dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację w Poniedziałek Wielkanocny! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

990 000 zł133 m² 7 424,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w super lokalizacji Śródmieście Gorzowa, w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki, gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Lokalizacja ul. Kasprowicza gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Żórawina,dolnośląskie

1 749 000 zł320 m² 5 465,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Розмовляємо українською / For details in English call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościuszki

Blizne Jasińskiego,mazowieckie

1 320 000 zł1 081 m² 1 221,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona na granicy z Warszawą w miejscowości Blizne Jasińskiego, powierzchnia 1080mkw wymiary 12,3x89m z wjazdem z dwóch stron od północy lub południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dlaczego to mieszkanie? - Rzadkość: winda w kameralnym, 4-piętrowym bloku (1 klatka). - najlepsze położenie w budynku i na osiedlu: narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

695 000 zł62 m² 11 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie na Starym Lubinie 3 pok. z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym 695 tys położone na parterze w kameralnej części Lubina - os. Stary Lubin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

479 900 zł187 m² 2 564,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości świetna cena 479 900zł do negocjacji! wombat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i funkcjonalne mieszkania na Bielanach przy Pabla Nerudy na 7 piętrze Odrębna własność, można kupić na kredyt. Mieszkanie z ekspozycją zachodnią o powierzchni 56,72m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż * 51 m2 * 2 pokoje * Podgórz Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - wygodny układ, garderoba y wysoki standard codziennego życia. Gotowe do wprowadzenia. Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

838 506 zł53 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji brak podatku pcc Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, zlokalizowane na I piętrze prestiżowej inwestycji w dolinie potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina na ulicy Jana Matejki tuż obok Centrum Handlowego Galaxy! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji blisko komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

653 000 zł43 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 653 000zł zamiast 686 480zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jezuicka Struga

Jezuicka Struga,kujawsko-pomorskie

899 000 zł184 m² 4 880,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam na sprzedaż kilkuletni dom, który jest najlepszym projektem z modelu Jaskółka położony na działce o powierzchni 850 m2 w Jezuickiej Strudze wśród sąsiedztwa innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sanok

Sanok,podkarpackie

280 000 zł4 065 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o nr 821/5 w Sanoku obręb Dąbrówka. Powierzchnia działki wynosi 4065m2. Kształt działki zbliżony jest do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

1 100 000 zł199 m² 5 527,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży segment o powierzchni 200 m2 (użytkowa 172) w Halinowie. Gotowe do odbioru. W skład nieruchomości wchodzą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł26 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Kościuszki. Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w nowym budynku deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

72 000 zł1 067 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 1067 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

925 000 zł64 m² 14 496,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przytulny apartament w otoczeniu zieleni, komfort, design i nowoczesny styl życia Na 63,81 m zaprojektowano przestrzeń, w której nowoczesna architektura spotyka się z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

249 000 zł59 m² 4 234,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z sauną i balią w samym lesie! Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się 30km od Wrocławia. Po generalnym remoncie w 2022 r. Leśny podjazd do działki. Dom ogrodzony, zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 222 363 zł52 m² 23 399 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji Mazowiecka 115 Kraków, krowodrza Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Za Wiatrakiem - granica mierzyna/gumieniec Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

280 000 zł1 385 m² 202,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| oferta zarezerwowana do 15 kwietnia 2026r. Nieruchomość położona około 200 m od Kampinoskiego Parku Narodowego.Bardzo ładna, kształtna działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przestrzenna

Szczecin,zachodniopomorskie

896 728 zł67 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 66,96 m2 wraz z pięknym tarasem 28,15 m2, położonego nad malowniczym jeziorem w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament hotelowy na sprzedaż w umiarkowanej cenie z pieknym widokiem w prestiżowej lokalizacji. Oferta prywatna bez prowizji po stronie kupujacego.Cena do negocjacji. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł114 m² 6 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Nowoczesny segment 113,5 m z ogródkiem Milanówek / 779 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny segment o powierzchni 113,5 m, położony na pograniczu Milanówka w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

490 000 zł381 m² 1 286,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centrum Wągrowca - z pozwoleniem na budowę! Na sprzedaż atrakcyjna działka w samym sercu Wągrowca - doskonała lokalizacja zarówno pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Okopska

Wólka Okopska,lubelskie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Jeśli szukasz energooszczędnego i ekonomicznego domu w spokojnej okolicy, niespełna 20 km od centrum Chełma to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości rezerwacja Zamieszkaj komfortowo na zielonych Kapuściskach! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

403 166 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj! Umów się na prezentacje! promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia: profesjonalną wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

481 515 zł56 m² 8 535,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

708 566 zł40 m² 17 848 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Zabłociu jednej z najbardziej dynamicznych i klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sopot

Sopot,pomorskie