dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 468 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

209 900 zł17 m² 12 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 032 000 zł108 m² 46 640,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja | To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 900 zł31 m² 4 795,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 31,26m2) usytuowane na poddaszu kamienicy (oficyna) w Centrum miasta. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł285 m² 4 207,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej części Elbląga, przy ulicy Sadowej zaledwie 10 minut spacerem od stacji pkp. Dom o powierzchni 285 m oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

249 900 zł40 m² 6 230,37 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozów

Brzozów,podkarpackie

929 000 zł185 m² 5 021,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Nowa cena! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, ogrodzonego domu jednorodzinnego z pięknym ogrodem, położonego w samym centrum miejscowości Brzozów. Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł55 m² 18 127,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

The Estate Warsaw przedstawia Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowy dwupokojowy lokal w przepięknej powojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta zaledwie 400 metrów od Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

369 000 zł51 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko tu! Nietuzinkowe mieszkanie z garażem i widokiem na park przy samej Manufakturze w kameralnym budynku z 2001 roku. . wyobraź sobie, że kino, teatr i restauracje masz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Starachowice,świętokrzyskie

669 000 zł162 m² 4 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie po pracy naprawdę odpoczywasz, a nie tylko zmieniasz adres. Ten dom położony jest na spokojnej, ślepej ulicy, gdzie nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

675 000 zł113 m² 5 973,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobra,zachodniopomorskie

430 000 zł1 314 m² 327,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego położona w Dobrej. Znajduje się w cichej i zielonej okolicy wokół niskich zabudowań. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem, utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

537 682 zł56 m² 9 647,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czechówka

Czechówka,małopolskie

349 000 zł6 200 m² 56,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować urokliwą działkę budowlano-rolną w miejscowości Stojowice k. Dobczyc, mieszczącą się w sąsiedztwie zbiornika wodnego w Dobczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciosaniec

Ciosaniec,lubuskie

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Ciosaniec blisko jeziora Sławskiego. Zamień marzenie o własnym domu w rzeczywistość! Oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyrzecka

Skwierzyna,lubuskie

2 499 000 zł1 481 m² 1 687,37 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:51

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, oferuję do nabycia blok w w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: skwierzyna, ul. Międzyrzecka Świetne miejsce dla stworzenia bazy noclegowej dla pracowników, którzy niebawem będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wytrzyszczka

Wytrzyszczka,małopolskie

850 000 zł145 m² 5 868,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży są budynki inwestycyjne znajdujące się przy Drodze Krajowej nr. 75 w miejscowości Wytrzyszczka gm. Czchów Na działce o powierzchni 13ar usytuowane są budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodkowica

Słupsk,pomorskie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Słupska - przy ul. Włodkowica. W skład oferty wchodzą dwa niezależne mieszkania, garaż, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młynowiec

Młynowiec,dolnośląskie

1 390 000 zł79 m² 17 532,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 267 m²

1 390 000 zł - 2 domki całoroczne | Młynowiec, dolny Śląsk Lokalizacja: młynowiec - spokojna wieś na zachodzie Polski, przy granicy z Czechami, otoczona lasami i wzgórzami. Teren poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sarnów,śląskie

485 000 zł9 050 m² 53,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualne! Super cena za ogromną działkę z dużym potencjałem. Polecamy piękną, niezabudowaną działkę znajdującą się w Sarnowie przy ul. Zielonej. Wyłącznie W expander!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

979 000 zł131 m² 7 473,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Osiedle domów jednorodzinnych z widokiem na Góry - Dobranowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kameralny kompleks sześciu nowoczesnych domów jednorodzinnych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 000 zł173 m² 11 473,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowoczesny dom z 2018 roku na osiedlu Małe Błonia - idealny dla rodziny Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

631 031 zł67 m² 9 439,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomża,podlaskie

276 000 zł920 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży prezentuje wyjątkową ofertę działek budowlanych idealnych pod budowę Twojego wymarzonego domu! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadarzyńska

Żółwin,mazowieckie

3 650 000 zł7 300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek budowlanych o nr. 356 i 357 położona w atrakcyjnej i zacisznej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

511 300 zł43 m² 11 999,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze. Budynek z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł28 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w sercu Torunia ul. Szczytna, 27,5 m cena do negocjacji! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m , położone w zabytkowej kamienicy przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

749 000 zł66 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam, posiadam w swojej ofercie do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w Jabłonnie przy ul. Akademijnej. Mieszkanie o powierzchni 65,69m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

342 720 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 40,80 m z balkonem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mielno,zachodniopomorskie

495 000 zł27 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament studio Z tarasem | I piętro | mielno| blisko morza Apartament inwestycyjny o powierzchni 27,17 m2 składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

317 031 zł44 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

688 488 zł54 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na parterze zadbanego budynku w spokojnej i zielonej części dzielnicy Warszawa Włochy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poddębie,mazowieckie

1 585 000 zł198 m² 8 005,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż ekskluzywny 6-pokojowy dom rodzinny w miejscowości Poddębie k. Warszawy (gm. Wieliszew, powiat legionowski, woj. mazowieckie). To nieruchomość dla wymagających przestronna, nowoczesna.