dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki ul. Bajeczna Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ulicy Bajecznej na Grzegórzkach. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

995 000 €287 m² 3 466,90 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Poszukujesz nietuzinkowej, jedynej w swoim rodzaju willi za miastem w okolicy jeziora i lasu, jednakże nieopodal miasta? Ta oferta jest dla Ciebie, już dzisiaj czeka na Ciebie 2 kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

700 297 zł67 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,30m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

220 000 zł1 006 m² 218,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z fundamentem gotowy start budowy! To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu bez konieczności przechodzenia przez wszystkie formalności od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

615 159 zł56 m² 10 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.55 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przyjezierze

Przyjezierze,zachodniopomorskie

1 200 000 zł225 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: willa położona jest w miejscowości Przyjezierze, nad jeziorem Morzycko, z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz pomostu. Położenie: nieruchomość znajduje się w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Malcanów

Malcanów,mazowieckie

799 000 zł2 086 m² 383,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna i wyjątkowa, malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 2086 m, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części miejscowości Malcanów w gminie Wiązowna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobrzyca,zachodniopomorskie

84 000 zł1 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 10 arów z wydanymi warunkami zabudowy - tylko 8 km od morza! Lokalizacja Dobrzyca (gm. Będzino), między Koszalinem a Kołobrzegiem. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

205 000 zł59 m² 3 496,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 58,63 m 2 na os. 25-Lecia przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie trzypokojowe, a spokojnie możemy powiedzieć, że to cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarczek

Tarczek,świętokrzyskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony w miejscowości Tarczek (gmina Pawłów, woj. świętokrzyskie). Nieruchomość znajduje się na bardzo dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

770 000 zł87 m² 8 820,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie na papierze to jest ten adres. 87,3 m daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lawendowa

Polkowice,dolnośląskie

265 285 zł31 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa Winnica

Miękinia,dolnośląskie

469 000 zł43 m² 10 866,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia się apartament w Miękini! Miękinia znajduje się w Dolnie Odry, zaledwie 10 kilometrów od Wrocławia, a dzięki bliskości autostrady A4 - ma szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Przy Lesie

Izbica,mazowieckie

1 269 000 zł180 m² 7 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w sercu natury - 140 m , działka 900 m z prywatnym lasem Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesny dom w stanie deweloperskim, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

307 900 zł52 m² 5 977,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Duże i słoneczne 2 pokoje z balkonem! Zagórze | Sosnowiec ul. Lenartowicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowicza

Sanok,podkarpackie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w Sanoku na Olchowcach przy ul. Słowiczej, na działce o powierzchni 835m. Budynek jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

982 500 zł66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta bezpośrednia bez pośredników ________________________________________ Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy al. Dwudziestolatków urokliwej alei spacerowej w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Bolesławiec,dolnośląskie

799 000 zł146 m² 5 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny W bolesławcu przy ulicy kopernika Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu przestronny dom położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

450 000 zł40 m² 11 205,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowo i kompleksowo urządzone mieszkanie na prestiżowym osiedlu Longinówka z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmiejska

Łódź,łódzkie

305 000 zł49 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 49 m przy ul. Podmiejskiej 16 w świetnej lokalizacji spokojny blok, balkon, komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Leszczynowa

Katowice,śląskie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Katowice - kostuchna - leszczynowa Wyjątkowa oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchnia użytkowa: 100,36 m Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Gościradowiec

Ustroń,śląskie

2 900 000 zł300 m² 9 669,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

| na sprzedaż niezwykła nieruchomość u podnóża Beskidów Willa - Nasz Raj , zlokalizowana w województwie Śląskim, w urokliwej miejscowości Ustroń, przy Gościradowiec 7 Doliną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

523 000 zł35 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Centrum miasta (ul. Jurowiecka) w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie o powierzchni 34, 87m2, zlokalizowane na 9 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

480 000 zł40 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w samym centrum Białegostoku przy Al. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Słubice,lubuskie

237 780 zł25 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoja Szansa na Wyjątkową Inwestycję Apartamenty w Słubicach Szukasz nowoczesnego mieszkania dla siebie lub rentownej nieruchomości pod wynajem? Prezentujemy apartamenty, które doskonale sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł117 m² 24 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończone pod klucz! Przyjedź z walizkami i wprowadź się od razu! Zadzwoń i umów się na spotkanie premium lokalizacja! - Kameralna inwestycja w świetnej, zielonej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 980 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe (40,84m2) na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

925 900 zł69 m² 13 399,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętro w 2-piętrowym bloku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Podłużnej. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł73 m² 26 712,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 podzielone na 2 niezależne (mieszkanie typu studio o powierzchni 25,96 m2 oraz 2 pokojowe o powierzchni 36,96 m2- wspólne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brenna,śląskie

570 000 zł138 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w Brennej, o powierzchni użytkowej około 138 m2, działka 753 m2, sprzedam, 570 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabowa

Zaniemyśl,wielkopolskie

515 987 zł69 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle grabowe - Zaniemyśl, ul. Grabowa Nowa inwestycja mieszkaniowa w trakcie realizacji. Mieszkania już w sprzedaży. - kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji pośrednika Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowy Sącz,małopolskie

116 000 zł24 m² 4 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz nieruchomości pod inwestycję? Zależy Ci na świetnej lokalizacji tak aby budynek był widoczny bezpośrednio z głównej ulicy? Świetnie trafiłeś! Mam coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

719 000 zł56 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Świeżo po remoncie 2-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem na os.Kolorowe ,dzielnica Nowa Huta/Czyżyny .Doskonałe zarówno dla rodzin, jak i inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł31 m² 13 384,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji we Wrocławiu, w dzielnicy Różanka. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju osobnej, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Janikowo,kujawsko-pomorskie

345 000 zł42 m² 8 233,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 41,9 m z ogródkiem - Broniewice, gm. Janikowo Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 41,90 m , położony na parterze w miejscowości Broniewice (gm. Janikowo). Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Reymonta

Kamyk,śląskie

139 000 zł1 093 m² 127,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kamyk gmina Kłobuck, blisko Częstochowy - działka budowlana na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1093 m2, szerokości 19 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

549 000 zł151 m² 3 635,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej okolicy Błędowej Tyczyńskiej w gminie Chmielnik, zaledwie 18 kilometrów od serca Rzeszowa. Ta urocza nieruchomość znajduje.