dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 619 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Heleny! Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

787 000 zł131 m² 6 007,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość tuż za Słupskiem we Włynkówku 2,5km do centrum miasta.Bardzo dobry dojazd bez korków.Na parterze salon z aneksem kuchennym o powierzchni 32m2, przedpokój korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Skrzeszew,mazowieckie

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł47 m² 30 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkowym, nowocześnie urządzonym mieszkaniem w sercu warszawskiego Mokotowa - 47 m2 mieszkanie + 60 m ogródka :-) Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

685 798 zł34 m² 20 135 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

460 865 zł53 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Lublin,lubelskie

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z tarasem 16m2 w dzielnicy Sławin! W skład nieruchomości zaliczamy: - salon 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Koszyce Wielkie,małopolskie

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż przytulne gniazdko bez czynszu! Szukasz miejsca, gdzie rachunki nie straszą, a kawa w ogródku smakuje lepiej? To może być strzał w dziesiątkę! Co tu mamy? 70 m dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

749 000 zł74 m² 10 102,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny segment z dużym ogrodem, balkonem i poddaszem do przechowywania. Położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Bezpośrednio bez podatku pcc, 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 157 000 zł80 m² 14 522,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty Warszawa Mokotów Szybki dojazd do Metra Wilanowska oraz Centrum! układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gdańska

Ełk,warmińsko-mazurskie

390 000 zł80 m² 4 851,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 80,39 m2 w centrum Ełku przy ulicy Gdańskiej 5a. Zapraszam na wirtualny spacer: nowa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Morawica

Morawica,małopolskie

799 000 zł71 m² 11 204,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

nr 04b Wyjątkowy segment z ogromnym ogrodem | Morawica k. Krakowa | 71,31 m + ogród aż 430 m | Bez zezwolenia dla obcokrajowców Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 202 599 zł65 m² 18 541,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zobacz plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów - tysiące mieszkań z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

543 950 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

1 950 000 zł2 720 m² 716,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Malowniczej Okolicy Józefowa: z przyjemnością prezentujemy uroczą działkę położoną w wyjątkowej, leśnej okolicy Józefowa, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pełna własność z księgą wieczysta, bez hipoteki i innych ograniczeń. Układ : dwa pokoje (przechodnie) / pierwotnie był jeden pokój z dwoma oknami na prostopadłych ścianach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzcinka

Trzcinka,mazowieckie

438 000 zł35 m² 12 514,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Mały domek na wsi Oferuję Państwu dom w stanie surowym zamkniętym budowany na zgłoszenie. Dom o powierzchni zabudowy 35 m2 składa się z : parter -> wiatrołap, łazienka salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

832 000 zł40 m² 21 010,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja Józefa Piłsudskiego

Lublin,lubelskie

650 000 zł90 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 89,5m położonego na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

**2 pokoje katowice - zadole 44 po generalnym remoncie** mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu (900 zł) zaliczki na wodę i ogrzewanie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego na krakowskim Dąbiu przy ul. Na Szaniec Mieszkanie: - duży pokój, osobna ciemna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wołowska

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł1 008 m² 664,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Poznaniu na Grunwald-Junikowie, przy ul. Wołowskiej o powierzchni 1008 m2. Działka posiada: warunki zabudowy oraz prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Ferdynanda Magellana. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w doskonałej lokalizacji na Warszawskiej Ochocie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

713 630 zł71 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.89 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

539 000 zł58 m² 9 285,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 58m2 zlokalizowaną na parterze w kamienicy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: pokój z salką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Boczna

Zieleniewo,zachodniopomorskie

239 000 zł1 152 m² 207,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka - zieleniewo k. Stargardu/ Jez. Miediwie - wydane wz Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Zieleniewie (gm. Kobylanka), zaledwie 840 m w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

669 827 zł75 m² 8 898,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł46 m² 7 511,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,5 mkw., położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

497 538 zł62 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku przy ul. Koncertowej 7, górny Czechów. Obecny układ mieszkania to 3 pokoje.