dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pszeniczna

Białystok,podlaskie

325 000 zł973 m² 334,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 973 m położona w Białymstoku przy ul. Pszenicznej w obrębie Halickie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

890 000 zł167 m² 5 332,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje Państwu wyjątkowe, bardzo przestronne mieszkanie poddaszowe o powierzchni całkowitej 166,9 m , zlokalizowane w trzypiętrowym bloku z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki

Łęki,małopolskie

649 000 zł184 m² 3 531,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 179 m²

2154 m działki + 183 m domu | Łęki | 35 min od Krakowa Za cenę małego mieszkania w Krakowie możesz mieć dom z ogromną działką. Łęki 47, gm. Myślenice 7 km od Zakopianki 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

2 310 630 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

1 390 000 zł177 m² 7 853,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

GK Nieruchomości poleca! Na sprzedaż dwa wyjątkowe i nowoczesne domy wolnostojące z antresolą usytuowane na posesji, na której niebawem będzie wykonane ogrodzenie oraz automatyczna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Białogard,zachodniopomorskie

449 000 zł138 m² 3 259,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferujemy dom jednorodzinny w bardzo dobrej lokalizacji w Białogardzie. Dom o powierzchni całkowitej ok. 139,74 m2 oraz powierzchni mieszkalnej około 90,88 m2. Powierzchnia działki to 491.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł46 m² 11 494,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu, w lokalizacji blisko centrum miasta. Okolica zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

999 999 zł153 m² 6 535,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153 m , usytuowany na działce 12 ar w spokojnej i malowniczej części Rzeszowa. Parter (wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł54 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majowa

Opole,opolskie

429 000 zł54 m² 7 871,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie (14/1) z ogrodem i 2 miejscami postojowymi 3 pokoje (funkcjonalny układ, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób pracujących zdalnie) 54,50 m (komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, świetnie doświetlone, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo zadbanym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wschodnia

Nieborów,łódzkie

499 000 zł22 263 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,2263 ha, położona w urokliwym Nieborowie przy ul. Wschodniej. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu z ogrodem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gorlice,małopolskie

399 500 zł65 m² 6 146,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe (około 65 m2) na czwartym piętrze, w Gorlicach na ulicy Kościuszki. Mieszkanie składa się z: przedpokoju trzech pokoi (jeden większy typu salon, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

<> sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczkowice

Wilczkowice,dolnośląskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Wilczkowice - cicha i spokojna wieś między Jordanowem a Sobótką, zamieszkała przez 230 osób. Szybki dojazd do Wrocławia zwłaszcza z możliwością powstającej nowej drogi S-8 Wrocław-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka

Kraków,małopolskie

885 398 zł50 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament o powierzchni 50,45m2 w kameralnej inwestycji "zacisze nad Rudawą" realizowanej przy ul. Józefa Becka w Krakowie w dzielnicy Wola Justowska. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bema

Ustroń,śląskie

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w zabudowie bliźniaczejw centrum ustronia bardzo dobra lokalizacja rynek wturny więcej info udzielam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł198 m² 5 808,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w Gdańsku - dzielnicy Osowa, na działce o powierzchni 652 m . Na posesji znajdują się dwa budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

675 000 zł52 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Złocień, ul. Czeczów | 52,2 m Cena: 675 000 zł Na sprzedaż nowoczesne, ciche mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku z 2019 roku, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

335 000 zł52 m² 6 453,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,91 m , położone na cenionym i zielonym osiedlu Złote Łany. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

839 000 zł58 m² 14 420,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,18 m2 (użytkowej 56,55 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - Warszawa, ochota Cena: 590 000 zł Powierzchnia: 36 m Cena za m : 16 389 zł Piętro: 4/4 (bez windy) Rok budowy: 1970 Rynek: wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 340 m2, posadowiony na działce 2191 m2. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

1 774 036 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe gratis! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Marcinkowskiego

Kępno,wielkopolskie

296 480 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu tego urzekającego mieszkania nr 11 o powierzchni 37,06 m2 , położonego w sercu centrum Kępna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł165 m² 15 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa nieruchomość W zielonej części ursynowa Balkon i taras otoczony zielenią | Wysoki standard wykończenia | Kameralna zabudowa segmentowa I Spokojna, zielona okolica I Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

298 065 zł25 m² 11 776,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne apartamenty pod wynajem lub do zamieszkania w atrakcyjnej części Gdańska. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

489 000 zł37 m² 13 194,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Nowe Sady. Lokalizacja nieruchomości korzystna zarówno dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

439 500 zł55 m² 8 036,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 54,69 m | 3 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od 309 000,00 pln do 608 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 35,26 m do 68,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 780 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł92 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Południowa

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł25 m² 10 938,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż osiedle Reda | Idealna inwestycja lub własne M! Oferujemy wyjątkową kawalerkę w doskonałej lokalizacji na osiedlu Reda gotowa do wydania! Dlaczego warto: lokalizacja: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

249 961 zł86 m² 2 913,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł140 m² 4 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

!bez prowizji! W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż ostatnie domy w zabudowie szeregowej w dzielnicy Budziwój Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej z ogródkami od 70m2 do 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

615 000 zł59 m² 10 423,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Piaski przy Szpitalu dsk Białystok, ul. Waszyngtona Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Białymstoku niedaleko centrum, przy ul. Fabrycznej na parterze z ogródkiem. Mieszkanie ma powierzchnię 48metrów i jest 2-stronne. Idealne dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 26 m2 (nr 9a). Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Pruszków,mazowieckie

587 000 zł50 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2