dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Grabie

Nowe Grabie,mazowieckie

699 000 zł113 m² 6 211,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:805 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Nowe Grabie , zaledwie 16 km od centrum Płocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Pruszków,mazowieckie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -pruszków, centrum, ul. Tomcia Palucha. Klatka swieżo po remoncie,w listopadzie br. wymieniono piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Holeszów

Nowy Holeszów,lubelskie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Mam przyjemność przedstawic Państwu niesamowite siedlisko idealne dla osób ceniących sobie przede wszystkim spokój i poszukujących ucieczki od miejskiego zgiełku. To urokliwe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł36 m² 15 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, z szybkim dojazdem do centrum ta propozycja jest własnie dla Ciebie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Niewiesze

Niewiesze,śląskie

55 000 zł100 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

54 000 zł 540 zł/m 100 m Niewiesze, słoneczna - lokalizacja przybliżona Zadzwoń Napisz Bezpośrednio od właściciela Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Piastów,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1970 roku zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nadbrzeż

Nadbrzeż,mazowieckie

434 000 zł6 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina karczew Działka 6200m2 w Nadbrzeżu z wz. Położona na terenie zabudowy siedliskowej i nowych domów, 30 km od centrum Warszawy. Dojazd do działki asfaltem. Możliwość zabudowy 30 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Powidz,wielkopolskie

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż komfortowy, całoroczny dom położony w malowniczym Powidzu, zaledwie 150 metrów od jeziora, w otoczeniu terenów objętych programem Natura 2000. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł30 m² 15 704,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej Na sprzedaż proponuję Państwu bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł69 m² 15 797,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w sercu Poznania, na cenionym i spokojnym Osiedlu Zwycięstwa w dzielnicy Winogrady. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kęty

Kęty,małopolskie

430 000 zł90 m² 4 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela funkcjonalny pawilon handlowo-usługowy z częścią mieszkalną, położony w bardzo dobrej lokalizacji osiedle 700-lecia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 499 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 901 zł78 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 116 325 zł64 m² 17 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w marcu taka cena! Nie czekaj, skorzystaj z okazji. Gotowe do odbioru! Bez czekania. Bez prowizji Idealna lokalizacja: kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 520 000 zł110 m² 13 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1400 m, w urokliwej miejscowości Międzyborów. Parter domu tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł74 m² 26 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż perfekcyjnie wykończony apartament. (nowy) Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów. To wnętrze, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

869 900 zł155 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

835 000 zł87 m² 9 610,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie 86,88 m2 + poddasze nieużytkowe 45,86 m2 ( w szczycie nawet 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

705 000 zł169 m² 4 177,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w Chełmży w stanie deweloperskim na działce o powierzchni 870 m2 , na podstawie projektu 'dom w Balsamowcach 2'. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszeniczna

Koszalin,zachodniopomorskie

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł28 m² 16 727,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu mieszkania, które łączy znakomitą lokalizację, dobry układ i ogromny potencjał aranżacyjny. Ta 27,5-metrowa kawalerka z oddzielną, widną kuchnią, położona na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

342 000 zł1 439 m² 237,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka w bardzo dobrej lokalizacji w niwach(wilcze) w gminie Osielsko o powierzchni ok 1439m2 wśród nowych powstających domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł77 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 69,70 m2, na którą składa się: - salon z kuchnią (ok. 17 m2), - 4 sypialnie ( ok. 13 m2 / 11 m2 / 7,50 m2 / 7,50 m2), - łazienka (ok. 3 m2), - wc ( ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sulistrowice

Sulistrowice,dolnośląskie

505 000 zł2 200 m² 229,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina sobótka, sulistrowice, działka budowlano - rekreacyjna Z możliwością usługową powierzchnia 2200 M2, dojazd drogą utwardzoną, ogrodzona, zadrzewiona, media - woda, prąd Do sprzedaży duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł25 m² 19 622,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł45 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie z duszą prl-u przy ul. Żeromskiego w Elblągu 44,60 m pełne historii, ciepła i możliwości! To mieszkanie to jak kadr z dobrego, starego filmu. Czuć w nim ducha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł36 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Już gotowe! Nowa rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania tylko w Centrum nieruchomości Kopernik Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,99 m2 znajduje się w bloku na 4 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Warszawa,mazowieckie

1 630 503 zł86 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twój Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

299 000 zł114 m² 2 633,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnego, wolnostojącego domu o łącznym metrażu 113,54 m , z którego powierzchnia użytkowa wynosi 89,20 m . To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grota-Roweckiego

Tarnów,małopolskie

669 000 zł85 m² 7 893,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Apartament "C1" - narożny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 84,75 m2, zlokalizowany po lewej stronie w budynku jednorodzinnym dwulokalowym wraz z przynależną do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł48 m² 18 239 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,77 m , położone na drugim piętrze w budynku z windą, na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac 1905 Roku

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego w Ursusie. Lokal ma powierzchnię 61,05m2. Składa się z 3 pokoi. Mieszkanie jest dwustronne , widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 500 000 zł124 m² 12 102,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy pensjonat w Szklarskiej Porębie tuż obok wyciągu narciarskiego przy ulicy Turystycznej. Obiekt o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł37 m² 18 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Śródmieściu w kamiennicy z 1960 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.73m2 przy ul. Dubois składające się z: przedpokoju Przechodniego Salonu Sypialni Oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Siemianowicka

Katowice,śląskie

1 380 000 zł1 925 m² 716,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 925 m , zlokalizowana w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 28 (dzielnica Dąbrówka Mała). To gotowa propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górki

Górki,opolskie

290 000 zł950 m² 305,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 9,5a Górki k / Opola w odległości 1 km od granicy miasta. Wymiary: ok.38m x ok.26m. Jest narożna, przez co dom można usytuować według potrzeb. Do działki prowadzi.