dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pinczyńska

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Domy o powierzchni 130 m2 położone na działkach o powierzchni około 1000 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie. (D2 - działka 1010 m2) i (D1 - działka 1002 m2) Zapraszamy do umówienia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Luzino

Luzino,pomorskie

152 250 zł1 050 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050m2 w Barłominie. Działka w granicy posiada dostęp do wody i prądu. Położona na wzniesieniu i wyeksponowana bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Robakowo,pomorskie

1 170 000 zł160 m² 7 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu natury - Robakowo k. Wejherowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 159,7 m , usytuowany na pięknej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Żabiniec przy ul.Prądnickiej. Pełna własność hipoteczna. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

619 000 zł76 m² 8 134,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena - 619 000 zł! komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zakrzowiec,małopolskie

699 000 zł65 m² 10 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zakrzowiec k. Niepołomic - do sprzedaży mieszkanie o pow. 65 m . Mieszkanie do wejścia - z wyposażeniem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Białystok,podlaskie

989 997 zł189 m² 5 238,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 242m2 w Nowodworcach przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2004 roku z garażem na dwa auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł39 m² 14 376,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39,3 m | ul. Czerniakowska | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,3 m , zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:563 m²

Tylko u Nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom wielorodzinny z lokalem użytkowym, położony na ogrodzonej posesji w doskonałej lokalizacji. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

384 939 zł32 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Żnin,kujawsko-pomorskie

335 000 zł47 m² 7 112,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie w bloku na 2 piętrze w Żninie na ul.Zytniej.Pow.47,10 na którą składają się 2 pokoje,kuchnia,łazienka,ubikacja i korytarz. 3 lata temu przeprowadzony generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Lubin,dolnośląskie

245 000 zł46 m² 5 311,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Lubinie przy ul. Szkolnej (centrum miasta). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju i balkonu. Powierzchnia 46,13 m2 Cena 245 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie 105 m2 na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na Warszawskich Kabatach przy ul. Jeżewskiego 5c, zaledwie 5 minut od stacji metra Kabaty. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 000 zł74 m² 6 707,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie, 74 m , Fordon - Osiedle Tatrzańskie, bydgoszcz Lokalizacja: fordon, osiedle Tatrzańskie Powierzchnia: 74 m Liczba pokoi: 4 Balkon: tak Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

144 590 zł761 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż 7,61 arowa uzbrojona działka budowlana idealna pod zabudowę - Stobierna gm. Trzebownisko powiat rzeszowski. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o pow. 761.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł124 m² 8 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbica,łódzkie

95 000 zł1 196 m² 79,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wierzbica k/stobiecka Szlacheckiego, gmina Ładzice, ulica Brzozowa - działka 1196 m2, do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka (39 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bębło

Bębło,małopolskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Firma Kurpiel jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 4 pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 70 m2 z ogródkami. W ramach osiedla w oferujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

673 365 zł70 m² 9 619,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej aż 70m2 +taras i mały ogródek. Układ mieszkania na przestrzał z salonem z aneksem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radarowa

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przytulnej kawalerki w dzielnicy Włochy przy ul. Radarowej 4a. Blok kameralny, niskiej zabudowy znajdujący się w otulinie zieleni. To bardzo spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

695 000 zł62 m² 11 210 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie dwupoziomowe | 61,41 m | 3 pokoje | ogród + taras + balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,41 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w dzielnicy Górka Narodowa. Linia tramwajowa oddalona o zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł37 m² 18 654,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzemieślnicza

Zębice,dolnośląskie

1 900 000 zł236 m² 8 040,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Zębice, między Wrocławiem a Oławą. Atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

249 000 zł3 974 m² 62,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w malowniczej okolicy w Zieleniewie, otoczona naturą, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury. Usytuowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Nieporęt,mazowieckie

1 099 000 zł98 m² 11 168,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Nieporęcie, przy ul. Chabrowej. Budynek z 2005 roku, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m . Według dostępnej dokumentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł94 m² 15 691,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Witaj, Zastanów się, pomyśl w jakim miejscu, mieszkaniu chcesz mieszkać, żyć? Na czym tak naprawdę Ci zależy? Czego dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

405 000 zł48 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Odlewniczej w Lublinie.