dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

345 000 zł45 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Nietuzinkowe i estetyczne mieszkanie w centrum Rybnika ul. Wyzwolenia - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Iwonicz,podkarpackie

86 000 zł900 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Iwonicz obok Krosna. woj. podkarpackie. Działka płaska, kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni 9 ar. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

656 656 zł63 m² 10 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

399 900 zł33 m² 12 016,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

207 000 zł251 m² 824,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona jest we wschodniej części miasta Olsztyna przy ul. Marii Zientary-Malewskiej nr 28, na pograniczy dzielnic Podleśna i Zielona Górka , w odległości ok. 2,5 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł65 m² 8 665,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję przestronne, ciepłe, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie znajduję się na VII piętrze z widokiem na przepiękną panoramę Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł87 m² 10 873,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży gotowe, wykończone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,5 m2 n Bielanach, ul. Klaudyny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł49 m² 7 369,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta sprzedaży salonu fryzjerskiego ul. Mazurska, szczecin Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 48,85 m2 W skład lokalu wchodzą: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

176 000 zł1 410 m² 124,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia pięknie usytuowanej działki budowlanej położonej w Wałdowie Królewskim, blisko lasu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trójczyce,podkarpackie

548 000 zł93 m² 58,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż: nowy, energooszczędny dom szkieletowy w Trójczycach (gmina Orły) Położony wśród nowoczesnej zabudowy, na wyjątkowo dużej i pięknej działce o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luzino,pomorskie

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie lokale! Zamieszkaj blisko natury! nowoczesna nieruchomość z ogródkiem oraz miejscem postojowym na Osiedlu silva w Luzinie cudzoziemcy - bez zgody mswia! Bez barier prawnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

589 000 zł86 m² 6 852,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu Standard wykończenia: - instalacje: elektryczna (wraz z osprzętem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

474 500 zł66 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,9 m , z przestronnym, 10-metrowym zadaszonym tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

565 708 zł57 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Banie

Banie,zachodniopomorskie

798 000 zł583 m² 1 368,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 481 m²

Super oferta! Na sprzedaż duży murowany obiekt produkcyjno-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej ok.583m2. Powierzchnia działki 3481m2.Doskonała propozycja na zakład produkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

250 000 zł989 m² 252,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Plan miejscowy, doskonała komunikacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Emilianów, gmina Radzymin. Działka o regularnym kształcie, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

563 037 zł61 m² 9 243,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

822 510 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z prywatnym tarasem 21 m2 w Czarnochowicach, gmina Wieliczka. Gotowe do odbioru, w aktywnej promocji. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Cena 822.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zakrzówek-Wieś

Zakrzówek-Wieś,mazowieckie

50 000 zł11 900 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1,19 ha położona w miejscowości Zakrzówek Wieś. Dojazd do działki droga gruntową. Szerokość działki 32 metry a długość 380,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Słoneczne, gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone w wysokim bloku z windą na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł41 m² 14 376,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym, ponadczasowym stylu. Wnętrze łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowy słoneczny segment przy ul.Barwinka 62 w Józefosławiu! INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Gdynia,pomorskie

354 000 zł31 m² 11 335,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino. Jest to bardzo pożądana przez mieszkańców okolica,.

Szczegóły ogłoszenia