dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rynek

Niemodlin,opolskie

359 000 zł148 m² 2 432,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta inwestycyjna w samym sercu Niemodlina! Budynek z ogromnym potencjałem - 2 lokale i przestronne mieszkanie z możliwością przekształcenia! Lokalizacja: rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam własnościowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 Mieszkanie jest jasne, dwustronne, usytuowane na 3 piętrze. Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 195 005 zł60 m² 19 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

349 000 zł32 m² 10 761,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z miejską wygodą? Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w najbardziej pożądanej części Rumii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniowska

Chorzów,śląskie

756 000 zł84 m² 8 986,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Wyślij sms o treści Mieszkanie, na numer kontaktowy z ogloszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną lokalizacją, rzuty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 818 186 zł156 m² 11 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe oraz branżę it. Podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

509 275 zł39 m² 13 024,90 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

576 225 zł39 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji oraz wykończony pod klucz w cenie. Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy lokal o powierzchni 39,4 m z balkonem gotowy listopad/grudzień 2026. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2005 roku na strzeżonym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49.4m2 przy ul. Obrońców Tobruku składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rasztów

Rasztów,mazowieckie

6 979 050 zł46 527 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją działki usługowo-przemysłowej. Teren składa się z dwóch działek o wymiarach 46.527m2. Działka 1,8 h znajduje się: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ustrzycka

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł1 400 m² 485,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek w Rzeszowie przy ulicy Ustrzyckiej ( osiedle Projektant) , oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

466 112 zł39 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bahrkego

Ełk,warmińsko-mazurskie

455 000 zł79 m² 5 744,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,20 m2, zlokalizowane na III piętrze budynku przy ulicy Bahrkego 4 w Ełku. Nowa cena! 455.000,00zł Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Piłsudskiego

Pisz,warmińsko-mazurskie

1 197 000 zł300 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:213 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 300 m , położony w centrum Pisza, przy ul. Piłsudskiego 7. Nieruchomość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lechlinek

Lechlinek,wielkopolskie

169 000 zł2 407 m² 70,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407 m , położona w miejscowości Lechlinek (gmina Skoki, powiat wągrowiecki). Nieruchomość stanowi dobrą propozycję dla osób planujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Parametry nieruchomości Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

579 000 zł35 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Orzeszkowej

Poznań,wielkopolskie

948 000 zł88 m² 10 738,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Zgierz,łódzkie

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 100 m2, pow. całkowitej ok. 110 m2 położone na wysokim parterze kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Słowackiego. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,kujawsko-pomorskie

738 000 zł180 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

498 852 zł54 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

865 137 zł55 m² 15 729,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem - bez części wspólnych jak w blokach Do tego zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,9 m, położone na cenionym osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Bohaterów Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

619 900 zł61 m² 10 089,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Zielonej Góry (centrum). Mieszkanie niezależne, pod którym dodatkowo znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

828 835 zł70 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w ścisłym centrum Szczecina, zlokalizowanym na rogu ulic Jagiellońskiej i Śląskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł48 m² 26 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż | apartament W angel city centrum krakowa Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 5. piętrze (z 6) prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Topolina

Topolina,mazowieckie

1 100 000 zł166 m² 6 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (rok budowy 2024) położony w malowniczej części Topoliny. Nieruchomość wyróżnia się rzadko spotykaną przy bliźniakach dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Rezydencka

Grzepnica,zachodniopomorskie

1 880 000 zł8 552 m² 219,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest działka rolno-budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy. Działka gruntu o powierzchni 8552 m2 usytuowana jest dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Nienawiszcz

Nienawiszcz,wielkopolskie

105 000 zł854 m² 122,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: drodzy Państwo, mam przyjemność podzielić się dzisiaj z Wami moją nową ofertą. Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną działkę rekreacyjną o powierzchni 854 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

311 780 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_26 w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Posiadamy na sprzedaż wszystkie mieszkania w tej inwestycji o zróżnicowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

533 024 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowym miejscu, gdzie natura łączy się z komfortem - wkrótce w sprzedaży! Marzysz o życiu w otoczeniu lasów i górskich szlaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

678 798 zł53 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mykanów,śląskie

1 295 000 zł152 m² 8 494,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje komfortowy, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej miejscowości Mykanów. Szukasz kojącego spokoju, rodzinnego szczęścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

910 000 zł64 m² 14 152,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie z najlepszą ekspozycją południowo-zachodnią! Brak pcc3, świetna cena wyjątkowa lokalizacja Mały Kack

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Częstochowa,śląskie

440 000 zł125 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109 metrów, położonej w spokojnej okolicy. Nieruchomość jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

349 000 zł134 m² 2 604,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal usługowohandlowy 134 m Centrum Białegostoku Lokalizacja, która pracuje na Twój biznes Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowohandlowy o powierzchni 134 m, położony.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij