dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 421 zł33 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z dużym tarasem? Dla siebie, dla pary, albo jako inwestycję pod wynajem? Dodatkowo z opcją wykończenia pod klucz? To może być to, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

372 000 zł57 m² 6 509,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - ul. Sportowa wysoki parter Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne z dużym zabudowanym balkonem. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Wrocław,dolnośląskie

610 179 zł52 m² 11 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera II etap inwestycji w zachodniej rozwojowej części Wrocławia Mieszkania gotowe do odbioru 30.06.2026 I etap zakończony przed czasem wysoki standard na parterze rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 449 999 zł167 m² 8 682,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż dom bliźniak z dodatkowym budynkiem mieszkalnym | ok Bałtycka , 1,7km do centrum Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 555 m Dodatkowo: parterowy budynek mieszkalny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 640 161 zł107 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Stara Wieś, przy Lesie Młochowskim Spokój, natura i wygodny dojazd do Warszawy Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1000 m (ok. 29 34 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Paszyn

Paszyn,małopolskie

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż cztery piękne widokowe działki budowlane w miejscowości Paszyn, gm. Chełmiec, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janinów

Janinów,mazowieckie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m Janinów | Stabilna i perspektywiczna inwestycja Bezpieczna lokata kapitału i miejsce pod przyszły dom Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł31 m² 18 534,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka usytuowaną na czwartym piętrze w budynku z 2006 roku zlokalizowana na warszawskim Bemowie przy ulicy Obrońców Tobruku. Budynek jest zadbany, sprzątany codziennie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tymowska

Czchów,małopolskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom o powierzchni ponad 350 m , a całkowita powierzchnia użytkowa całego gospodarstwa przekracza 500 m . Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni ponad 20 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sikorkowa

Konin,wielkopolskie

93 000 zł1 005 m² 92,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nr działki: 1677 Powierzchnia: 0,1005ha Wymiary działki: ~33m x ~30,5m Obręb: wilków Dla działki stworzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: 6mn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krótka

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 999 zł50 m² 6 599,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam bezczynsxowe ,2 pokoje na 3 pietrze,mozliwosc zakupu z garazem.po remencie,brak oplat dla wspolnoty,placim5y tylko za liczniki gazu,woda i prad.Posiada 2 pokoje,balkon,garaz pod domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wolności

Proszowice,małopolskie

1 368 000 zł518 m² 2 640,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 131 m²

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Proszowicach, ul. Wolności 43 Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż: prawa własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamkowa

Proszowice,małopolskie

701 000 zł224 m² 3 128,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:910 m²

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Proszowicach Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Proszowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staszica

Stalowa Wola,podkarpackie

749 990 zł180 m² 4 162,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 180,16m2 z dużymi witrynami w centrum Stalowej Woli przy ul. Staszica 12. Lokal po remoncie/ malowaniu itp. Lokal posiada piwnicę ok. 40m2 oraz powierzchnię użytkową na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wola Starogrodzka

Wola Starogrodzka,mazowieckie

120 000 zł4 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki w Woli Starogrodzkiej numer działek 481 o powierzchni 4800 m oraz drugą działkę numer 477 o powierzchni 6100 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł43 m² 13 767,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe, jasne i ustawne mieszkanie z balkonem położone na warszawskim Ursusie przy ul. Tomcia Palucha. Mieszkanie o powierzchni 42,90 m2 znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

280 000 zł64 m² 4 395,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, położone na 7. piętrze budynku z nową windą. Zdjęcia prezentowane w ogłoszeniu to wizualizacje, pokazujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

505 200 zł43 m² 11 873,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przemyśl,podkarpackie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,00 m , położone na 6. piętrze budynku, w Przemyślu przy ul. Sikorskiego. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 884 000 zł99 m² 18 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 1 884 000 zł Powierzchnia: 99,17 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Rok budowy: 2016 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki Dodatkowo: 2 tarasy ok. 47 m Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 57 m , Widzew, łódź ? Mieszkanie na sprzedaż - Łódź, widzew, ul. Przędzalniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł62 m² 33 871 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartmanet W sercu oliwy Komfortowy apartament | Wyjątkowe osiedle | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: nieruchomość składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * sypialni 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

1 070 000 zł200 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Polecam do kupna dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 140 m2 (całkowita z piwnicą ok 200 m2), położony na dużej działce, ok 1640 m2. Dom w kształcie kostki, ocieplony (także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karwowo

Karwowo,zachodniopomorskie

470 000 zł3 156 m² 148,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych, sąsiadujących ze sobą działek w Karwowie 5km za Przecławiem (powiat policki, gmina Kołbaskowo). Są to działki rolne klasy 2 i 3, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żebrówka

Żebrówka,mazowieckie

150 000 zł13 200 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre miejsce na wypoczynek Zapraszam do malowniczej miejscowości Żebrówka - tuż obok Kałuszyna. Sprzedajemy działkę budowlano-leśną. Działka budowlana to 1000 m2 a pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

1 841 893 zł108 m² 17 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 107 m | 3 piętro Cena: 1 841 893 pln Zamieszkaj w sercu Łódź w miejscu, które łączy wielkomiejski styl życia z komfortem nowoczesnego apartamentu. Strefa relaksu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 621,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

1 912 574 zł109 m² 17 598,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Kup bezpośrednio od dewelopera i zaoszczędź już na starcie - bez prowizji i bez podatku pcc. Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

558 851 zł33 m² 16 940 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 32 m | 1 piętro Cena: 558 850 pln Zamieszkaj w sercu Łódź w miejscu, które łączy wielkomiejski styl życia z komfortem nowoczesnego apartamentu. Strefa relaksu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Urokliwy dom z działką, garażem i potencjałem adaptacyjnym. Szczecin dzielnica Warszewo! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 220 m 2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł78 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Blisko stacji metra Kabaty. Bardzo ciche i jasne 3 pokojowe mieszkanie. Położone na 2 gim piętrze w 4 piętrowym budynku z wewnętrznym patio. Budynek bez windy. Możliwość wydzielenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 189,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie na inwestycji. Gotowe do zamieszkania. Mamy przyjemność zaprezentować ostatnie dostępne mieszkanie z poddaszem na sprzedaż w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słupsk,pomorskie

2 250 000 zł310 m² 7 266,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Wyjątkowa willa miejska z historią i potencjałem inwestycyjnym - Słupsk, osiedle Słowińskie. Prezentujemy niepowtarzalną, przedwojenną willę mieszczańską z 1910 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wieczornych Mgieł

Bąkowo,pomorskie

799 000 zł85 m² 9 441,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy W zabudowie bliźniaczej - bezczynszowe, przy lesie otomińskim | Bez prowizji | Doskonałe dla rodziny! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

999 000 zł168 m² 5 964,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 167,50 m2, położony na działce o powierzchni 390 m2, zlokalizowany w jednej z najbardziej.