dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

455 000 zł40 m² 11 262,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Perfekt przedstawia Państwu mieszkanie do zakupu znajdujące się na Osiedlu za Sterem przy ul. Polskich Marynarzy. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na parterze. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Raków

Raków,mazowieckie

1 000 000 zł200 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 20 ha ziemi w miejscowości Raków, gmina Pacyna. Na 15 ha obecnie uprawiany owies i soczewica z dopłatą do ekologii 4yś/ ha, dodatkowo 4 ha łąki. Numery działek: 197/1 59 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisła

Wisła,śląskie

490 000 zł1 150 m² 426,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanym i aktualnym pozwoleniem na budowę dwóch dwulokalowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Działka niezwykle widokowa pod lasem. Południowa ekspozycja. Blisko wyciągi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

399 255 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowych Apartamentów w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym kompleksie apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł99 m² 7 770,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję przytulnych domów parterowych zlokalizowanych w Sędziszowie Małopolskim. Budynki usytuowane są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i piwnicą - Centrum Gdańska Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 363,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Odbiór w tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

408 189 zł34 m² 11 835 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

624 375 zł49 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiejna Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolki

Lesko,podkarpackie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie na ulicy Smolki, na 3-piętrze, wykończone w wysokim standardzie. Bez nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania. 38m2+piwnica+ balkon Czynsz ok 500 zł Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

249 000 zł28 800 m² 8,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o powierzchni 2,88ha położona w obrębie Rogale z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Piękna działka z dużym potencjałem siedliskowym. Do plaży nad jeziorem Mleczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

215 000 zł33 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sosnowiec sielec, ul. Legionów 4a jasna kawalerka 32,26 M2 W dobrej lokalizacji do wejścia od zaraz cena 219 000 - do negocjacji Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla singla, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

381 498 zł40 m² 9 568,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koło Strzelnicy

Kraków,małopolskie

2 181 000 zł125 m² 17 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i tarasem na dachu. Więcej informacji - tel. e-mail: zakup bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc 2% Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janinów

Janinów,mazowieckie

395 000 zł1 540 m² 256,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Janinów | Spokojna i zielona okolica Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 1500 m, położona w malowniczej i spokojnej części Janinowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 630,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 55,66 m z dużą loggią - ostatnie piętro, ul. Jugosłowiańska, gocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m z dużą, zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

793 000 zł88 m² 8 995,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 88,16 m2, położony niespełna 100 metrów od brzegu Jeziora Olecko Wielkie, przy Placu Zamkowym Funkcjonalny, słoneczny oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Myszczyn,mazowieckie

499 000 zł1 377 m² 362,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, znajdującej się w miejscowości Myszczyn przy ulicy Zaborowskiej, w gminie Ożarów Mazowiecki. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Wola,mazowieckie

855 000 zł113 m² 7 548,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duży segment z dużym ogródkiem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Marzysz o nowoczesnym domu z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wartkowice

Wartkowice,łódzkie

679 000 zł149 m² 4 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Mrówna, zaledwie 4,5 km od Wartkowic i 14 km od Uniejowa miejsca znanego z term i solanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

85 000 zł2 692 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o nr ewidencyjnym 548/3 o pow. 2692 m2 położoną w miejscowości Olszyna ul. Osiedle w powiecie lubańskim. Działka ma wymiary 23x128 m, posiada bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

170 000 zł822 m² 206,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Zgorzelcu na ul. Reymonta w okolicy domów jednorodzinny. Uzbrojona, narożna z dojazdem drogą asfaltową. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Kępa Niemojewska

Kępa Niemojewska,mazowieckie

319 000 zł3 229 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Kępa Niemojewska Na sprzedaż działka o powierzchni 3 229 m w miejscowości Kępa Niemojewska, położonej w gminie Grabów nad Pilicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 150 000 zł384 m² 5 598,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż przepiękna, zabytkowa nieruchomość (obecnie pełniąca rolę antykwariatu z częścią mieszkalną i restauracyjną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

473 658 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

987 929 zł69 m² 14 317,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 68,22 m2 + 2 balkony ( 7,19m2 i 4,96m2 ) ) do odbioru już W tym roku parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

675 000 zł65 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Krakowie w dzielnicy Bronowice Mieszkanie w budynku jednorodzinnym przy cichej uliczce o znikonym ruchu w rejonie ulic Bronowicka / Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , urządzone w eleganckim stylu. Największym atutem nieruchomości jest prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

747 000 zł59 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m przy al. Jana Pawła II, w bloku z 2019 roku. Nieruchomość została wykończona według indywidualnego projektu architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziekanowice

Dziekanowice,małopolskie

159 900 zł765 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną. Lokalizacja - miejscowość Dziekanowice gmina Dobczyce. Bardzo dobre połączenie z większymi miastami: wieliczka - 17 minut Niepołomice - 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Młynowa

Czarna Białostocka,podlaskie

225 550 zł1 735 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Czarnej Białostockiej idealne miejsce na Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

600 721 zł62 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem, idealne dla rodziny z dziećmi. Położone w spokojnej okolicy Starego Polesia, zaledwie 1,5 km od centrum Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny dwurodzinny o powierzchni 255 m2 (z możliwością adaptacji pod apartamenty) położony w Czerwionce-Leszczynach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

635 000 zł143 m² 4 440,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence (atlantis), która powstaje na Malince przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dąbrowa,wielkopolskie

3 300 000 zł357 m² 9 243,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący parterowy (5-8 pok) Z możliwością wykończenia poddasza, pompa ciepła, rekuperacja, duża działka Nieruchomość położona w Dąbrowie blisko Poznania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

667 819 zł59 m² 11 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szpachlowanie lokalu W cenie 0 zł! Niniejsza oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem!, które to zlokalizowane jest na stale rozwijających się poznańskich Podolanach; o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł76 m² 24 918 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem o powierzchnii 50m2 przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 35, warszawa - Wola - Odolany Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł45 m² 15 467,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.