dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Studzieniec

Studzieniec,lubuskie

250 000 zł5 100 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka - dobra cena Studzieniec Gmina Kożuchów powierzchnia działki: 5100 m2 więcej informacji - tel. Lokalizacja: studzieniec oddalony od centrum Zielonej Góry 12 km. Dom o bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

985 320 zł55 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni blisko morza na powierzchnię 55,20 m2 składa się: -salon z aneksem kuchennym -pokój -łazienka -przedpokój Inwestycja Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Frycza Modrzewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł25 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania przytulna, otwarta kawalerka w ścisłym centrum Bielska-Białej. (bez pośredników) Ma 25 m powierzchni i funkcjonalny układ studia, zaprojektowany podczas gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Białego

Łódź,łódzkie

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po generalnym remoncie - Łódź, ul. Leszka Białego -oferta bezpośrednia Na sprzedaż oferuję przytulne, wyjątkowo słoneczne, jasne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biała

Biała,wielkopolskie

95 000 zł847 m² 112,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy ul. Rubniowej w Białej na sprzedaż Działka o powierzchni 847 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego symbol M: teren zabudowy mieszkaniowej. Docelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

590 000 zł100 m² 5 874,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia unikatowe, przestronne mieszkanie, które łączy prestiżową lokalizację z najwyższą funkcjonalnością. Lokalizacja premium w samym Centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barwałd Średni

Barwałd Średni,małopolskie

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Dom wolnostojący w zacisznym miejscu, na uboczu ale równocześnie z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową, w pobliżu stacja kolejowa oraz nieodległy przystanek komunikacji autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny mieszkalny idealny dla studentów, rodzin z dziećmi na Gaju- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Smerzyn

Smerzyn,kujawsko-pomorskie

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka z linią brzegową, nad jednym z najczystszych jezior w całym powiecie żnińskim, jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 346 935 zł68 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w dobrej okolicy i z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie prosto od dewelopera = brak prowizji. Wolne od podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

814 680 zł33 m² 24 627,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Gotowe do odbioru Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -przedpokój, -łazienka. Industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Opole,opolskie

664 000 zł104 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

0 % Prowizji dla klientów mojego biura. Nowa okazyjna cena- mieszkanie, które daje więcej niż dom 4 pokoje, ogród, garaż | Szczepanowice Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Szafera

Rzeszów,podkarpackie

35 000 zł400 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rod im Szafera działka rod, blisko bramy głównej, na działce domek z piwniczką oraz pomieszczenie gospodarcze przyległe do domku dodatkowo: krzak jeżyny, maliny, orzech włoski duży, krzak pigwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

566 528 zł52 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

505 680 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyścigowa

Łódź,łódzkie

820 000 zł123 m² 6 653,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - dzielnica Górna, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 000 zł120 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żukowo,pomorskie

659 000 zł90 m² 7 338,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! W cenie dwa miejsca parkingowe! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 89,8 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedwojenny dom w Małej Nieszawce na dużej działce o pow. 1700 m kw Dom o pow. 120 m kw z dodatkowym garażem w bryle budynku i lokalem użytkowym dobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudy-Rysie

Rudy-Rysie,małopolskie

124 000 zł1 100 m² 112,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę, projekt domu dertona (kb Projekt). Rudy-Rysie, gm. Szczurowa, powiat brzeski; znakomity dojazd do autostrady A4 i Krakowa. Piękna okolica, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł36 m² 19 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

537 216 zł42 m² 12 790,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w Pobierowie w cichej i spokojnej zielonej części Pobierowa, a jednocześnie w niedalekiej odległości od morza i piaszczystych plaż. Salon + aneks -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

799 000 zł2 086 m² 383,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna i wyjątkowa, malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 2086 m, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części miejscowości Malcanów w gminie Wiązowna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Librantowa

Librantowa,małopolskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Przestronny dom jednorodzinny w Librantowej z widokiem na Tatry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białęgi

Białęgi,wielkopolskie

930 000 zł6 023 m² 154,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa w pobliżu Murowanej Gośliny i Obornik Działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 6023 m2 zlokalizowana w pobliżu drogi wojewódzkiej między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Biczyce Dolne,małopolskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu 10 ar działkę budowlaną z pięknymi górskimi widokami położoną w Biczycach Dolnych przy drodze krajowej 28. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

499 999 zł98 m² 5 102,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż - 4 niezależne lokale | idealne pod działalność | owczarki, ul. Paderewskiego Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu podzielonej na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łużycka

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł60 m² 14 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 60 m2, ogródek około 40 m2, druga część działki do zagospodarowania 30 m2 (np. warzywniak czy mały plac zabaw dla dzieci) parter, niska zabudowa, os. Różanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Sopot,pomorskie

10 970 000 zł717 m² 15 291,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Wizualizacje Propozycje na hotel, gabinety lekarskie, gastronomia, kancelaria, biura. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nowo powstała kamienice w sercu Sopotu, kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

937 000 zł66 m² 14 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament nad samym morzem! Ostatnia oferta! linia brzegowa Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru! Balkon prawie 30 metrów wykończona łazienka Pierwsza linia zabudowy od plaży Wyście prosto na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

450 000 zł59 m² 7 682 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje nad nielbą wągrowiec Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m zlokalizowane w centrum Wągrowca. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 55 m z klimatyzacją i parkingiem - ul. Fatimska Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Fatimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Sosnowiec,śląskie

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym, zlokalizowane w centrum Sosnowca, ul. Targowa 3. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kozły

Kozły,mazowieckie

166 650 zł1 111 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymiarowa działka. Cisza I spokój. # dogodne wymiary - pozwolą Ci na bezproblemowe posadowienie Twojego wymarzonego domu. # w pobliżu media - prąd 55 m, woda miejska 75 m od działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Placydowska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom bez barier na granicy miasta i natury! Marzysz o spokojnym życiu w nowoczesnym, parterowym domu, gdzie z jednej strony masz wygody miasta, a z drugiej zieleń, łąki i las?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 039 000 zł63 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Pokoju - doskonała propozycja dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł69 m² 17 191,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Obecnie to dwa przestronne pokoje na prawie 70 m , ale dzięki przemyślanemu układowi można z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tenczynek,małopolskie

870 000 zł110 m² 7 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w stanie deweloperskim, położonego w malowniczej miejscowości Tenczynek, w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

719 000 zł94 m² 7 624,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,3 m2 z usytuowany na 2,5 arowej działce - zaledwie 20 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł42 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,50 m2 (pow. całkowita ok 42 m2), położone na 6 piętrze z 6 (winda dojeżdża do 5 piętra),.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij