dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szarów

Szarów,małopolskie

513 000 zł2 700 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania widokową działkę budowlaną o powierzchni ok.27a - w Szarowie. Spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna. Działka pochylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Nowoczesny dom wolnostojący | 144,28 m2 | działka 169 m2 | standard premium Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Dom znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super lokalizacja ul. Jasna M4 z dużym balkonem Polecamy Państwu przestronne M-4 z dużym balkonem na ulicy Jasnej, blisko lasu, w skład wchodzą: * słoneczny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Marzysz o przestrzeni, kawałku własnego ogródka? Myślisz o zmianie mieszkania na dom ale nie chcesz wyprowadzać się zbyt daleko od Torunia? Jeśli tak, ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

495 000 zł64 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta: na sprzedaż ustawne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem przy największym pokoju i piwnicą idealne dla rodziny lub dla osób, które chcą mieć dodatkową przestrzeń na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 064 009 zł55 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m2, w nowoczesna inwestycja w sercu Miasteczka Wilanów Na powierzchnię 55,13 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

569 130 zł57 m² 9 932,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, dwustronne mieszkanie obok parków. Najbardziej zielona część Oporowa. 7 km do wrocławskiego Rynku. Lokalizacja: oporów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

1 188 000 zł12 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną przeznaczenie usługi/ zabudowa jednorodzinna Położona przy Strzelnie Media: kanalizacja w wzdłuż działki, prąd w odległości 100m Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

656 336 zł48 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w kwietniu 656 336 zł zamiast 757 682zł Odbiór mieszkań już we wrześniu Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie, duży balkon, osiedle tivoli obok stacja metro kondratowicza, 2 łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Styrzyniec

Styrzyniec,lubelskie

199 920 zł1 666 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#rezerwacja Na sprzedaż działka 1,61 ha z warunkami zabudowy Styrzyniec, gm. Biała Podlaska Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,6100 ha, położona w miejscowości Styrzyniec, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kukowo,warmińsko-mazurskie

113 000 zł3 024 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicze działki budowlane, położone zaledwie 600 metrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3024 m2 do 3663 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

567 014 zł69 m² 8 162 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł45 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta w rezerwacji Klimatyczne 2 pokoje | 45 m | odrestaurowana kamienica | ul. Pereca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrowska

Szczytniki,wielkopolskie

329 000 zł32 m² 10 132,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U mnie - wszystkie lokale usługowe - gotowe do odbioru Bezpośrednia obsługa biuro Lokale usługowe na nowopowstałym osiedlu w Szczytnikach - zadzwoń! Doskonały pod Twój biznes -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

3 445 000 zł320 m² 10 765,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą pięknego domu z wolnostojącym garażem w Psarach. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 290m2 posiada aż 6 wygodnych pokoi, co idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Zabrze,śląskie

339 000 zł63 m² 5 382,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Zabrzu, w dzielnicy Biskupice przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie o bardzo praktycznym rozkładzie składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Radziszów,małopolskie

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż wolnostojący,piętrowy dom w stanie deweloperskim położony w gminie Skawina w miejscowości Radziszów.Inwestycja będzie się składać z trzech domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gronków

Gronków,małopolskie

445 000 zł14 791 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Gronkowie o łącznej powierzchni 1,4791 ha. W tym ok. 2200 m2 objęte miejscowym planem zagospodarowania jako mrj (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 264,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga! Zapraszam wszystkich zainteresowanych na Prezentację! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,30 m2., (w Kw 1 pokój), położone na Psim Polu przy ul. Poleskiej. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

540 000 zł99 m² 5 465,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy Olsztyn. 1. Przedmiotem sprzedaży jest lokal nr 13, położony na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sopotnia Wielka

Sopotnia Wielka,śląskie

249 000 zł75 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Dom Z bala W sercu natury - sopotnia wielka oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu z bali, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lwowska

Chełm,lubelskie

1 790 000 zł366 m² 4 890,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość przy ul. Lwowskiej 13 w Chełmie jednej z najbardziej uczęszczanych ulic w mieście. Budynek o powierzchni całkowitej 366 m oferuje ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzyca

Dobrzyca,zachodniopomorskie

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w miejscowości Dobrzyca w pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Mokre, przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

569 000 zł86 m² 6 620,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu Standard wykończenia: - instalacje: elektryczna (wraz z osprzętem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

948 999 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Czerniakowskiej 26a na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

320 000 zł20 m² 15 920,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni ponad 20 m zlokalizowane na parterze kameralnego 3 piętrowego bloku z 1990 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sporniak,lubelskie

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Sporniak, położona na terenie gminy Wojciechów. Działka położona jest w obszarze zabudowy mieszkaniowej - zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

556 397 zł55 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pleszew

Pleszew,wielkopolskie

395 000 zł200 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom W zabudowie bliżniaczej O pow. 106 M2. Nieruchomość z 1986 roku składa się z parteru na którym są salon z kuchnią, skrytka, łazienka i wc o pow. 53 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 599 900 zł150 m² 10 680,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam do zakupu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni 66 o powierzchni niemalże 150m2. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze z dwiema windami w budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cmentarna

Szczedrzyk,opolskie

280 000 zł2 711 m² 103,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pole, działkę budowlaną w Szczedrzyku przy ulicy Cmentarnej, działka prostokątna, teren spokojny, blisko las, jezioro, kościół, sklep. Na życzenie mogę podesłać nr kw. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

690 000 zł69 m² 10 027,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu całkowicie bezczynszowy apartament z ogródkiem na os. Ustronie w Lubinie. Powierzchnia nieruchomości to 68,82m2 do której przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

811 348 zł96 m² 8 432,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij