dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Godowa

Godowa,podkarpackie

166 990 zł30 m² 5 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Godowa - mieszkanie 29,63 m2 z wyposażeniem na III piętrze składające się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju, dużego balkonu i przynależnej piwnicy; wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

544 104 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

374 900 zł33 m² 11 360,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Mieszka I w Białymstoku. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głosków

Głosków,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Możliwość sprzedaży 2 działek obok siebie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren oznaczony jako mn/u -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

164 340 zł913 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka 913 m - 2 sprzedane, 1 rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabownica Starzeńska

Grabownica Starzeńska,podkarpackie

1 119 000 zł163 m² 6 865,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym | Grabownica Starzeńska | gotowy do zamieszkania Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

460 600 zł41 m² 11 258,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! 2 pokoje 41 m na 2. piętrze w Naramowicach - tramwaj w zasięgu 3 minut. Sklepy i szkoły w zasięgu spaceru! Obok tereny nadwraciańskie oraz taras widokowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Ociecka

Wola Ociecka,podkarpackie

98 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlanej w Woli Ocieckiej na sprzedaż, która łączy w sobie spokój natury, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dobranowice,małopolskie

235 600 zł1 178 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 11,78 ar. Działka widokowa, położona w Dobranowicach w bliskiej odległości od Wieliczki. Działka położona w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasienica,śląskie

894 400 zł104 m² 8 600,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Jasienica/ koło bielsk-białej Kupujący zwolniony z podatku pcc! nowoczesne mieszkania dwupoziomowe Z ogródkiem - jaworze / jasienica Na sprzedaż ostatnie 2 wyjątkowe mieszkania dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł62 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Łódź,łódzkie

449 999 zł58 m² 7 790,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Charakterystyka lokalu Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 57,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji Drewnowska Park w Łodzi. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowym osiedlu na granicy Julianowa, józefosławia i Piaseczna Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To miejsce daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar Karola Musioła

Opole,opolskie

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, bardzo funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Centrum, 500 mb. od Rynku. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej ok. 43 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

715 000 zł83 m² 8 614,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupoziomowe, komfortowe oraz funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 82,98 m2, zlokalizowane w Legnicy przy ulicy Myrka na osiedlu Bielany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

1 650 000 zł6 218 m² 265,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 62 ary wz na 4 domy / 8 bliźniaków widokowa kielnarowa / tyczyn Cena: 1 650 000 zł Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

439 000 zł46 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w samym sercu Tarnowa na zamkniętym osiedlu! Tarnów, ul. Wilsona 58 Powierzchnia mieszkania: 45,67 m Takie oferty w centrum miasta zdarzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

123 997 zł1 219 m² 101,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Różnowie, w gminie Dywity- w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Olsztyna. W trakcie procedury uzyskiwania warunków zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

906 277 zł51 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Luksusowe Apartamenty w sercu Karkonoszy Zainwestuj w niezależne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce. Nowoczesne apartamenty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 998 000 zł207 m² 9 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księgarska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł519 m² 1 194,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 519 m , położoną we Wrocławiu, przy ulicy Księgarskiej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

849 000 zł62 m² 13 760,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu apartament znajdujący się w nowym apartamentowcu przy ul. Katowickiej. Nieruchomość o powierzchni wewnętrznej 61,70 m2 z przynależnymi dwoma tarasami , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Sierakowo Słupskie,pomorskie

99 500 zł800 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 800 m mpzp 09mu Na sprzedaż działka nr 22/21 o powierzchni 800 m , położona w Sierakowie Słupskim. Lokalizacja: ul. Polna, sierakowo Słupskie - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam dwupietrowy dom z pokojami na wynajem w odleglosci 20 min od morza. Na parterze znajduja sie 4 pokoje z lazienkami oraz jadalnia i kuchnia. Na pierwszym pietrze sa dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Małego Rycerza

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł1 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjna działka budowlana 1000m , zgodnie z mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (możliwy dom wolnostojący jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 249 000 zł141 m² 8 827,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Siepraw, gm. Siepraw | 141,49 m | działka 12,23 a| Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł104 m² 36 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesny I luksusowy apartament Z panoramicznym widokiem na wawel I stare miasto ul. Grzegórzecka, wiślane tarasy, kraków lokalizacja: na sprzedaż unikatowy, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

671 446 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

2 130 000 zł77 m² 27 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Elegancki apartament premium | Wyspa Spichrzów | Widok na Motławę. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 77,1 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

406 000 zł33 m² 12 303 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kociewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł116 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m | działka 1210 m | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / deweloperski+ Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

423 000 zł36 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny | zieleń + przestrzeń | gdańsk południe Gdańsk - Łostowice 2-4 pokoje Stan deweloperski Termin oddania: 1q 2027 Na sprzedaż nowoczesne mieszkania położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł42 m² 8 827,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

-rezerwacja- szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta? Ta oferta będzie idealna zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

418 000 zł33 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Przybysławice

Przybysławice,małopolskie

79 000 zł6 540 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam Pole Orne 65.40 arów w 32-075 Przybysławice Gmina Gołcza numer działki 550/3 klasa Gruntu III a oraz III b

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

559 000 zł34 m² 16 676,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka Z balkonem W sercu łodzi - doskonała inwestycja Balkon | Centrum miasta | Wysoki standard wykończenia | Najlepszy adres w Łodzi | Dworzec Łódź Fabryczna | Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wałbrzych,dolnośląskie

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż polecamy wyjątkową nieruchomość. Bliźniak położny w dzielnicy Gaj, zaledwie 2 km od centrum Wałbrzycha a jednocześnie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij