dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 314 zł56 m² 8 674,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie w tym układzie i w tej cenie. Gotowe do odbioru, spokojna i rozwinięta okolica, wygodny dojazd do centrum - jeśli szukasz takiego mieszkania, ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

895 000 zł109 m² 8 188,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Królikowo

Królikowo,warmińsko-mazurskie

119 000 zł1 135 m² 104,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1135 m2 płożoną na nowym osiedlu domków jednorodzinnych nba skraju Olsztynka w miejscowości Królikowo. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Figiel

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł103 m² 25 711 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko tu! Feliz Residence przy samym Parku Szczęśliwickim. Zapraszam do wyjątkowego apartamentu, usytuowanego na kameralnym osiedlu o willowym charakterze przy samym Parku Szczęśliwickim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko,małopolskie

2 450 000 zł223 m² 10 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom 223m2 z działką 1120m2 i Pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kowale

Kowale,pomorskie

415 000 zł33 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczna kawalerka 33.03m z balkonem i prywatnym dostępem do lasu - Osiedle Szumilas, Kowale. Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

407 000 zł34 m² 11 995,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Apartamenty oddane do użytkowania! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

854 140 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chojna

Chojna,pomorskie

189 120 zł1 182 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w miejscowości Chojna w obrębie Kolonia, wieś kaszubska z ciekawą historią liczoną od 1873r., położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

49 000 zł400 m² 284,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka rod na kapuściskach z uroczym domkiem idealna na wypoczynek! Działka rod o powierzchni 400 m , położona w ogrodzie działkowym Róża przy ul. Rolnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126 m² 6 084,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

319 000 zł96 m² 3 313,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal w atrakcyjnej i widocznej lokalizacji! Kamienica w tracie rewitalizacji! | Katowice ul. Dębowa Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zarośle Cienkie,kujawsko-pomorskie

80 000 zł3 082 m² 25,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka rolna o powierzchni 3082 m , położona w miejscowości Zarośle Cienkie, w otoczeniu lasów oraz terenów zielonych. Nieruchomość ma kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

998 000 zł48 m² 20 975,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, całkowicie nowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m , położone na 6 piętrze nowego budynku przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku. Lokal nigdy nie był zamieszkały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 478 zł97 m² 11 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

713 169 zł76 m² 9 418,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna Polana to nowoczesne i prestiżowe mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł55 m² 14 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kiełbaśnicza Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59 m położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 000 zł70 m² 6 657,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 68,90m2 użytkowej ,na sprzedaż,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

387 000 zł44 m² 8 849,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i dobrą lokalizację? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m będzie odpowiednie zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

903 000 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2052

Na sprzedaż piękne, widokowe mieszkanie z dwoma balkonami w Przemyślu, ul. Bielskiego Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z pięknym widokiem, w miejscu, które zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

195 000 zł1 632 m² 119,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zarzecze, gmina Dębowiec, powiat jasielski na Podkarpaciu. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1632.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 061 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

100 200 zł1 002 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Biuro Nieruchomości ;eko-invest; ma przyjemność przedstawić Państwu działki na sprzedaż położone w miejscowości Kleszewo, gmina Pułtusk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł65 m² 12 995,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz * Możliwa negocjacja ceny Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł45 m² 12 678,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: stabłowice | ul. Arbuzowa Metraż: 44,88m (metraż z kw), liczba pokoi: 2 Kuchnia: aneks kuchenny, piętro: 2/3, budynek z 2013, przynależność: balkon 5,48 m , Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

429 999 zł37 m² 11 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Glinki, 2 pokoje, miejsce postojowe w cenie, bez barier architektonicznych! Mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , ulokowane na II piętrze 4-piętrowego bloku. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

399 788 zł43 m² 9 380,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

160 000 zł39 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna kawalerka po remoncie 40 mkw Jaworzyna Śląska. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40 m?, położona na 1. piętrze w zadbanym, 4-kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

532 800 zł72 m² 7 401 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bolesłavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Atutem jest widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

896 310 zł73 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dużym ogrodem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

999 000 zł126 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

824 398 zł68 m² 12 123,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 67,89 m + ogródek 21,08 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIA 4-POKOJOWE Z OGRÓDKIEM AUTOBUS 401 BEZPOŚREDNIO DO METRA STOKŁOSY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł50 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

553 469 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 46,51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kraków,małopolskie

650 000 zł616 m² 1 055,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 6,16 ar + udział W drodze kraków, dębniki / skotniki Spokojne Skotniki, kameralna zabudowa i media przy granicy idealne miejsce pod budowę domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klarnecistów

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł224 m² 8 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 224,4m2 ( w tym basen 45m2) znajdujący się przy ulicy Klarnecistów na Ursynowie. Dom posadowiony jest na pięknej działce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.