dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 690 000 zł412 m² 4 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Uroczy dom położony na skraju lasu na osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Unikalne położenie wśród piękna przyrody będzie doskonałym miejscem dla osób, które szukają spokoju i wyciszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Wilkszyn,dolnośląskie

1 050 000 zł155 m² 6 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej, tylko 8 domów w inwestycji, zaledwie 2 km od granic Wrocławia, około 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł50 m² 10 795 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pięknym, zielonym wrocławskim Strachocinie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku dwupiętrowego z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

915 384 zł71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie realizowane w ramach nowego etapu inwestycji deweloperskiej na Osiedlu Piastów w Mistrzejowicach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł80 m² 8 471,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Komfortowe mieszkanie czteropokojowe (80,27 m ) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w bydgoskim Fordonie + garaż! Wyjątkowo przestronne i jasne mieszkanie w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

796 950 zł80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy apartament w topowej lokalizacji! W pobliżu uczelnie wyższe, katowicki Rynek, dolina Trzech Stawów i park na wyciągnięcie ręki! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł74 m² 9 915,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma 73,52 M2, a piwnica 14,20 M2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3 piętrze w 3- piętrowym bloku z 1978 roku , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Leśnym. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł41 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł48 m² 9 964,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze niskiego budynku w Centrum. Na powierzchnie 48,07 m2 składają się: -salon z wyjściem na balkon; -sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł37 m² 11 962,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość jest usytuowana pomiędzy Parkiem Żeromskiego a Centrum Handlowym Galaxy. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

860 000 zł131 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zakole-Wiktorowo

Zakole-Wiktorowo,mazowieckie

370 000 zł3 071 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Mienia Nowa bardzo urokliwa oferta w Zakolu Wiktorowo o wymiarach 22,5 m x 134 m. Dojazd drogą asfaltową oraz drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gaboń

Gaboń,małopolskie

259 000 zł6 975 m² 37,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: gaboń (gmina Stary Sącz) - Powierzchnia: 69,75 ar (6975 m ) - Przeznaczenie mieszane: mn (ok 20 ar) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zl (ok 40 ar), tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stwosza

Karpacz,dolnośląskie

483 400 zł42 m² 11 501,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mountain dream prestiżowe apartamenty W karpaczu Inwestycja, która łączy luksus, naturę i wyjątkowy potencjał Przedstawiamy Mountain Dream ekskluzyjny kompleks 23 apartamentów, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Możliwość zamiany na 2 pokojowe mieszkanie , piętro 0-2; opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w budynku z lat 80. przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klasak,wielkopolskie

449 000 zł78 m² 5 793,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Luksus expert przedstawia Państwu ciekawą nieruchomość na dużej działce w atrakcyjnej okolicy. Parterowy dom z poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

739 000 zł102 m² 7 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam komfortowy dom w cichej , spokojnej dzielnicy Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 93 m2. posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł216 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

2 700 000 zł3 010 m² 897,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ponad 3000 m2 w zwartym kształcie w Tarczynie. Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy Tarczyna - drodze wojewódzkiej 788 łączącej drogi ekspresowe S7 i S8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Bieżuń,mazowieckie

199 000 zł140 m² 1 423,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom położony przy ul. Kościelnej 10 w Bieżuniu, usytuowany na działce o powierzchni 279 m . Budynek o powierzchni 139,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

715 000 zł58 m² 12 346,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,91 m położone w zielonej części Krakowa Mistrzejowice, os. Piastów. Lokal znajduje się na wysokim piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

827 112 zł95 m² 8 704,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł38 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wejścia po remoncie: osiedle Młodych Oferuję mieszkanie o powierzchni 38,4 m2 w Toruniu, blisko centrum przy ul. Bema. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Izbica,lubelskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż murowany dom z 1985 roku, położony w spokojnej i przyjaznej okolicy Izbicy. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 5,28 ar, a dodatkowo w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 550 000 zł255 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery i wycieczki rowerowe. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

611 324 zł41 m² 15 035 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 643 499 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł30 m² 15 431,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 29,81m2 znajdujące się na 2 piętrze z pięciu w budynku przy ulicy Marywilskiej 62 na Żeraniu, które idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł49 m² 17 026,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 900 zł60 m² 4 998,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Oferta na wyłączność. Możliwość nabycia mieszkania przez cudzoziemców. Mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

605 000 zł40 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

603 000 zł40 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.