dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

318 600 zł54 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

749 000 zł85 m² 8 850,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy W zabudowie bliźniaczej - bezczynszowe, przy lesie otomińskim | Bez prowizji | Doskonałe dla rodziny! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Biały sad Nowoczesne domy blisko Torunia! Kameralne osiedle w zielonym Lulkowie tylko 8 km od centrum miasta! Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

979 000 zł170 m² 5 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Dom Wolnostojący z Potencjałem w Jaktorowie - 170 m 2 Kupujesz bez prowizji - bo wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający. 1. Podstawowe informacje o nieruchomosci Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w dzielnicy Rataje w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w bloku, co zapewnia nie tylko piękne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

525 127 zł62 m² 8 402,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Pogorzel

Nowa Pogorzel,mazowieckie

153 000 zł1 217 m² 133,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce dla Ciebie - Nowa Pogorzel Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1200 m, położona w miejscowości Nowa Pogorzel, gmina Siennica. Nieruchomość znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do prezentacji mieszkania w kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy - powierzchnia 63,7 m2. Mieszkanie znajduje się się drugim piętrze i jest po remoncie w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł114 m² 10 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży skrajnego, lewego segmentu o powierzchni 113,93m w nowej inwestycji przy ulicy Morskiej na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość o składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł60 m² 26 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Taras marzeń i nowoczesny design - apartament na sprzedaż w sercu Dębnik! Taras, który zmienia wszystko Ten apartament ma coś, co wyróżnia go na tle innych - taras aż 80 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gójszcz

Gójszcz,mazowieckie

75 750 zł1 010 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w malowniczym Gójszczu Oferujemy działki położone przy samym Sercu Rezerwatu. Idealne miejsce dla osób kochających bogactwo lasów, ich różnorodną roślinność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Gdynia,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

O mieszkaniu: to 50-metrowe mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze w budynku z 2002 roku. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Wągrowiec,wielkopolskie

550 000 zł1 883 m² 292,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

D ziałka budowlana na sprzedaż - Wągrowiec, ul. Wierzbowa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1883 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wągrowca Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rysie

Rysie,mazowieckie

129 000 zł856 m² 150,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Rysiach - Twój azyl blisko Warszawy. Oferujemy kompleks ustawnych działek o powierzchniach 800-900 m i regularnym kształcie prostokąta. Położone są w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Jędrzejów,świętokrzyskie

335 000 zł52 m² 6 388,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,44 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych przy ul. Batalionów Chłopskich w Jędrzejowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł127 m² 6 060,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - segment lewy, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 109,85m2 + garaż 16,24m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,42m2. Dom posiada: - strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł854 m² 818,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Toruń blisko centrum Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 854 m2 zlokalizowanej w Toruniu przy ul. Wybickiego 90; nr działki 479/2. Działka w kształcie trapezu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 907 zł35 m² 13 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,28 m + ogródek 13,31 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Milcza

Milcza,podkarpackie

140 000 zł2 035 m² 68,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,35 ar, położona w miejscowości Milcza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym dostępem - z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

852 170 zł67 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie B205 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Salezjańska

Przemyśl,podkarpackie

699 000 zł162 m² 4 316,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokali usługowych - połowy Kamienicy Przemyśl, ul. Salezjańska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe lokale usługowe o łącznej powierzchni 161,95 m (w tym powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł24 m² 6 039,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,01 mkw + użytkowana piwnica - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

558 332 zł50 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament inwestycyjny położony w centrum Torunia o pow. 49,74 m2 z balkonem o pow. 10,25 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł40 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bliskość sklepów, szkół, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

681 000 zł72 m² 9 515,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (71,57 m - powierzchnia ścian 2,09 m = 69,48 m pow. użytkowa) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Handzlówka,podkarpackie

329 000 zł120 m² 2 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 971 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż murowany dom wolnostojący w Handzlówce (gm. Łańcut) o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce o powierzchni 1,09ha. Dom zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

419 000 zł50 m² 8 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławskiej 31, które łączy prestiżowy miejski styl życia z kameralnym spokojem i funkcjonalnością. Lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 575 zł30 m² 9 932,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

270 000 zł37 m² 7 203,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,48 m , usytuowane na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1968 roku, położonym w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piekarska

Bobowa,małopolskie

599 000 zł183 m² 3 273,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Witam w miejscowości Bobowa a w zasadzie prawie w samym jej centrum. Prezentuje do sprzedaży budynek mieszkalny (z możliwością wyodrębnienia 3 mieszkań, idealne dla dużej rodziny) 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł34 m² 5 784,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,40 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Blękwit

Blękwit,wielkopolskie

176 934 zł1 594 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Blękwicie - tylko 3 km od Złotowa | 1594 m | mpzp - zabudowa jednorodzinna Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

245 000 zł2 569 m² 95,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną o powierzchni 2569 m2 w Kruszynie Krajeńskim sprzedam. Bardzo malownicze miejsce posiadające potencjał kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Szybki dojazd do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 712,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Teraz 20 000 zł taniej. Nowa cena 799 000 złna sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Rumia, os. Marine Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł1 694 m² 135,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego z możliwością prowadzenia działalności usługowej, pod Olsztynem i jednocześnie z szybkim dojazdem do Olsztyna ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł42 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku idealna propozycja dla osób, które szukają lokalu z potencjałem.