dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Grodków

Grodków,opolskie

177 000 zł44 m² 3 977,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zachęcamy Państwa do zakupu lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum Grodkowa. Lokal o powierzchni 44.5m2, składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia socjalnego, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wyżyny, ul. Białogardzka | 51 m Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone na bydgoskich Wyżynach, przy ul. Białogardzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotnicza

Suwałki,podlaskie

153 400 zł767 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlano-usługowe na sprzedaż Suwałki, ul. Lotnicza Idealna lokalizacja pod Twój dom lub inwestycję deweloperską! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł91 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 990 zł38 m² 10 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

399 000 zł56 m² 7 127,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 55,98 m | 3 pokoje | 2. piętro | Termin oddania: III kwartał 2027 Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 488 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 36,96 m do 60,80 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Częstochowa,śląskie

258 800 zł29 m² 8 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w wieżowcu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawadzkie

Zawadzkie,opolskie

790 000 zł161 m² 4 906,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:785 m²

Dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności Kielcza | 161 m pow. użytkowa| pierwsza linia zabudowy Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom położony przy ul. Mostowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grądy

Grądy,małopolskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Dom na obrzeżach wsi, grądy gmina mędrzechów, powiat dąbrowski Na sprzedaż dom murowany z lat 70-tych o powierzchni użytkowej ok. 185 m , posadowiony na dużej, kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł146 m² 10 304,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Funkcjonalny dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 roku położony blisko toruńskiego Centrum - kwestia przejechania przez most i jest się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką - 38 m | Bronowice Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Polichno

Polichno,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 089 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- sprzedam działkę budowlaną nr 240/12 o powierzchni 1089m2 w miejscowości Polichno, gmina Nakło nad Notecią. - działka posiada aktualne warunki zabudowy. Na działce przeprowadzone zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań przy ul. Świętego Wojciecha 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

900 000 zł115 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom z 2002 roku o powierzchni użytkowej ok 115m2 po remoncie w latach 2019-2021, dach z blachodachówką z 2019 roku. Działka 4500m Bardzo prosimy pośredników nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

2 040 000 zł113 m² 18 037,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 113,1m Warszawa Śródmieście , ul. Żytnia Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 113,1 m w doskonałej lokalizacji w Warszawie Śródmieście, przy ul. Żytniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł128 m² 19 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 730 000 zł2 149 m² 2 201,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

612 866 zł67 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Chaławy

Chaławy,wielkopolskie

2 000 000 zł821 m² 2 435,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:27 158 m²

Odrestaurowany Zespół Dworsko-Parkowy - Inwestycja 30 km od Poznania Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Chaławach (gm. Brodnica), w Wielkopolsce położona na w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dębowiec Mały

Dębowiec Mały,łódzkie

30 000 zł3 800 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Możliwy zakup pojedynczych działek. Działki położone we wsi Dębowiec Mały. Stanowią tereny rolne, gleby organiczne i gleby organiczne. Działka 410 położona w zachodniej części obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł55 m² 20 856 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Wykończone 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł89 m² 1 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Oferuję na sprzedaż ciekawą propozycję mieszkania do remontu na Starym Zdroju. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł72 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,20 m2 położonego na piętrze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Musuły

Musuły,mazowieckie

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowo-budowlana Musuły, gm. Żabia Wola Na sprzedaż piękna działka w spokojnej i zielonej okolicy Musuł, idealna pod dom całoroczny lub weekendowy. Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

869 000 zł62 m² 14 016,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 62 m | 2 piętro | ekspozycja południowo-zachodnia Inwestycja premium | ul. Pękowicka | północ Krakowa Nowoczesna forma i styl na północy Krakowa Szukacie miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

625 000 zł55 m² 11 390,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Z zadatkiem! Przedstawiam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie- zaprojektowane przez projektanta wnętrz, zlokalizowane przy ul. Kasprzaka 17. Lokal usytuowany jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł31 m² 21 988,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Pierwszy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

869 900 zł44 m² 19 883,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z ponad 70cio metrowym narożnym ogródkiem zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 807 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ustawne i słoneczne mieszkanie o nowoczesnym układzie pomieszczeń (2 niezależne pokoje + jasna kuchnia z jadalnią), położone przy ul. Wielickiej na Prokocimiu w budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jemielno

Jemielno,dolnośląskie

430 000 zł121 m² 3 553,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej i cichej miejscowości Jemielno, powiat Górowski. Dom o powierzchni 121m2, składający się z 3 sypialni, dużego salonu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

745 000 zł54 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie 54,3 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 2 piętrze budynku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

485 500 zł35 m² 13 903,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe osiedle położone w zaciszu natury, a jednocześnie w stałym i wygodnym kontakcie z Centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

998 326 zł82 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mieszkanie objęte programem rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 14 042,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa na Białołęce. Mieszkanie jest zadbane, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania od zaraz.