dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia chylonia, ul. Zamenhofa | blisko skm gdynia leszczynki Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,małopolskie

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Leśny Zakątek nowa inwestycja blisko Wieliczki i Krakowa. Nowoczesny dom wolnostojący w otoczeniu natury miejsce, w którym naprawdę zwalnia czas. Dom o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje | balkon | klimatyzacja | garaż | spokojna okolica Makler Biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z możliwością 3 sypialni | 62,5 m | 3 pokoje | balkon | Mokotów ul. Zwierzyniecka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m położone na XIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

789 386 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie dwustronne, 8 km do centrum, z dużym balkonem, prawie 20 m2. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Pecna,wielkopolskie

1 699 000 zł182 m² 9 357,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Dom wolnostojący po remoncie Pecna Pecna | Dom wolnostojący | 220 m | Działka 950 m | Wysoki standard | Dane podstawowe Typ nieruchomości: dom wolnostojący, rynek wtórny Lokalizacja: pecna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Okazja!-Centrum-Megainwestycja-Forum Muzyki-Krupnicza-2pok. Gotowiec inwestycyjny przy ul. Krupniczej 350 m od nfm Sprzedam w pełni wyposażony lokal przygotowany pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brzezinka,małopolskie

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9 arów, położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Brzezinka, w gminie Zabierzów. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

940 000 zł190 m² 4 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż wyjątkowa przedwojenna willa, położona na przestronnej działce o powierzchni 1260 m . Dom usytuowany jest w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja Kraśnicka

Lublin,lubelskie

520 000 zł800 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * 1. Przeznaczenie: oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną bezpośrednio przy Al.Kraśnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowego OBI, Tesco, Galeria ZONE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł42 m² 8 507,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

To ogłoszenie to znakomita okazja, aby zakupić warte uwagi mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, przy zabytkowej ulicy Słowackiego w Toruniu. Położenie tej nieruchomości jest bezdyskusyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Palacza

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 999 999 zł331 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Kupujący nie płaci pcc i wynagrodzenia pośrednika. Twój wymarzony dom blisko Poznania Siekierki Wielkie, ul. Brzoskwiniowa. Szukasz spokoju, nowoczesnej architektury i świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszkowo

Jaszkowo,wielkopolskie

760 000 zł107 m² 7 119,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Dom, który łączy przestrzeń, światło i codzienny komfort 106,75 m pełne harmonii Witaj w miejscu, które zostało zaprojektowane z myślą o Tobie. Ten parterowy dom to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Terroru

Rydułtowy,śląskie

285 000 zł48 m² 5 998,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 48 m2 - Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

620 000 zł162 m² 3 820,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 162,29 m wraz z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 7,29 ara. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł92 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja do 24.04.2026R Oferta tylko w naszym biurze! Posiadamy klucze! Zapraszamy na prezentację. Na sprzedaż polecamy przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,3m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1983 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Hetmana Stefana Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł43 m² 28 169 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż mieszkanie, którego wartość budują prestiżowy adres, funkcjonalna przestrzeń, codzienny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł176 m² 6 537,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 175,82 m , położony na zagospodarowanej działce 813 m w Nowej Wsi Ełckiej przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czarków

Czarków,śląskie

269 700 zł1 860 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1860 m2. Nieruchomość usytuowana w Czarkowie ( obok Pszczyny ) , spokojna dzielnica: pola, budujące się nowe domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł95 m² 9 847,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie 4 pokojowe w wyremontowanym budynku willowym tuż przy Parku. Zachęcam do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość Przedwojenny budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kiełczów,dolnośląskie

559 000 zł55 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje z potencjałem na 3 | 52,18 mkw | Kiełczów, ul. Południowa Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twoich potrzeb - nie tylko dziś, ale również w przyszłości? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł64 m² 11 140,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko w naszym biurze 3 pokoje 64 mkw z widokiem na panoramę miasta | Wrocław, ul. Krynicka Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne, rozstawne mieszkanie o powierzchni 64,18 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł40 m² 8 521,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Ciche mieszkanie w sercu Wildy ul. Górna Wilda 70. Szukasz balansu między pulsującym życiem miasta a domowym spokojem? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 4 piętrze w wysokim 11 piętrowym bloku z windą na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 31 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bieniewice,mazowieckie

384 000 zł1 600 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1600 m - Bieniewice, gm. Błonie, powiat warszawski zachodni Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta duża, prostokątna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wejherowo,pomorskie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Librantowa

Librantowa,małopolskie

133 000 zł913 m² 145,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Librantowa gm. Chełmiec Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. 20mn - Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 340 000 zł1 685 m² 795,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł97 m² 12 322,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pok mieszkanie wysoki standard duży odród garaż W bryle kostrze N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, klimatyczne mieszkanie w domu dwulokalowym z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

490 200 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

342 573 zł37 m² 9 243,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł74 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie, 8 minut od stacji metra Stokłosy. - mieszkanie 73,7 m2, - 4 pokoje, - oddzielna kuchnia, - bez windy, lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Warszawa,mazowieckie

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.