dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Mistów

Mistów,mazowieckie

77 000 zł859 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Mistowie cisza, zieleń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż kilka działek budowlanych o powierzchni od 1000 - 1200 m każda, położonych w miejscowości Mistów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł55 m² 4 029,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,60 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Uzdrowiskowa

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł4 600 m² 80,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną w Gdańsku-Sobieszewie. Lokalizacja: gdańsk - Sobieszewo, ul. Uzdrowiskowa, około 600 m od głównej ulicy Mieczysława Boguckiego Powierzchnia: 4600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Śmiechów

Śmiechów,zachodniopomorskie

148 650 zł991 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 8 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Śmiechowo, w gminie Będzino, zaledwie 3 km w linii prostej od morza i popularnej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona we Wrocławiu Muchobór Wielki. Mieszkanie świeżo odświeżone, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Karczma,pomorskie

422 450 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem kameralna inwestycja na Kaszubach Osiedle Ostoja to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego mieszkania przemyślanej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Oława,dolnośląskie

690 000 zł92 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Kutrowskiego w Oławie. Mieszkanie 91,50 m , składające się z 2 pokoi, kuchni, oddzielnego wc i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

566 000 zł80 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Krzeptów,dolnośląskie

789 000 zł72 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą | 36 m + pełnowymiarowa antresola | Krzeptów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m (powierzchnia ujęta w księdze wieczystej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

491 962 zł42 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ciekocka

Kielce,świętokrzyskie

5 905 200 zł9 842 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 9 842 m2, zlokalizowana w Kielcach, dzielnica Nowy Folwark, ul. Ciekocka. Na terenie, na którym znajduje się nieruchomość brak obowiązującego Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Boguszewo

Boguszewo,warmińsko-mazurskie

137 000 zł7 827 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą, pięknie położoną działkę w miejscowości Boguszewo - gmina Miłomłyn, powiat ostródzki. Oferowana nieruchomość o pow. 7827 m2 posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

234 000 zł40 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do negocjacji! Sprzedaż mieszkania 2 -pokojowego o powierzchni 39,4 m2 położone na I piętrze w budynku IV piętrowym z dala od głównych dróg przez co jest bardzo cicho. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego , czyli tzw. ograniczone prawo rzeczowe, położone w budynku przy ul. Balzaka 2 na warszawskim Wawrzyszewie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł61 m² 17 449,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: bemowo - ul. Górczewska 200 C. - b. dobra komunikacja: stacja metra Bemowo tuż przy osiedlu, a także kilka linii tramwajowych i autobusowych. - mieszkanie w b. dobry stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

399 003 zł34 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Jelenia Góra,dolnośląskie

396 458 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z ogrodem 79 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty: słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

498 999 zł60 m² 8 315,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

U nas Przestronne mieszkanie przy ul. Łąkowej w Redzie - tuż obok Stokrotki! Na sprzedaż wyjątkowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,01 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

263 970 zł1 257 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Giże

Giże,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 259 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 18 działek budowlanych o powierzchniach od 3081 m2 do 5090 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks 18 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł168 m² 16 071,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal użytkowy - 168 m - Centrum Warszawy Oferuję na wynajem funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 168 m , położony w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

822 644 zł63 m² 13 057,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 62,86 m + 2 ogródki ( 22,54m2 oraz 37,58m2 ) promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 4-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

258 000 zł48 m² 5 352,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie (48,20 m2) położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, usytuowanym w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

1 198 945 zł54 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta na prądniku czerwonym W krakowie najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Łódź,łódzkie

315 000 zł46 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane przy ul. Wincentego Pola na parterze. W skład mieszkania wchodzi: - jasny przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

430 000 zł54 m² 7 904,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Przedmiotem oferty jest komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górno

Górno,świętokrzyskie

835 000 zł214 m² 3 901,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesny Dom Wolnostojący Górno, tylko 13 km od Kielc Idealny dla rodziny ceniącej komfort, przestrzeń i bliskość natury! Lokalizacja: górno nowo powstałe, kameralne osiedle Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 257,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania świetne mieszkanie, rozkładowe i doskonale skomunikowane, przy samej stacji Metra Natolin na Ursynowie. Jesteś w metrze, a wciągu 20 minut w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

520 976 zł33 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które mimo kompaktowego metrażu oferuje wygodną przestrzeń do życia? Ten układ został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr i stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

688 000 zł36 m² 19 234 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowym budynku z 2024 roku. To świetna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i komfort życia blisko centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł133 m² 21 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

* ostatni - nowy - wolnostojący dom, wykończony i gotowy do zamieszkania, o powierzchni całkowitej 133 m ( w tym powierzchnia użytkowa - 4 pokoje i aneks kuchenny 116,65 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bliska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,87 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Bliskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne studio z wydzieloną sypialnią, z dużym balkonem Służewiec, ul. Komputerowa/cybernetyki. Cybernetyki | służewiec | eleganckie studio Z sypialnią | 4 piętro | duży balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Radom,mazowieckie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe 46m, położone na czwartym piętrze. Odnowiony blok czteropiętrowy przy ulicy Maratońskiej. Budynek monitorowany zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posiada ładnie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 330 000 zł120 m² 11 074,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesne Segmenty na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia Oferujemy na sprzedaż nowoczesny segment w spokojnej, jednorodzinnej okolicy. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Regiel

Regiel,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł170 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż posiadłość położoną na Mazurach. Nieruchomość idealna dla klientów poszukujących przestronnej i przytulnej posiadłości w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władymira

Poznań,wielkopolskie

446 472 zł29 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,62 m2, położone na 1 piętrze kameralnego budynku, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Poznania - Antoninku, przy ul. Władymira. Inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

6 250 000 zł250 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ukryta perełka w biznesowym sercu miasta. Ponad 250 m elegancji, luksusu i perfekcyjnej funkcjonalności , zaprojektowanej z dbałością o każdy detal. Przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaciszna

Kobyłka,mazowieckie

2 700 000 zł554 m² 4 871,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Kobyłka, ul. Zaciszna 5. Wyjątkowa lokalizacja z dala od zgiełku miasta. Dom do wprowadzenia zaprojektowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje 63 m Jasień, 2021 rok Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,35 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku,.