dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Ratowice,dolnośląskie

750 000 zł180 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 m Dom położony na pograniczu Bibic i Zielonek, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość usytuowana na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

473 840 zł44 m² 10 701 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,28m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie wykończone, w bardzo dobrym stanie z dużym balkonem, który dzięki zabudowie może pełnić funkcję loggi. Klatka schodowa zadbana, nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 83m z ogródkiem i garażem Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

795 000 zł104 m² 7 646,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dużym tarasem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Myślisz o nowym mieszkaniu w spokojnej zielonej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł49 m² 15 993,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m2, usytuowane na 4 z 16 pięter w budynku z 1973 roku, mieszczące się na Warszawskiej Woli przy al. Solidarności. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Gdynia Dąbrowa - przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55,10 m , położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł100 m² 15 031,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem, doskonale położone w ścisłym centrum Warszawy - Radość. Przedwojenna kamienica na ogrodzonej posesji wśród starych drzew. Wysokie (3,2 m) i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

550 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

953 970 zł62 m² 15 386,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,15m2 + balkon 7,15m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Galewice,łódzkie

330 000 zł120 m² 2 738,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości gminnej Galewice, w powiecie wieruszowskim, w województwie łódzkim. Powierzchnia całkowita to 131 mk, a użytkowa 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Grzybowo

Grzybowo,wielkopolskie

119 000 zł3 002 m² 39,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Grzybowo, zaledwie 550 metrów od urokliwego Jezioro Budziszewskie. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sochaczewska

Wieruchów,mazowieckie

1 275 160 zł106 m² 11 973,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz edukacyjna, na osiedlu dostępny nowoczesny plac zabaw, spokojna okolica domy gotowe do odbioru, bez podatku pcc Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe (salonem z wydzielonym mniejszym pomieszczeniem) - mieszkanie z osobną kuchnią (46 m ) w ścisłym Centrum 3/8 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

829 000 zł136 m² 6 102,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż skrajny segment w prestiżowej lokalizacji przy ul. Lewandowskiego Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o całkowitej powierzchni 135,84 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Garby

Garby,wielkopolskie

484 075 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle znajduje się w bardzo szybko rozwijającej się okolicy i oferuje sprawną komunikację do centrum Poznania. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z rozbudowanej sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Kąty,mazowieckie

898 000 zł86 m² 10 417,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Informacje ogólne: lokalizacja: kąty (powiat piaseczyński), ul. Klonowa 6 Metraż: 86,22 m2 Piętro: parter (3 poziomy / 4 pokoje) Rok budowy: 2024 Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Czarna Białostocka,podlaskie

279 537 zł48 m² 5 799,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Traugutta w Czarnej Białostockiej. Posiada trzy pokoje, balkon i piwnic. Ostatni remont został przeprowadzony w 2023 roku. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Mysłowice,śląskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie po remoncie w pełni urządzone i wyposażone. Ogrzewanie miejskie, oraz pełna infrastruktura w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

259 000 zł38 m² 6 870,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,7 m , położone na parterze w bloku z 1959 roku. Lokal ma praktyczny układ pomieszczeń i stanowi dobrą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 100 000 zł147 m² 7 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w Szymanowie (powiat trzebnicki). Atuty lokalizacji: - cześć Aglomeracji Wrocławskiej - bezpośredni dostę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

1 083 200 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na morze. Atuty: widok na morze, idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia, ustawny układ pomieszczeń i słoneczne wnętrze, wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

899 999 zł1 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w pierwszej lini zabudowy od rzeki Dziwnej. Z działki roztacza się piekny widok na rzekę dodatkowo do działki przylega szeroki pas techniczny urzedu morskiego który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tychy,śląskie

950 000 zł109 m² 8 723,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tychy -mąkołowiec ul. Czyżyków - budynek 2 -prawy cena po rabacie 950 000 pln * obowiązuje do 10.04.2026 r. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

555 000 zł38 m² 14 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe, 38 m Piaseczno, świetne usytuowanie! Szukasz miejsca, które łączy wygodę, spokój i doskonałą komunikację? Oto mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane przy ulicy Jabłońskiego na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło remont dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsk Podlaski,podlaskie

225 000 zł47 m² 4 828,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,6 m zlokalizowane w Bielsku Podlaskim przy ul. 3 maja, na parterze w budynku z cegły. Lokal rozkładowy z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

279 000 zł46 m² 6 052,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż rozkładowe M3 położone w cichej i spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum miasta. Mieszkanie w stanie do remontu - idealne do aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mikke

Poznań,wielkopolskie

799 900 zł57 m² 14 105,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w zielonej części miasta, z prywatnym ogrodem i komfortem codziennego życia propozycja dla osób, które świadomie wybierają jakość. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

187 000 zł30 m² 6 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29,5 m , znajdującą się we Włocławku w centrum miasta. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Steklno

Steklno,zachodniopomorskie

160 000 zł25 000 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż stawy i łąka o łącznej powierzchni 25 000 m (2, 5 ha)! Oferuję działkę leśną, na której znajduje się malownicza łąka o powierzchni 1,4 ha oraz dwa duże stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

570 000 zł99 m² 5 740,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Pewnego dnia, w okolicach parku przy Hipotecznej, pewien przyszły właściciel spacerował, marząc o idealnym miejscu do życia. Nagle chlup! z pobliskiej kałuży wyskoczyła Złota Rybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pruszcz Gdański,pomorskie

555 500 zł65 m² 8 605,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 m²

Spełniaj swoje marzenia w przytulnym domu w otoczeniu przyrody. Piękne osiedle w Rokitnicy, na granicy Gdańska i Pruszcza Gdańskiego. W ofercie lokal w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

494 547 zł53 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 53,12m2, dostępnego od ręki, z tarasem i ogrodem. Na taras o pow. 7,00m2 jest wyjście zarówno z salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osiny,łódzkie

440 000 zł350 m² 1 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 834 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Osinach. Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w miejscowości Osiny (województwo łódzkie, powiat brzeziński), w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Racibórz,śląskie

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Duże 3 pokoje 76 m2 - spokojna okolica, dobra komunikacja, racibórz Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo wygodnym układzie, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

729 998 zł51 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,81 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2024 roku. Inwestycja zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jastrzębnik

Jastrzębnik,mazowieckie

378 000 zł1 400 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1400 m Jastrzębnik | mpzp | Media Spokojna lokalizacja w otoczeniu zieleni wygodny dojazd do Warszawy Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1400 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

508 979 zł54 m² 9 504,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł59 m² 14 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, 59,02m , ul. Lasek Brzozowy 8, warszawa Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej, zielonej okolicy.