dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

649 000 zł195,47 m² 3 320,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem do adaptacji, z 4 sypialniami, 2 łazienkami i przestronną strefą dzienną: salon + kuchnia 46m2. Dom budowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 564 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie działki budowlane o łącznej pow. 1564 m2, częściowo zadrzewione, z wydanymi Warunkami Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Zambski.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł83,06 m² 6 236,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Taniej niż od Dewelopera! Wielki taras. Dostępne od ręki! Dlaczego tak tanio? To jest po prostu dobra oferta. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,70 m² 11 163,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Skwer Kościuszki 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

50 m2 mieszkanie. Ewentualnie w rozliczeniu kawalerka. Niski czynsz do wspolnoty250 zł , wystarczy postawić ściankę i można oddzielić kuchnie. Mieszkanie wymaga remontu, ale oczywiście na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twoje nowe mieszkanie pod klucz W sercu tarnowa - ul. Sowińskiego Szukasz gotowego rozwiązania? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Dream House Brokers prezentuje unikalną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 040 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną 1040m2 w Śladkowie Małym przy ul. Makowej. Działka zlokalizowana w prestiżowej okolicy, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 532 m² 127,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4532 m2. Możliwość wydzielenia I zakupu mniejszej działki. Położona w Wilamowicach (43-330 woj. śląskie) przy ul. Andersa Identyfikator 240209_4.0001.1124. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu Z pokojami na wynajem w rozliczeniu może być mieszkanie lub 2 mieszkania.Wydzielone 2[działki po 1500 m2 Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł77,63 m² 8 244,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny z ogrodem i projektem rozbudowy | Poznań, ul. Opalenicka | 46,50 m + 31,13 m piwnicy Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91 m² 10 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. To spokojne miejsce z dużą ilością zieleni, placem zabaw oraz niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,80 m² 19 984,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dzień dobry, sprzedaję bezpośrednio wygodny, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 64,8 m z dużym balkonem oraz funkcjonalną piwnicą. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 650 zł64,50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Rokitnica, ul. Kosmowska Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rokietnicy przy ul. Kosmowskiej, na trzecim (ostatnim) piętrze w bloku. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł5 523 m² 2 715,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę poznań ul. Mateckiego Wyjątkowa oferta dla deweloperów i inwestorów poszukujących gotowego projektu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,70 m² 7 044,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w centrum Słubic, przy ul. Wojska Polskiego 141. Lokal znajduje się na 2. piętrze kamienicy z odnowioną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,42 m² 13 201,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku w Smolcu. Jego powierzchnia to 42,42 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38,58 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (2-pokojowe z oddzielna kuchnią) o powierzchni 38,58 m , położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 15 ar wraz z przylegajacym lasem swierkowym 30-letnim o powierzchni 35 ar, położoną w miejscowości Krzyżanowice, gmina Iłża. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł105,47 m² 12 695,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Komfortowy, dom wolnostojący z dużą działką, kleszczewo Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 105,47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż | 3 pokoje | świeżo po remoncie | Podzamcze | duży balkon Na sprzedaż komfortowe i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł100,71 m² 7 546,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej /al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

930 300 zł180 m² 5 168,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Syndyk masy upadłości Adriana Dziurkowskiego oferuje do sprzedaży nieruchomość objętą kw nr kr1k/00019626/0 położoną w Kaszowie nr 656, gmina Liszki nieruchomość zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Popowice/ 3 pokoje/ Świetny rozkład. Jeśli szukasz mieszkania z oddzielną kuchnią, trzema pokojami i szybkim dojazdem do centrum, ta oferta może być idealnym wyborem. Popowice od lat należą.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m z imponującym ogrodem o powierzchni aż 222 m , zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł52 m² 19 134,62 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m znajdujące się w północnej części Krakowa - blisko centrum miasta - ul. Powstańców 34a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 554 zł59,93 m² 12 090,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Pierwszym Piętrze Dziś prezentuje państwu do zakupu rewelacyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Glinki przy Ul Ujejskiego 29 Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł88,50 m² 3 943,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,54 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku z lat 90. Dużym atutem nieruchomości jest bardzo dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

429 500 zł31,12 m² 13 801,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio od Właściciela - bez prowizji pośredników. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego (blisko ścieżki rowerowej - 500m od plaży na żwirowni).

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł6 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ogrodzona działka rolna w kameralnej i cichej okolicy z licznymi nasadzeniami. Idealne miejsce dla wielbicieli przyrody lubiących ciszę i spokój, w którym mogą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczym Bogaczewie, w pobliżu jeziora Narie jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na Warmii i Mazurach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Dom w otoczeniu natury Las, gm. Ślemień | 60 m + poddasze | działka 1099 m Jeżeli poszukujesz przytulnego domu i marzysz o zamieszkaniu w spokojnym, urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o numerze 341 położoną w Woli Wodyńskiej gmina Wodynie. Działka objęta prawomocną decyzją o warunkach zabudowy (wz) na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł184 m² 10 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Absolutnie wyjątkową nieruchomość, z pięknym ogrodem, oraz widokiem na góry i jezioro. Przestronny, jasny dom ; Salon z kominkiem Taras kuchnia w zabudowie sypialnia 4.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł450 m² 588,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam domek letniskowy na terenie kompleksu wypoczynkowego nad jeziorem Wersminia w miejscowości Martiany, gmina Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, 15 km od Kętrzyna, 20 km od Giżycka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 240 m² 82,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz spokój i ciszę w sąsiedztwie pól, łąk i lasów, zapraszam do współpracy. Na sprzedaż widokowa działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 42,4 ara.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 909 m² 1 461,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, białołęka, ul. Artyleryjska 39 Powierzchnia działki: 1 909 m Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą Przeznaczenie w mpzp: 1u/mn -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij