dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

237 000 zł43,10 m² 5 498,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sandomierz, ul. Tadeusza Króla 1 Twoje idealne miejsce w sercu miasta! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę ścisłego centrum z przestrzenią przyjazną rodzinie? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,50 m² 12 632,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam kawalerkę zlokalizowaną na drugim piętrze w bloku przy ul. Zielnej we Wrocławiu. ***lokalizacja*** Budynek wybudowany w 2008 roku przy ul. Zielnej. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 439 000 zł170,40 m² 8 444,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Nowoczesny dom 170 m z garażem pod Warszawą bez prowizji dla kupującego brak podatku pcc 2% Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 519 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Trzemiętowo, blisko Bydgoszczy- dojazd ok 15 min. Działka o powierzchni 1519m2. Media: woda w drodze + skrzynka elektryczna na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kopice

Kopice,zachodniopomorskie

299 000 zł3 305 m² 90,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Kopice w gminie Stepnica. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22 m² 10 909 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, jasne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie położone w dzielnicy Widzew na Stokach. W pełni wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł35 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowegomieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bardzo ładny i wygodny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący z 1980 roku, o pow. całkowitej ok. 284 m2, posadowiony na działce o pow. ok. 460 m2, na Muchoborze Małym, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 000 m² 106,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 108/3 Stary Toruń Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana nr 108/3, położona w miejscowości Stary Toruń, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Cedrowej.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł39 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wygodne niewielkie środkowe mieszkanie z 2 pokojami na 1-szym piętrze. Okna na wschód, co da świeże jasne poranki, a latem wytchnienie od palącego słońca. Media: - prąd - woda zimna - woda.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł50,49 m² 11 665,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 50,49 m2, zlokalizowanego w sercu Węglina przy ul. Gęsiej 19. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kopice

Kopice,zachodniopomorskie

349 000 zł4 164 m² 83,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Kopice, gmina Stepnica. Nieruchomość stanowi propozycję dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

869 000 zł134 m² 6 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Biuro Idea Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący z zagospodarowaną działką, położony w zyskującej coraz większą popularność miejscowości - Purda. Jeśli chcesz odpocząć, szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł123,52 m² 14 491,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cichy lokal z oddzielnym wejściem, usytuowany na parterze dziesięciopiętrowego budynku z 1990r. w doskonałej lokalizacji, na skrzyżowaniu ulic Wilanowskiej i Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł71,05 m² 4 208 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Idea Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze - w parterowej części budynku mieszkalnego 4a w Klewkach. Brak wspólnoty mieszkaniowej, mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł7 000 m² 21,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania połowa działki 907/2. Wszystkie media na działce lub na działce sąsiedniej z możliwością podłączenia. Służebności i dojazd drogą utwardzoną 5 metrów. Do działki wydane.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane w Ignatkach przy ul. Przemysłowej (ok. 200 metrów od ronda w Ignatkach) Pełne media w drodze głównej. Numery geodezyjne: 132/15 - powierzchnia 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 000 zł300 m² 3 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wolnostojący dom po generalnym remoncie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Rybnika Popielowie. Nieruchomość o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żuków

Żuków,mazowieckie

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Oaza spokoju pod sochaczewem Marzysz o miejscu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczory spędzasz na tarasie wśród zieleni i ciszy? Na sprzedaż nowoczesny, całoroczny domek.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł100 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:688 m²

Kraśnik: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m położony na działce o pow. 688 m . Dom do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,34 m² 8 874,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia na os. Planty przy ul. Broni, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 376 m²

Sprzedaż budynku magazynowego o powierzchni 500m2 wraz z działką o powierzchni 2376 m2. Działka wraz z budynkiem zlokalizowana jest w miejscowości Skopanie ( teren Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

44 920 zł1 123 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej kameralnych i naturalnych części Mazur Północnych z dala od zatłoczonych kurortów i intensywnej zabudowy. To okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł86,85 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. 86,85 m + piwnica, położone 300 m od granicy Rzeszowa w Kielanówce. 3 pokoje + salon z kuchnią 2 łazienki pralnia +.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, września ulica Słowackiego 66, wysoki partner, winda, piwnica 4m2, rolety elektryczne, opłaty za mieszkanie 650zl (wszystko), mieszkanie posiada 2 tarasy na dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł4 115 m² 7 266,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 915 m²

NA sprzedaż nowoczesny budynek biurowy W poznaniu ul. Kopanina doskonała lokalizacja biznesowa Dochód miesięczny - 320 000 złotych! Wyjątkowa nieruchomość komercyjna dla firm, inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł195,47 m² 3 320,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem do adaptacji, z 4 sypialniami, 2 łazienkami i przestronną strefą dzienną: salon + kuchnia 46m2. Dom budowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 564 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie działki budowlane o łącznej pow. 1564 m2, częściowo zadrzewione, z wydanymi Warunkami Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Zambski.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł83,06 m² 6 236,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Taniej niż od Dewelopera! Wielki taras. Dostępne od ręki! Dlaczego tak tanio? To jest po prostu dobra oferta. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,70 m² 11 163,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Skwer Kościuszki 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

50 m2 mieszkanie. Ewentualnie w rozliczeniu kawalerka. Niski czynsz do wspolnoty250 zł , wystarczy postawić ściankę i można oddzielić kuchnie. Mieszkanie wymaga remontu, ale oczywiście na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twoje nowe mieszkanie pod klucz W sercu tarnowa - ul. Sowińskiego Szukasz gotowego rozwiązania? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Dream House Brokers prezentuje unikalną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 040 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną 1040m2 w Śladkowie Małym przy ul. Makowej. Działka zlokalizowana w prestiżowej okolicy, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 532 m² 127,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4532 m2. Możliwość wydzielenia I zakupu mniejszej działki. Położona w Wilamowicach (43-330 woj. śląskie) przy ul. Andersa Identyfikator 240209_4.0001.1124. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu Z pokojami na wynajem w rozliczeniu może być mieszkanie lub 2 mieszkania.Wydzielone 2[działki po 1500 m2 Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł77,63 m² 8 244,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny z ogrodem i projektem rozbudowy | Poznań, ul. Opalenicka | 46,50 m + 31,13 m piwnicy Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91 m² 10 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. To spokojne miejsce z dużą ilością zieleni, placem zabaw oraz niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,80 m² 19 984,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dzień dobry, sprzedaję bezpośrednio wygodny, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 64,8 m z dużym balkonem oraz funkcjonalną piwnicą. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 650 zł64,50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.