dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Wałcz,zachodniopomorskie

220 000 zł47 m² 4 691,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m , zlokalizowane w Wałczu przy ul. Chełmińskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku mieszkalnym i posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Marcinkowskiego

Kępno,wielkopolskie

272 987 zł33 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu tego uroczego mieszkania nr B5 o powierzchni 32,89 m2 , położonego w sercu centrum Kępna. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł84 m² 10 275,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku na osiedlu Zakoniczyn. Osiedle bardzo spokojne z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pogorzała

Pogorzała,dolnośląskie

155 000 zł37 m² 4 155,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w Pogorzale, urokliwej miejscowości pomiędzy Wałbrzychem i Świdnicą, w kilkurodzinnym budynku (dawne duże gospodarstwo rolne). W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

393 963 zł38 m² 10 362 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeszowska

Kraków,małopolskie

1 660 000 zł124 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położoną w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Rzeszowskiej, w zabytkowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 000 zł33 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna kawalerka w centrum Włocławka ul. Jodłowa, pierwsze piętro, cegła! Tą nieruchomość możesz mieć już od 692 zł miesięcznie w kredycie hipotecznym Na sprzedaż przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

419 000 zł53 m² 7 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje Z widokiem, balkon, miejsce postojowe Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? A może myślisz o inwestycji, która zapewni stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Ok Leśnicy Wrocław Fabryczna Ostatni szt Okazja Wyjątkowa kameralna inwestycja w zielonej części Wrocławia Domy Serowarska to starannie zaprojektowany zespół nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radwanice,dolnośląskie

750 000 zł82 m² 9 179,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! Marzy Ci się mieszkanie blisko miasta ale w ciszy, spokoju i otoczeniu zieleni? Świetnie trafiłeś! To genialna okazja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 520 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogólna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

598 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 59,80 m, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,88m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

576 000 zł56 m² 10 196,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania dostępne w takim układzie do odbioru jeszcze w tym roku! Wyjątkowe mieszkanie - bardzo przestronne * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Bloki w dużej odległości od siebie, oddzielone pięknym, zielonym podwórkiem. Lokal na 2 piętrze w budynku z końca lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

670 000 zł69 m² 9 778,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Sosnowiec,śląskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Łomżyńskiej 24 w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 649 000 zł220 m² 7 488,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz komfortowego domu pod Warszawą, z szybkim dojazdem do centrum, ale w spokojnym i zielonym otoczeniu? Trafiłeś idealnie! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe, 50 m + strych 32 m , Wrocław ul. Hallera Cena: 519 000 zł Forma własności: pełna własność (kw, bez obciążeń) Lokalizacja W ofercie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duszno

Duszno,wielkopolskie

5 999 000 zł320 m² 18 746,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 000 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny (dom jednorodzinny)o pow. 320 m2, wybudowany w 1938 roku, rozbudowany i całkowicie wyremontowany w 2012 roku, wykończony w wysokim standardzie, - staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

876 482 zł49 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 50 m2. Ogródek i taras powierzchnia: 49,45 m liczba pokoi: 2 piętro: parter cena: 876 482 zł status: gotowe do odbioru Kraków, zabłocie Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolborska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 200 000 zł263 m² 4 556,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 711 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o powierzchni 3711 m2, na której znajduje się parterowy, budynek murowany o pow. około 263 m2, dotychczas użytkowany jako restauracja. główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.