mościska, ul. 3 maja 94 przy markecie Netto. Powierzchnia budynku: 311 m (pow. użytkowa 307 m ) Powierzchnia działki: 954.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m , usytuowane na 5. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

295 900 zł55 m² 5 363,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Klimatyzowane, umeblowane mieszkanie M-4, 55,17 m2, duży balkon, klimatyzacja , po remoncie 2021r (w tym inst. elektryczna, wodna), jastrzębie - Zdrój ul. Małopolska - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł26 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , usytuowaną w malowniczej miejscowości Ceradz Dolny, na nowo rozwijającym się osiedlu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Wiatru od Morza

Wytowno,pomorskie

289 000 zł1 149 m² 251,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja: najlepsza działka w Wytownie! 1149m | Al. Wiatru od Morza Nie mam Polskiego nr telefonu proszę o email.   zadzwonię i odpisze natychmiast Szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baranauskasa

Gdynia,pomorskie

1 235 000 zł103 m² 11 942,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dwupoziomowy apartament 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piastowska

Ostróda,warmińsko-mazurskie

650 000 zł105 m² 6 179,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz dużego lokalu w świetnej Ostródzkiej lokalizacji? Sprawdź Naszą ofertę! Lokalizacja: lokal usługowy znajduje się w zabudowie bloków mieszkalnych przy ulicy Piastowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł64 m² 9 286,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Top oferta! 4 pokoje premium po generalnym remoncie - duży balkon - piwnica - opcjonalny garaż! Stylowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - salon + 3 sypialnie! Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cieszów

Cieszów,dolnośląskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "mój Dom" s.c. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Cieszów, gmina Stare Bogaczowice. Lokalizacja: cieszów, gmina Stare Bogaczowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł38 m² 20 822,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

1 690 000 zł136 m² 12 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o funkcjonalnym układzie, idealny dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Projekt domu zakłada wygodną strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kawęczyn

Kawęczyn,mazowieckie

35 900 000 zł124 300 m² 288,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży inwestycji w okolicy Konstancina-Jeziorny. Działka budowlana w odległości około 4,5 km od centrum Konstancina. Droga asfaltowa z obydwu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przerąb,łódzkie

110 000 zł65 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przerąb - gmina Masłowice, dom jednorodzinny na działce 2400 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł51 m² 17 415,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie, położone przy ul. Pełczyńskiego 32 - nowoczesny budynek z 2010 roku. Kuchnia - widna, z dużym oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jeglin,warmińsko-mazurskie

2 300 000 zł237 m² 9 702,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Dom z toskańskim charakterem w Jeglinie na Mazurach Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o toskańskim charakterze , położona w sercu Mazur, w miejscowości Jeglin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Łódź,łódzkie

187 900 zł26 m² 7 144,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1875

***rezerwacja***rezerwacja*** Kawalerka 26,3 m przy Parku Źródliska | Księży Młyn | Wysoki parter | możliwa antresola do spania Oferta idealna dla osób kochających miejski rytm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

639 000 zł37 m² 17 354,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o własnym apartamencie nad Bałtykiem? Oto wyjątkowa oferta! Przedstawiamy luksusowy, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 36,82 m , wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł1 150 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dzielnicy Stradom w Częstochowie, w okolicy nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Działka narożna o wymiarach ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 514,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchów

Tuchów,małopolskie

185 000 zł2 100 m² 88,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka 21 arów w Trzemesnej, gm. Tuchów z mediami, potencjałem zabudowy i dojazdem z drogi asfaltowej Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułówka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

890 000 zł126 m² 7 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Lokalizacja: dąbrowa Szlachecka, gmina Czernichów5 km od centrum Liszekcentrum Krakowa 18 kmprzedszkole i szkoła 2 kmprzystanek autobusowy 600 mokolica cicha, spokojna, przy lesie standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł27 m² 20 370 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 058 687 zł81 m² 13 099,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

434 000 zł38 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulne mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

639 000 zł56 m² 11 412,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta W miocasa! Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Dębogórskiej w Rumi. Lokal został wykończony z dbałością o każdy detal, ma powierzchnię 55,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łętowo

Łętowo,pomorskie

112 995 zł1 074 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

41 działek budowlanych położonych w miejscowości Karczemka Gardkowska, łętowo. Bardzo ładnie położone działki, przy lesie, blisko miejscowości Łętowo, wzdłuż drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Babice Nowe

Babice Nowe,mazowieckie

875 000 zł2 700 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hala stalowa 2700 m Na sprzedaż konstrukcja hali stalowej o powierzchni ok. 2700 m , przeznaczona pod magazyn, produkcję lub centrum logistyczne. Konstrukcja zdemontowana, kompletna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 150 000 zł104 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 104 m , zlokalizowane na Podolanach w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 20,34 m Kuchnia: 8,95 m Wiatrołap: 4,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

2 700 000 zł65 m² 41 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sopot Dolny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł44 m² 18 121 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Nova Papiernia z 2020 r. Mieszkanie nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży ładne 4-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego bloku z cegły na osiedlu Arkońskim. Mieszkanie ma powierzchnię 69,79m2 i składa się z: - salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Siemczyno,zachodniopomorskie

889 000 zł20 200 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość gruntową rolną niezabudowaną składającą się z dwóch działek, położoną w malowniczej wsi Siemczyno w odległości ok. 6 km na zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zagórzany

Zagórzany,małopolskie

365 000 zł3 648 m² 100,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową, widokową działkę w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu lasu i łąk. Nieruchomość znajduje się w Zagórzanach, nieopodal Gorlic. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Golanka Górna,dolnośląskie

487 500 zł7 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, świetna lokalizacja. Na terenie znajdują się budynki (w tym jeden zabytkowy), które wymagają kapitalnego remontu lub mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

456 000 zł38 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,85 m , położone na 1 piętrze z dużym balkonem, zlokalizowane w nowej dzielnicy przy ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu. Planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Łódź,łódzkie

199 990 zł788 m² 253,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej o pow. 788m2 w Łodzi w rejonie ulic Bocznej i Marcowej. Na działce prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki.