dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie przedstawiamy lokal usługowo-handlowy na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 122 m znajduje się na parterze i posiada wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł80 m² 30 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękny, wyremontowany, trzypokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 80 m2 przy ulicy Krupniczej (rejon Dolnych Młynów). W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,40 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Są mieszkania, które wymagają czasu i dużych zmian i są takie, które dają dobrą bazę do wygodnego życia od pierwszego dnia. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Słoneczny apartament jednopokojowy 35 m Grzybowo, ul. Muszelkowa | Parter z wyjściem na zielony teren | Osiedle Bałtyk Na sprzedaż komfortowy i w pełni wyposażony apartament jednopokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

325 250 zł1 301 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż są wystawione zgodnie z tytułem dwie działki budowlane przy ul. Pilota Kazimierza Sztramko w Grajewie o łącznej powierzchni 1 301 m2 (zgodnie z wypisem z rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 364 m² 117,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piekna i sloneczna dzialke budowlana .Dzialka ma wazny MPZP.Parcela znajduje się w miejscowosci Zielonagora pod Obrzyckiem,12 km od Szamotul,14 km od Wronek i 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,80 m² 4 368,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 58,30 m 2. piętro, centrum Lubska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,30 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W skład mieszkania wchodzi: - 4 pokoje - kuchnia (oddzielna) - łazienka - wc (oddzielne) - przedpokój - balkon Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona (płyta gazowa, piekarnik, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł76 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Dobre nieruchomości prezentują przytulne i ustawne M5 na Kapuściskach Mieszkanie do wprowadzenia, idealne dla rodziny lub na wynajem! 5 pokojowe mieszkanie 70 m charakteryzuje rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł65,05 m² 9 500,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry Mam do sprzedania nowe mieszkanie w Rymanowie na nowym osiedlu "rymanowskie Wzgórze". Mieszkanie w pełni umeblowane. Dodatkowo komórka lokatorska i piwnica oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł160 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

* dom o powierzchni 160 m2, z działką w skład której wchodzi ogród okalający budynek mieszkalny. *Budynek posiada 2 pokoje na dole, 2 na górze , poddasze do adaptacji, pomieszczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł2 200 m² 420,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej wraz z pawilonem usługowym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł27 m² 5 366,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O mieszkaniu Na sprzedaż jasna, ustawna kawalerka o powierzchni 26,53 m , zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł52 m² 5 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe - w cichej, zielonej okolicy, na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Okazja: oferta bez prowizji od kupującego! Idealna wielkość mieszkania jako.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Okazja: dom z dużym potencjałem na 22-arowej działce Zagórze, gm. Babciu Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? A może marzysz o domu z perspektywy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł187 m² 6 684,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Marzysz o porannej kawie na tarasie z widokiem na zieleń, a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do miasta? Ten wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 187 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł12 m² 6 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pilnie sprzedam 2 miejsca postojowe jak na zdjęciu, w garażu podziemnym na oś. Odkrywców, ul. Idzikowskiego 22, w części A. W pakiecie również 2xpilot do bramy garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29 m² 13 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowana kawalerkana parterze z ogródkiem w nowym budownictwie (2022 r.) o powierzchni 28.5 m2 w Gdańsku, dzielnica Ujescisko-Łostowice, ul. Niepolomnicka 70. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł79 m² 22 772,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Apartament w kamienicy przy parku centrum **english below** Do sprzedania wspaniała nieruchomość o powierzchni 79 m2 położona na ul. Sienkiewicza w Krakowie. Apartament otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedam mieszkanie 53 m2 bez pośredników, bez prowizji, ul. Kotlarska 4/6, wrocław, stare Miasto, tel.   Cena: 760 000 zł (14 340 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najchetniej zamiana na dom wyłącznie w Goleniowie - rozważę każda propozycję również blizniak, tańsze, droższe możliwa dopłata. Idealna Lokalizacja w centrum wsi Białuń 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 650 m² 67,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Miejscowość Pruchna, ul. Spółdzielcza Gmina Strumień Powiat cieszyński Województwo śląskie Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2650 m , położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,93 m² 9 908,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie widoczne na zdj. Mieszkanie w bloku o powierzchni 46.93 M2 stan bardzo dobry gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależne miejsce parkingowe, wozkarnia. Z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł65,90 m² 3 794 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie położone jest w bloku w spokojnej okolicy, znajduje się na parterze, dostępny jest także strych , piwnica a także pomieszczenia gospodarcze i mały ogródek. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł76 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o powierzchni 76 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania/domu o powierzchni 76 m , usytuowanego w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 420 m² 190,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przy dworcu pkp w Łaziskach Górnych za Biedronką. Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,81 m² 5 556,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Champions Nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 71,81 m , położony na parterze budynku przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

30 Arów na Mazurach Zachodnich (samin) Cena: 100zł/m2 (300 000 zł za działkę) Działka posiada wydane warunki zabudowy! Media na miejscu: dostęp do prądu i wody bezpośrednio przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł102 m² 4 950,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł1 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki budowlane po 1500m2(wymiar minimalny), obok siebie lub jedna duża 4500m2 , objęte mpzp, wszystkie media w drodze przy działce. W sąsiedztwie osiedle domów jednorodzinnych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł28 m² 5 353,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O mieszkaniu Na sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,68 m² 15 229,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1001

Nadmorska inwestycja premium lub komfortowe miejsce do życia, 200M od plaży - sianożęty Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł900 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona + światłowód , warunki zabudowy częściowo zalesiona , na mini osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu las , rzeka Mogilica (ryby łososiowate), m. Rąbino (gmina) ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł868 m² 620,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Działka budowlana w świetnej lokalizacji w samym Centrum Dębogórza. Ul. Zimowa o pow. 868m2. Łatwy dojazd do Gdyni nową ul. Paska bez korków ok. 5km, 3 km do morza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 000 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Cieksynie położona na obszarze do zabudowy mieszkaniowej letniskowej (według aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ) o powierzchni 2000 m2 z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48,04 m² 17 693,59 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjna cena - bezpośrednio! Mieszkanie znajduje się na młodym osiedlu o podwyższonym standardzie. Pod każdym budynkiem zlokalizowany jest garaż podziemny. Osiedle położone na rogu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł1 000 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 000 m²

Luksusowy Pałac w Strzembowie Perła Mazowsza Na malowniczym Mazowszu, w urokliwej miejscowości Strzembowo, znajduje się wyjątkowy pałac, który przenosi mieszkańców w czasie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł850 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej w Białymstoku. 850m2 z dwoma wjazdami od ulicy Gdańskiej i Jagiellońskiej. Idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na nowym osiedlu Nowa Wieś k. Pasłęka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych na nowo powstającym osiedlu w Nowej Wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znajduje się na 3 i piętra w bloku który przeszedł malowanie eleweacji w 2025 roku i remont klatek schodowych w 2024 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.