dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Długa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

2 180 000 zł585 m² 3 728,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 407 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno- magazynowo-handlowy, połączony z częścią mieszkalną. Obiekt położony w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Długiej, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Katowice,śląskie

289 000 zł40 m² 7 316,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 4-piętrze w ocieplonym budynku. Ogrzewanie centralne: miejskie. Ogrzewanie wody: piecyk gazowy. Bezpośrednio od właściciela, bez opłaty dla pośrednika. Do całkowitego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Malbork,pomorskie

1 249 000 zł137 m² 9 114,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferta Szukasz domu gotowego do wprowadzenia, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Malborka? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom wolnostojący o wyjątkowym charakterze, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomża,podlaskie

393 200 zł1 966 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży prezentuje wyjątkową ofertę działek budowlanych idealnych pod budowę Twojego wymarzonego domu! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 177 000 zł222 m² 14 310,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogileńska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł52 m² 11 453,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania z przestrzenią na zewnątrz, zielenią wokół i szybkim dostępem do centrum? Ta nieruchomość przy ul. Mogileńskiej łączy komfort miasta z ciszą parkowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodziczna

Wodziczna,wielkopolskie

650 000 zł163 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Dom na sprzedaż Wodziczna Gmina Trzcinica! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym i garażem dwustanowiskowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

496 357 zł58 m² 8 492 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Włoki,zachodniopomorskie

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeżeli: - marzysz o własnej działce w malowniczej okolicy, a zarazem blisko miasta - zastanawiasz się jak ochronić oszczędności przed inflacją - chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łomianki

Łomianki,mazowieckie

795 000 zł69 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w budynku wolnostojącym dwulokalowym, z podziałem na mieszkanie na parterze oraz na piętrze. Oba mieszkania posiadają niezależne wejścia oraz przynależny ogródek. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł56 m² 12 748,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Czy 56,4 m może "urosnąć"? W tym przypadku tak. Mieszkanie plus poddasze. Wielu klientów szuka gotowych rozwiązań, ale prawdziwe okazje trafiają się tym, którzy potrafią dostrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Derdowskiego

Jastrzębia Góra,pomorskie

3 150 000 zł560 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Świetna lokalizacja 100 metrów od plaży i morza w Jastrzębiej Górze - nadmorski pensjonat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czyżowicka

Wodzisław Śląski,śląskie

130 000 zł815 m² 159,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta, trzech działek budowlanych położonych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Czyżowickiej - zaledwie 1,5 km od wodzisławskiego rynku! Działki mają regularny kształt prostokąta, są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 490 000 zł142 m² 10 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 142 m na osiedlu Pyrzyckim Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142 m . Nieruchomość jest dwukondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

695 000 zł84 m² 8 224,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Wyjątkowa okazja mieszkanie wraca do sprzedaży! Mówi się, że okazje nie zdarzają się dwa razy, ale tym razem jest inaczej. Z powodu nagłej zmiany planów życiowych niedoszłego nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wantuły

Ustroń,śląskie

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy gotowe, wykończone pod klucz mieszkania! Nowe apartamenty w centrum Ustronia - idealne na weekend, urlop i inwestycję Wyobraź sobie poranek w górach: kawa na balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wąska

Kobiór,śląskie

279 000 zł1 411 m² 197,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane wedle wstępnego planu podziału. - działkę o powierzchni 1411 m2 Działki nie są obecnie zagospodarowane , media takie jak : prąd , woda , gaz , są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i dużą łazienką - Ursus** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Portowa

Niepołomice,małopolskie

1 219 000 zł131 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Piętrowy dom wolnostojący, ogrodzony teren blisko 4ar. Na dole, wiatrołap z wejściem do garażu + wydzielona część na pomieszczenie gospodarcze. Przedpokój i osobne wc, salon i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

667 000 zł53 m² 12 504,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami 53,34 m . Oferuję na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku. Sprzedaż bez prowizji. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łoziska

Łoziska,mazowieckie

937 560 zł2 404 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 2402 m2 , zlokalizowana w Łoziskach, gmina Lesznowola. Korzystne położenie działki, 2,5km od węzła na trasie S7 Dla terenu obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 867 zł62 m² 16 126,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

2 972 970 zł11 011 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę pod budownictwo jednorodzinne - szeregowe o powierzchni 1,10 ha położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze na obrzeżach Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Korfantów,opolskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowoczesne i eleganckie mieszkanie w Korfantowie. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, vis-a-vis Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie. Mieszkanie ma 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kobylogórska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy 60 m z ogrodem - tylko 10 minut od Gorzowa! Szukasz funkcjonalnego, eleganckiego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

1 216 983 zł56 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zabłocie - ul. Kiełkowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Zabłocie, ul. Kiełkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

975 000 zł117 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Świetna oferta dla rodzin - Biuro Makler poleca Jeśli marzysz o własnym domu w niezwykłym otoczeniu leśnych drzew koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Budynek z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł18 m² 24 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (saska Kępa), ul. Wandy 15 Metraż: 18,02 m2 + balkon 2,3 m2 + piwnica 4,5 m2 Piętro: 1/3 Rok budowy: 1963 Stan prawny: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marulewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

335 000 zł56 m² 6 021,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63 m , zlokalizowane przy ulicy Marulewskiej na cenionym i spokojnym osiedlu Piastowskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ratowice,dolnośląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świniowice

Świniowice,śląskie

97 500 zł876 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z pozwoleniem - Świniowice, spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanym pozwoleniem na budowę, położone w miejscowości Šwiniowice ( gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik,śląskie

139 000 zł441 m² 315,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę Sprzedaży działki budowlanej położonej w Niedobczycach przy ul. Ks. Bończyka , wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona od drogi publicznej - asfaltowej.