dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 923 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament, który zarabia na siebie | 2 sypialnie | 5 min do rynku | booking 9.2 Szukasz mieszkania, które nie tylko wygląda świetnie, ale realnie zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł20 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka pod klucz - Piaskowa Góra, wałbrzych Do sprzedania kawalerka o powierzchni 20 m , wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie - ul. Strzembosza, lublin (ponikwoda) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w nowoczesnym budynku ul. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orła

Orła,łódzkie

159 600 zł1 330 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania jako działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Działka częściowo ogrodzona, położona przy drodze asfaltowej. Prąd i woda przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przytulnej kawalerki położonej w centrum miasta, przy spokojnej i cichej bocznej uliczce Do ścisłego centrum można dojść pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 364 000 zł77 m² 17 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w samym sercu Wrocławia.Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł117 m² 5 542,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania z ogrodem lub poddaszem | 2 miejsca postojowe | Spokojna okolica - Rzeszów, ul. Walentego Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja w zabudowie szeregowej, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 049 000 zł260 m² 4 034,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Na sprzedaż willa z dużą działką Jelcz-Laskowice, ul. Wincentego Witosa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem willa z 1930 roku, o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęclin

Pęclin,mazowieckie

1 740 000 zł225 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom na sprzedaż | działka 539 m | garaż 1-stanowiskowy Cena: 1 740 000 pln Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 539 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cieszów

Cieszów,dolnośląskie

110 000 zł1 334 m² 82,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę w Cieszowie. Działka z wydanymi warunkami zabudowy jako zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna. Media w ulicy to prąd i woda. Wokół nieliczna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

419 999 zł37 m² 11 275,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż wyłącznie za gotówkę | ul. Grunwaldzka | 150 m od Pasażu Grunwaldzkiego | 37,25 mkw Oferta skierowana wyłącznie do klientów gotówkowych, cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciemne

Ciemne,mazowieckie

3 150 000 zł11 500 m² 273,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,15 ha, świetnie zlokalizowana blisko Trasy S8. Jest mpzp. Zabudowa 4mn/u i 6mn/u oraz 5p/u. Wysokość zabudowy do 12 m. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

399 000 zł43 m² 9 240,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,18 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 35. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł70 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Brzeźnie. To wyjątkowe miejsce, które łączy bliskość plaży, terenów rekreacyjnych oraz bogatą infrastrukturę miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cienista

Dopiewo,wielkopolskie

325 000 zł778 m² 417,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, dopiewo ul. Cienista *powierzchnia działki : 778 m2 *kształt : prostokąt *front działki : ok.22,50m Wydane Warunki Zabudowy na budynek dwulokalowy! Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

bez pcc | IV 2026 | Wysoki standard! | Garaż! Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie! Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

688 113 zł56 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania , pięknie urządzone i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Lublinie jaką jest Węglinek Południowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

500 000 zł38 m² 13 262,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal: powierzchnia: 37,7 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 / 5 Stan: gotowe do wprowadzenia Wyposażenie: pełne - meble oraz sprzęt agd Duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Rybnik,śląskie

1 150 000 zł1 337 m² 860,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlano-usługowa w centrum Rybnika Obręb Smolna, ul. Wodzisławska Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Rybnik,śląskie

440 000 zł75 m² 5 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Mieszkanie o jakim marzyliście - duże, jasne i nowoczesne - zapraszamy na prezentację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania o powierzchni 75,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jachowicza

Łódź,łódzkie

499 000 zł44 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz, położonego na osiedlu Czerwony Rynek w Łodzi. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Laurowa

Rzeszów,podkarpackie

637 000 zł58 m² 10 990,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe, gotowe do wejścia mieszkanie w cichej i kameralnej okolicy Tyczyna, położone blisko granicy z Rzeszowem. Ta lokalizacja to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł640 m² 623,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana w doskonałej lokalizacji, oleśnica Na sprzedaż dwie wyjątkowa działka budowlana położona w Oleśnicy - idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

449 000 zł1 747 m² 257,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana w Bogdaszowicach! Pow. 1747m2 , w kształcie prostokąta o wymiarach ok.27x64,7m W MPZP położona na terenie MN - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lublinów

Lublinów,mazowieckie

3 574 440 zł29 787 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży inwestycyjna działka usługowa zlokalizowana w miejscowości Lublinów (gm. Mszczonów), 1 km od aquaparku "suntago Wodny Świat". Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Mostowa

Gniewino,pomorskie

279 000 zł26 400 m² 10,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż 2,64 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Lublin,lubelskie

464 500 zł47 m² 9 882,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł69 m² 11 143,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja / prowizja0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Mieszkanie zarezerwowane - podpisana umowa przedwstępna. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

6 650 000 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Eng below Na sprzedaż apartament w Unique Tower, adresie który tworzy własny standard miejskiego stylu życia. Wnętrza zaprojektowano z myślą o osobach ceniących harmonię przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ustroń,śląskie

9 500 000 zł436 m² 21 774 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:504 m²

Ustroń - ścisłe centrum miasta! Do sprzedania obiekt handlowo usługowy w jednej z najlepszych lokalizacji w Ustroniu! Nieruchomość jest atrakcyjna ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł186 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący z basenem - 5 pokoi, 2 tarasy, garaż na 2 auta - Pośród zieleni Lasu Chojnowskiego - Konstancin-Jeziorna, czarnów. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana - miłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie 49 m parter, zamknięte osiedle Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze budynku w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł53 m² 12 827,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, położone w zielonym sercu Ochoty (rakowiec) przy ul. Gorlickiej 4. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przemyśl,podkarpackie

642 408 zł82 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania w sam raz skrojonego dla rodziny, która potrzebuje przestrzeni. Propozycja zamieszkania na osiedlu green estate to nie tylko dobra oferta cenowa, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł180 m² 9 189,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom 6 pokojowy, trzykondygnacyjny 179,56m2 znajdujący się na działce 338m2. Rok budowy domu to 1984 rok. W skład mieszkania wchodzi: 1. Parter: -salon z wyjściem na ogród; -kuchnia; -wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grudniowa

Mikołów,śląskie

850 000 zł138 m² 6 154,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Domy na Grudniowej - to osiedle składające się zaledwie z 10 budynków, z których 7 zostało już sprzedanych. Zakup bez pcc. Dom Diament to dom z poddaszem użytkowym. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł63 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie dla rodziny lub pracującej pary. Położone jest w młodej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej. Na powierzchni 63,45 m znajdują się 3 pokoje, bardzo duży aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł75 m² 10 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie ul. Kościuszki Kielce 74,98 m Biuro Nieruchomości ckdom z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kielc przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł108 m² 5 268,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych.