dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Gniezno,wielkopolskie

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

M3 w najlepszej lokalizacji w Gnieźnie! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Gniezno,ul.Staszica,os.Tysiąclecie OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie dwupokojowe 43m2, usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

511 111 zł44 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł92 m² 7 923,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

669 000 zł61 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy w pełni urządzone mieszkanie w Elblągu przy ulicy Łęczyckiej o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w nowym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Ślęza,dolnośląskie

1 499 999 zł117 m² 12 820,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Agent prowadzący: tel: (english version below Serdecznie polecam dom w miejscowości Slęża. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

449 000 zł48 m² 9 276,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż świeżo odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży kawalerka z balkonem. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne. Sypialnia, salon z balkonem, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój zabudowany szafą komandor.Bez księgi wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku 6 piętrowym z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. W budynku nowa elektryka, ogrzewanie i przewody gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł78 m² 8 904,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4pokojowe mieszkanie, na zielonym osiedlu, pełna infrastruktura mieszkanie do kupienia tylko za gotówkę Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Przyjaźń,pomorskie

729 000 zł109 m² 6 664,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bliźniak w kameralnym miejscu, w pobliżu lasu, w kaszubskiej wsi Przyjaźń, w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, nieopodal jeziora. 5 minut do wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

440 000 zł59 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w miejscowości Łaziska. Mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe, nowe, do wykończenia, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

2 630 156 zł142 m² 18 578,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*Oszczędzasz już na starcie - kup bezpośrednio od dewelopera* **0% prowizji** **0% podatku pcc** *jestem dostępny także wieczorami i w weekendy* Zamieszkaj w sercu Łodzi w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

980 000 zł123 m² 7 942,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123,39 m , położony na prawobrzeżu Szczecina, przy ul. Srebrnej. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

1 740 000 zł154 m² 11 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

DO negocjacji! Nowoczesny, świeżo wykończony dom z ogrodem, jacuzzi i przestrzenią do relaksu Marki, 154 m | 2025 r. | bezczynszowy | Garaż + parking zewnętrzny Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Magazynowa

Kamienica Polska,śląskie

80 000 zł1 336 m² 59,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1336m2 i wymiarach 21m x 64m, oznaczona na mapie literą "f",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul. Załęskiej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł102 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł30 m² 10 858,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

547 000 zł53 m² 10 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł38 m² 4 494,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pławno,łódzkie

589 000 zł270 m² 2 181,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pławno k/radomska, dom dwu-rodzinny plus dwa lokale - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Łomianki,mazowieckie

1 275 000 zł240 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży segment środkowy w Łomiankach na działce 235 m2 o powierzchni całkowitej 240m2 (205m2) plus około 20 m2 użytkowe poddasze. W pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katowice

Katowice,śląskie

800 000 zł4 998 m² 160,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w kształcie kwadratu na przeciw budynków produkcyjno-magazynowych bezpośrednio przylega do drogi ulicy Konduktorskiej Działka znajduje się na terenach przemysłowych i doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 250 000 zł152 m² 8 212,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

English below Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu z segmentu premium położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wrocławskiej w Mokronosie Górnym miejsca gdzie luksus łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Chmielew

Chmielew,mazowieckie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1500 m. we wsi Chmielew, gm. Magnuszew pow. Kozienicki. Działka jest położona w zabudowie wiejskiej, w działce jest kanalizacja i wodociąg, własna studnia głębinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł62 m² 11 341,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Modernistyczny klimat z duszą przestronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokoje przy Rondzie Grzegórzeckim Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warzyńska

Brzeg Dolny,dolnośląskie

463 000 zł52 m² 8 835,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Brzeg Dolny ul. Warzyńska Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,4 m , położonego na parterze bloku na malowniczym osiedlu w Brzeg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Skrzeszew,mazowieckie

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²