dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Banie

Banie,zachodniopomorskie

798 000 zł583 m² 1 368,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 481 m²

Super oferta! Na sprzedaż duży murowany obiekt produkcyjno-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej ok.583m2. Powierzchnia działki 3481m2.Doskonała propozycja na zakład produkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

250 000 zł989 m² 252,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Plan miejscowy, doskonała komunikacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Emilianów, gmina Radzymin. Działka o regularnym kształcie, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

563 037 zł61 m² 9 243,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

822 510 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z prywatnym tarasem 21 m2 w Czarnochowicach, gmina Wieliczka. Gotowe do odbioru, w aktywnej promocji. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Cena 822.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zakrzówek-Wieś

Zakrzówek-Wieś,mazowieckie

50 000 zł11 900 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1,19 ha położona w miejscowości Zakrzówek Wieś. Dojazd do działki droga gruntową. Szerokość działki 32 metry a długość 380,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Słoneczne, gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone w wysokim bloku z windą na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł41 m² 14 376,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym, ponadczasowym stylu. Wnętrze łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowy słoneczny segment przy ul.Barwinka 62 w Józefosławiu! INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Gdynia,pomorskie

354 000 zł31 m² 11 335,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino. Jest to bardzo pożądana przez mieszkańców okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

604 422 zł49 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Do budynku przylega piękny, zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bazyliowa

Białystok,podlaskie

1 150 000 zł171 m² 6 728,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 170,92 m , położony w prestiżowej i zielonej części Dojlid. Nieruchomość dla wymagającego klienta, ceniącego nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

455 066 zł41 m² 11 110 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł26 m² 13 026,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

399 000 zł55 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy - tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w miejscowości Białostoczek, gm. Zabłudów , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

349 000 zł114 m² 3 061,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon Usługowy w Sercu Osiedla | ul. Miedziana | 106 m | Potencjał na 3 Lokale | Dochód Pasywny Szukasz nieruchomości komercyjnej, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł44 m² 15 207,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Skierniewice,łódzkie

289 000 zł36 m² 7 939,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż Skierniewice ul. Iwaszkiewicza 2 (widok). Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla singla, pary lub małej rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł52 m² 21 339,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mokotów | Ostatnie piętro | Panoramiczny widok na 3 strony świata | 51,5 m | 2019 r | Garaż Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem, który zachwyca o każdej porze dnia. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2 piętrze w budynku z dwiema windami przy ul. Cybisa 8 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pyrzycka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie w cichej I spokojnej okolicy oferta bez podatku pcc 2% - faktura vat Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krucza

Kębłowo,pomorskie

650 000 zł72 m² 9 087,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Przedstawiam dom, który łączy w sobie komfort, nowoczesne rozwiązania i spokój wiejskiego życia, a jednocześnie zapewnia doskonałą komunikację z miastem. Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł61 m² 10 662,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone przy ul. Ślężnej 214 na Borku w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

200 000 zł2 090 m² 95,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 766/4 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

797 000 zł25 m² 31 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży pięciu apartamentów w budynku pełniącym funkcję hotelu butikowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

425 000 zł61 m² 6 991,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,79 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Wachowiaka, na popularnym osiedlu Rąbin. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

506 560 zł38 m² 13 226,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,30 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

805 795 zł53 m² 15 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł59 m² 9 767,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekunka oferty tel. - oferta wyłącznie W sdp nieruchomości - Trzypokojowe mieszkanie blisko wrocławskiego Rynku. Otoczenie nieruchomości: - doskonała lokalizacja na wrocławskim Nadodrzu tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł95 m² 12 118 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, trzypoziomowe mieszkanie z ogródkiem Warszawa, ul. Wólczyńska 299a Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 94,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł41 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

638 400 zł38 m² 16 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta w centrum Wrocławia. 2 pokoje z imponującym tarasem 54,90 m . Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Idealne dla studenta, singla, młodej pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

2 390 000 zł160 m² 14 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Na sprzedaż piękny, nowy dom, który zachwyca nowoczesnym stylem, funkcjonalnym układem oraz wysokim standardem wykonania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

615 000 zł79 m² 7 781,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Siemianowicach Śląskich- michałkowicach przy ul. Kołodzieja. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 089 000 zł79 m² 26 587,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie współczesna architektura spotyka się z kojącym sąsiedztwem zieleni. Zaprojektowana dla osób, które ponad wszystko cenią niezależność, dyskretną.