dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 876 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Boczów,małopolskie

110 000 zł1 100 m² 113,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 11,43 arów położona w urokliwej miejscowości Boczów (gmina Łapanów, powiat bocheński). To wyjątkowe miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

297 251 zł25 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguszyce,dolnośląskie

669 000 zł92 m² 7 271,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! ** 0% prowizji od kupujących ** Zapraszam na prezentację bardzo funkcjonalnego i gustownie urządzonego segmentu w Boguszycach o powierzchni 92m2. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąska

Białystok,podlaskie

686 000 zł69 m² 9 942,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - Przestronne mieszkanie dla rodziny os. Sienkiewicza, białystok Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? To 69 m na 5. piętrze nowoczesnego bloku z windą spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

581 603 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Ruda Śląska,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie Ruda Śląska Nowy Bytom niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 449 000 zł161 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości oferuję Ci kompleksowe wsparcie przy zakupie domu. Nie ponosisz kosztów mojej obsługi - wynagrodzenie pokrywa deweloper. Przeprowadzę Cię przez cały proces - od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Końskie

Końskie,świętokrzyskie

1 199 000 zł3 387 m² 354 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość w sąsiedztwie Szpitala Powiatowego w Końskich. Działka ujęta w planie miejscowym jako mieszkaniowa jednorodzinna z uzupełnieniem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

1 652 616 zł87 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W jednej z najbardziej cenionych części Woli Justowskiej, przy spokojnej ulicy Morelowej, powstał apartament, który łączy prywatność własnego ogrodu z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 050 000 zł95 m² 11 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom parterowy o podwyższonym standardzie - blisko morza i natury Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o podwyższonym standardzie wykończenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błonie,mazowieckie

1 589 000 zł246 m² 6 459,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż piękny dom piętrowy o powierzchni około 280 m na zagospodarowanej działce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu usytuowanego na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Alpejska

Perlino,pomorskie

329 000 zł1 571 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta tylko W mio casa! Na sprzedaż działka o dużym potencjale - 1571 m | Perlino, kaszuby Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą? Ta działka w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

747 000 zł25 m² 29 963,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W niezwykle atrakcyjnej okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzostowiec,mazowieckie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Brzostowiec , gmina Mogielnica , z bezpośrednim dostępem do drogi powiatowej nr Droga wojewódzka nr 728. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Katowice,śląskie

540 000 zł68 m² 7 887,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne, funkcjonalne, z dużym potencjałem blisko doliny 3 stawów Oferuję Państwu do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bema

Białystok,podlaskie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nakłady budowlane i inwestycyjne w funkcjonującym lokalu gastronomicznym o łącznej powierzchni 58 m , zlokalizowanym w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

469 900 zł45 m² 10 442,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł47 m² 6 191,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z piwnica i balkonem, mieszkanie jest do remontu. Okolica cicha z widokiem na las do którego mamy z 300 metrów. W pobliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

1 480 000 zł80 000 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8 ha, zlokalizowana w gminie Kiszkowo, w województwie wielkopolskim. To doskonała okazja dla inwestorów, rolników oraz osób poszukujących dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lutek

Lutek,warmińsko-mazurskie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

Rezerwacja. Biuro mb Nieruchomości oferuje domek rekreacyjny z aktualnymi warunkami na całoroczny o powierzchni użytkowej 85 m2 z dwoma tarasami z widokiem na jezioro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

426 000 zł97 m² 4 405,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 97,60 m . Zlokalizowany na parterze eleganckiego Pasażu A-Z przy ul. Kopernika w Szczecinie. Kluczowe atuty nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uchan Dolny

Uchan Dolny,łódzkie

1 550 000 zł182 m² 8 497,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 103 m²

Sprzedam dom za 1 550 000 pln, położony w malowniczej lokalizacji Uchan Dolny, łyszkowice. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje 182,40 m powierzchni mieszkalnej na imponującej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

329 790 zł36 m² 9 160,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy, dodatkowo duży balkon na chwile prywatnego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł26 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy. Lokal przeszedł pełny remont, a jego przemyślany układ sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

784 368 zł54 m² 14 525,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53,60 m2, położone na 3 piętrze kameralnego budynku w północnej części Krakowa. Dzięki przemyślanemu projektowi na stosunkowo niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

536 416 zł32 m² 16 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa Inwestycja Opis inwestycji Inwestycja Nadbrzeżna Apartamenty to budynek zlokalizowany w samym centrum tętniącego życiem Mielna wypoczynkowego nadmorskiego kurortu cieszącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Gniezno,wielkopolskie

1 030 000 zł158 m² 6 527,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Korzystając Z naszego pośrednictwa Gniezno, okolice ulicy Poznańskiej. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 157,8 m2 na działce wielkości 886 m2, który zapewnia: - ekspresowy wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup można kredytować. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i dużym zabudowanym balkonem, o powierzchni 42,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Śląska

Przeginia Duchowna,małopolskie

3 800 000 zł20 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy atrakcyjną działkę budowlaną usługową. W planie zagospodarowanie terenu oznaczona symbolem , U1" Działka przy głównej drodze nr 780 gm. Czernichów - Przeginia Duchowna. Działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

759 000 zł67 m² 11 328,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 67 mkw | Dobrzykowice - Osiedle Brylantowe Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone na nowoczesnym i praktycznie samowystarczalnym Osiedlu Brylantowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

2 899 999 zł119 m² 24 369,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 119 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Grzegórzki - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Apartament będzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

559 000 zł64 m² 8 705,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Klimatyczne 3 Pokoje z wyjątkowym, pięknym widokiem na panoramę Redy Reda, ul. Spokojna Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zakupu przez cudzoziemców spoza ue. W przypadku tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stolarska

Kraków,małopolskie

6 600 000 zł148 m² 44 591,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1610

Wyjątkowy apartament | Z antresolą | W sercu krakowskiego starego miasta Penthouse deluxe | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Dbałość o detal | Nietuzinkowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

569 000 zł35 m² 16 073,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta tylko U nas Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie z widokiem na las - sopot ulica 23 Marca 104. Mieszkanie położone na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku. Idealne pod wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 044 000 zł52 m² 20 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie ciche, wykończone na monitorowanym i chronionym osiedlu. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia połączona z salonem (aneks) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł56 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne i jasne mieszkanie 55,72 m - idealne również pod biuro | Włochy, ul. Popularna 16 Na sprzedaż przestronne, świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 55,72 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

516 221 zł50 m² 10 414 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

477 691 zł50 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 50,02m2, dostępnego od ręki, z balkonem o pow. 7,21m2 , na który jest wyjście zarówno z obszernego salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł74 m² 6 770,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje 4-pokojowe mieszkanie w bloku na ul. Witkacego z roku 1975. Mieszkanie ma potencjał do stworzenia wymarzonej przestrzeni dzięki możliwości własnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij