dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł37 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wejdź wyżej. Zamieszkaj bliżej centrum. Zainwestuj w przestrzeń, która daje światło i widok. Najważniejsze informacje Rok budowy: 2025 nowy budynek. Piętro: 10 więcej światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaktorów,mazowieckie

979 000 zł170 m² 5 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 170 m2, posadowiony na działce o pow. około 1100m2. To idealna propozycja dla jednej lub nawet dwóch rodzin nieruchomość daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rybitwy

Rybitwy,warmińsko-mazurskie

25 000 000 zł51 500 m² 485,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży - teren 5 ha z prawomocnym pnb na 15 000 m pum + 29 domów na 2 000 pum (widok na jezioro). Linia brzegowa 450 metrów. Rybitwy / Pisz - inwestycja premium na Szlaku Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

810 000 zł37 m² 22 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe południowe mieszkanie dla starszej osoby lub osoby z niepełnosprawnościami na parterze! Pięknie doświetlone! Jest to ostatnie mieszkanie tego typu w tej inwestycji! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Różana

Spalona,dolnośląskie

189 036 zł2 124 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Spalona (gm. Kunice). Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia działki 0,2124 ha , numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Brzesko,małopolskie

485 000 zł54 m² 9 063,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 53,51 m | parter | słoneczny taras | zaciszne miejsce blisko centrum Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

159 000 zł11 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hit inwestycyjny W sercu szczecina | 12% roi | centrum Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego ścisłe centrum 1 min pieszo do uczelni: uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

315 000 zł63 m² 5 002,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Radomsko, ulica Starowiejska 17, mieszkanie trzy-pokojowe do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne, zadbane, trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

539 988 zł51 m² 10 497,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 694 zł36 m² 16 471,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 35 m z balkonem, położone na 8 piętrze nowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łubinowa

Żarowo,zachodniopomorskie

559 000 zł107 m² 5 237,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Super oferta! Niezwykle malownicza okolica, dookoła dużo zieleni. Bliskość lasu i rzeki to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój a za razem bliskość do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł33 m² 9 960,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczecin Majowe | doskonała lokalizacja Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 33,13 m , położony na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal obecnie przystosowany do potrzeb kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Kowary,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka po remoncie w sercu Kowar idealna inwestycja lub pierwszy własny kąt! Lokal o powierzchni 35 m2 usytuowany na 2 i ostatnim piętrze budynku. Nieruchomość jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł38 m² 20 675,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 14 piętro w bloku z windą z 1977 roku -warszawa, wola, ul. Wolska. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł46 m² 13 146,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy na warszawskim Bemowie (jelonki Południowe). Budynek z lat 70-tych - po termomodernizacji. Dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku na Podolanach. Budowa zakończona - inwestycja na etapie odbiorów. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

348 000 zł36 m² 9 534,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe, po podłodze ponad 40m2, zlokalizowane w Ząbkach. Lokal na 6 piętrze w budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

819 090 zł86 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma łazienkami i dwoma balkonami w Czarnochowicach, gmina Wieliczka. Gotowe do odbioru, w aktywnej promocji. Zakup bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

495 383 zł33 m² 15 048,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

A1-002 Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 32,92 m2 na krakowskim Prądniku Białym - 25 tysięcy taniej! Sprzedaż od dewelopera - Bez pcc! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 3 kwartał 2027r. 100 % ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twórcza

Bielsko-Biała,śląskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m . Znajdziesz tu dwa pokoje, w tym przestronną kuchnię. Mieszkanie znajduje się na parterze bloku, co zapewnia łatwy dostęp. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Esterpole

Esterpole,wielkopolskie

980 000 zł14 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę z potencjałem o pow. 1,4 ha, położoną w malowniczym otoczeniu pól i lasów w miejscowości Esterpole (gmina Brodnica) - 11 km od Mosiny, 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

309 000 zł36 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Siemianowicach przy ul. Kasztanowej. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 000 zł125 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie segment, gotowy do wprowadzenia o pow. około 125m2. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji blisko centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowaka

Chorzów,śląskie

199 999 zł35 m² 5 681,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka znajdująca się w Chorzowa przy ulicy Nowaka. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze. Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Powierzchnia mieszkania: 35,7m Okna: pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

73 000 zł12 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce parkingowe - ul. Prymasa Tysiąclecia 83a Sprzedam miejsce postojowe w garażu podziemnym na osiedlu Bliska Wola, w budynku przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a. Miejsce nr 60, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł26 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż Wrocław, ul. Krucza Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Kruczej we Wrocławiu idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

594 000 zł59 m² 10 067,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesności z historią. Projekt łączy współczesną architekturę z charakterem dawnej fabryki w Bielsko-Biała. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Termin oddania :czerwiec 2026 Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 400 000 zł305 m² 17 704,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny dom parterowy w prestiżowej lokalizacji Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

819 900 zł96 m² 8 880,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,7 m , położone na 2 piętrze zadbanego budynku na cenionym osiedlu Kresy w Warzymicach. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, osobna kuchnia I loggia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Nowogard,zachodniopomorskie

980 000 zł360 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:730 m²

Obiekt handlowo-usługowy 360 m2 Nowogard Opis Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy w Nowogardzie o powierzchni łącznej 360 m2 na działce 730 m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Łódź,łódzkie

295 000 zł37 m² 8 016,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego na 4 pietrze. W skład mieszkania wchodzi: - jasny przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

356 936 zł27 m² 13 084,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - Twoja przystań w sercu Śródmieścia Gdańska, tuż nad Motławą. Inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym miejscu - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Leszczydół-Nowiny,mazowieckie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Sprzedam dom: położony w pięknym miejscu, blisko lasu, pod Wyszkowem (10 minut autem) - Doskonały, parterowy dom zgodny z projektem Dom w Przebiśniegach 2 (archon'u). Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

429 000 zł58 m² 7 460,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuje gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, z dostępem do miejskiego ogrzewania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzelin

Gorzelin,dolnośląskie

209 000 zł1 496 m² 139,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 14,95 ar w Gorzelinie przy drodze asfaltowej. Działka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Możliwość wydzielenia działki o powierzchni 10 ar. W mpzp posiada:.