dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jasieniec

Jasieniec,warmińsko-mazurskie

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach. Mieszkanie położone jest w spokojnej miejscowości jasieniec gmina Kruklanki. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Premium estates prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w Młoszowej koło Trzebini. Umowa na wyłączność. Tylko u Nas. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Młoszowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Funkcjonalne 28 m po remoncie | Wola | Przy Parku Moczydło | 300 cm. Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28 m (plus piwnica ok. 6 m ), położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,49 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie jest gotowe do odbioru (inwestycja oddana do użytku). Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł48 m² 16 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie. Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

4 193 210 zł227 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

1 145 000 zł58 m² 19 586 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania na wysokim poziomie? Wyjątkowa nieruchomość nad rzeką Odrą, z widokiem na szczecińską Wenecję i panoramę miasta! Przedostatnie piętro, duży balkon i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż piękny szereg skrajny z widokiem na tereny zielone Tuż przy granicy miasta! Oddanie: czerwiec 2024 W cenie: -monitoring -ogrzewanie podłogowe -wideodomofony -rekuperacja Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piekarska

Bytom,śląskie

458 800 zł124 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wierzyciel podaje do wiadomości informacje odnośnie II licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania o nieruchomości uprzejmie prosimy kierować bezpośrednio do: komornika Sądowego przy Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł55 m² 16 191,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży rozkładowe i ciche 3 pokojowe mieszkanie na ul. Bacha. Powierzchnia lokalu to 55.4 m.kw i składa się z: - Salon 17,6 m.kw z wyjściem na balkon- ładny widok na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która nie ma sobie podobnych, wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 110 m z ogrodem, sauną i balią - blisko Wisły Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rabowice,wielkopolskie

1 425 000 zł133 m² 10 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ten dom to połączenie elegancji, minimalizmu i ciepła, które czuć od pierwszego momentu. Nowoczesna forma idzie tu w parze z przytulnym charakterem wnętrz, a przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

720 000 zł53 m² 13 610,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 ,90 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa - ul. Wysłouchów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

695 821 zł76 m² 9 138,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowa

Klucze,małopolskie

210 000 zł837 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania piękna działka W całości budowlana położona w Kluczach przy urokliwej ulicy nowej powierzchnia działki wynosi 837m2 szerokość działki wynosi: około 26 metrów. Według Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnia

Brodnia,łódzkie

399 500 zł336 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:21 100 m²

Poszukujesz przestronnej działki z dodatkowymi zabudowaniami gospodarczymi? Myślisz o nieruchomości, którą urządzisz na własnych zasadach? Jeśli bliska jest Ci idea spokojnego życia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

795 024 zł66 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł43 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , składające się z dwóch pokoi i łazienki z prysznicem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: - istnieje możliwość zaaranżowania 3 pokoju! - istnieje możliwość przejęcia mieszkania z najemcą (gotowa inwestycja) - Gotowe do wejścia - Pełne zaplecze handlowo - usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stefanowice

Stefanowice,wielkopolskie

249 000 zł9 000 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na sprzedaż nieruchomości gruntowe położone w jednej z najładniejszych miejscowości powiatu nowotomyskiego, a mianowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł26 m² 7 683,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 199 000 zł! mieszkanie na sprzedaż - szczecinek, ul. Kręta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Lokalizacja: szczecinek, ul. Kręta. Powierzchnia użytkowa: 25,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

459 000 zł37 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Kalinowym w Krakowie. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bończyka

Mysłowice,śląskie

519 215 zł65 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! - Komórka lokatorska: tak - Boks rowerowy: tak - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mirabelki

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł40 m² 14 094 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego Osiedla Mirabelki 5, które stanowi oazę spokoju na warszawskiej Białołęce. To idealne miejsce dla rodzin i singli, którzy poszukują harmonii pomiędzy życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł677 m² 664,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej części Gdańska - Orunia-Św. Wojciech-Lipce. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł734 m² 848,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 734 m Warszawa Aleksandrów, blisko lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 734 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

289 000 zł45 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta zarezerwowana! Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o powierzchni 45,04 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

310 000 zł170 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Sokołowo 15 km od Włocławka, gmina Brześć Kujawski. Na ogrodzonej działce o powierzchni 3000 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł33 m² 12 079,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie, ze względu na swoje położenie, gwarantuje łatwy i szybki dostęp do centrum miasta komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł63 m² 12 878,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Albertyńskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - kuchnia z oknem na salon ( można otworzyć), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Reguły

Reguły,mazowieckie

1 890 000 zł141 m² 13 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i spokojnej części Reguły, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

1 049 532 zł91 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Teraz nowa, niższa cena! Przestronny apartament! Poszukiwana lokalizacja! Wyjątkowa cena! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo dobrej, promocyjnej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

790 000 zł3 414 m² 231,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka siedliskowa o powierzchni 3414 m2, położona w Mikoszewie (wieś posadowiona przy ujściu Wisły do Morza), doskonałe miejsce do wypoczynku i do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Ruda Śląska,śląskie

229 900 zł32 m² 7 150,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 32,15 m2 w Rudzie Śląskiej (dzielnica Bykowina) zlokalizowanego przy ul. Katowickiej 156. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze (druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Derdowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł29 m² 8 931,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu interesujący lokal biurowo - usługowy znajdujący się w piwnicy, z osobnym wejściem od ulicy. Lokal o pow. 29 m składa się z 1 pomieszczenia (20m) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł45 m² 11 251,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,24 m ul. Krucza | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł26 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno, przy ul. Żuromińskiej. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa.