dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 ar, położona w miejscowości Łysa Góra, gmina Dębno, powiat brzeski. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedronkowa

Łódź,łódzkie

360 000 zł42 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

! tylko sprzedaż bezpośrednia! pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , zlokalizowane w Łodzi, przy ulicy Biedronkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Willa Józefina to zabytkowy, pięknie odnowiony unikatowy budynek położony w zacisznej części Szklarskiej Poręby. Doskonały punkt wypadowy dla amatorów górskich wycieczek pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pużaka

Białystok,podlaskie

524 999 zł52 m² 10 105,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym ogródkiem 100 m w sąsiedztwie lasu Nowa inwestycja zielone pietrasze Stan deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz zakup bez pcc! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 58,5 m Rzeszów, ul. Osmeckiego Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

589 000 zł45 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pilnie sprzedam! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w nowoczesnym kompleksie inwestycji Sun & Snow w Szklarskiej Porębie. Sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł81 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wycinki Osowskie,mazowieckie

1 149 000 zł118 m² 9 737,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy zadbany dom jednorodzinny o powierzchni ok. 118 m, położony w miejscowości Wycinki Osowskie. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, prostokątnej działce o powierzchni 2000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesienna

Kościerzyna,pomorskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowoczesny dom, w którym od pierwszego kroku czujesz spokój i jakość życia Są miejsca, które po prostu pasują. Ten nowy bliźniak z 2025 roku został zaprojektowany tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

449 000 zł70 m² 64,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Cena! Zobacz Video promocyjne dołączone do ogłoszenia! Posiadamy w swojej ofercie świetną nieruchomość inwestycyjną na terenie Podkarpacia, która zarabia od pierwszego dnia! - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sobieskiego

Rumia,pomorskie

619 000 zł56 m² 11 113,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł26 m² 23 512 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie mieszkanie typu kawalerka z opcją wydzielenia aneksu sypialnianego o łącznej powierzchni 26,37 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

713 228 zł78 m² 9 139,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 361 673 zł91 m² 26 003,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty do własnej aranżacjibrak pccopis pokój dzienny z aneksem kuchennym3 pokojełazienka i toaleta2 garderobyloggiainwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

566 370 zł61 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.21,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł51 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 51 m | wysoki standard | Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,09 m położone na 2. piętrze nowego budynku z 2017 roku. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Równoległa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

289 000 zł42 m² 6 903,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas. Polecamy mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Położenie przy parku w Szczawnie Zdroju, kilka minut od Wieży Anny. Budynek z własną kotłownią dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 46 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

779 000 zł76 m² 10 195 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,41 m ( powierzchnia rozliczeniowa 78,89- możliwy demontaż powierzchnia pod ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skotnica

Mikołów,śląskie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:441 m²

Szukasz dobrej inwestycji kapitału? Zależy Ci na wyjątkowym miejscu w centrum miasta? Cenisz nieruchomości z potencjałem ? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie. Centrum Mikołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł72 m² 10 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jarzębinowa

Zacharzyce,dolnośląskie

847 200 zł35 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka rolna o powierzchni 35300 mkw. Działka położona jest w miejscowości Zacharzyce graniczącej bezpośrednio z miastem Wrocław. Miejscowość jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

524 871 zł33 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru | bez prowizji | brak podatku pcc Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 524 871 zł + 6 500 zł System Smart Marzysz o stałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł44 m² 5 918,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,76 m , zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Kraszewskiego - dzielnica Klimontów w Sosnowcu. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

699 088 zł67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł71 m² 15 028,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na Ochocie (rakowiec), w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaspijska

Warszawa,mazowieckie

511 000 zł31 m² 16 378 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczne jednopokojowe mieszkanie położone na Dolnym Mokotowie, w cichej i zielonej części, na osiedlu Stegny. Mieszkanie w budynku przy ul. Kaspijskiej 2, dobrze doświetlone oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

489 000 zł17 m² 28 764,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy adres - lokal na Woli Justowskiej - Idealny na biuro, gabinet lub cele mieszkalne Nie szukaj dalej - dostępne wyłącznie w realdom Zapraszamy do zapoznania się z naszą ekskluzywną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł59 m² 23 850,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż: klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie | ul. Freta | Stare Miasto - wyjątkowa przestrzeń w zabytkowej kamienicy Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł59 m² 21 151,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 666823 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 59,09 m | 2 loggie | garaż w cenie | idealne dla rodziny Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rydułtowy,śląskie

479 000 zł195 m² 2 456,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Dom z dużym potencjałem rozwojowym w Rydułtowach* Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

305 000 zł36 m² 8 565,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Komfortowa kawalerka typu studio do zamieszkania od zaraz własne miejsce parkingowe Komfortowa, przestronna kawalerka o powierzchni 32,38 m2, położona na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

155 000 zł1 101 m² 140,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Świeszyno - Włoki. Nieruchomość o powierzchni 1101 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze wieżowca na Os. Staszica ul. M. Dąbrowskiej. Winda. Piękny widok na Gorzów, z widokiem nieograniczonym budynkami. Pow. 59,50 m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Czarna Białostocka,podlaskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najważniejsze atuty mieszkania Funkcjonalny rozkład -przestronny, jasny salon** -dwie ustawne sypialnie -osobna kuchnia z pełnym agd -łazienka z wc -przedpokój z miejscem na przechowywanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł53 m² 19 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo piękna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij