dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Częstochowa,śląskie

150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Degi

Poznań,wielkopolskie

1 549 000 zł218 m² 7 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę w pożądanej lokalizacji Poznań, osiedle Różany Potok, plac Wiktora Degi (w sąsiedztwie kampusu Morasko). Na sprzedaż duże mieszkanie / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Łódź

Łódź,łódzkie

990 000 zł637 m² 1 554,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z potencjałem - Łódź, 637 m z budynkiem biurowym i projektem przebudowy na obiekt usługowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 637.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

995 000 zł182 m² 5 464,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 143 m²

Bez prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w okolicach Lutomierska i Konstantynowa Łódzkiego. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeczewo

Czeczewo,pomorskie

1 750 000 zł177 m² 9 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Prezentujemy nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczym zakątku Czeczewa. Willa oferuje zapierające dech w piersiach widoki na pobliską stadninę koni oraz starannie utrzymane pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na ul. Stefana Banacha na Górce Narodowej. Lokalizacja: nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 4 7 m , zlokalizowane przy ul. Husarskiej w Rzeszowie, w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Sieradz,łódzkie

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Szanowni Państwo! Oferujemy na sprzedaż ten przestronny, solidnie zbudowany dom jednorodzinny znajdujący się w Sieradzu , na willowym osiedlu : " Pod Skarpą ". Dom - został wybudowany w 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

588 783 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kassyusza

Poznań,wielkopolskie

559 999 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klasą 47 m komfortu! Jeżyce | 2 Pokoje | 47 m | Po Remoncie | Ul. Jana Kassyusza Dane podstawowe Lokalizacja: poznań, jeżyce, ul. Jana Kassyusza Powierzchnia: 47 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głody

Głody,podlaskie

1 799 000 zł424 m² 4 242,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na naszej stronie: wgn-warszawa, w zakładce ,artykuły, znajduje się album z wiekszą ilością zdjęć i rzuty pięter. Zapraszam. Jeśli marzysz o dużym, funkcjonalnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

1 300 000 zł181 m² 7 177,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

*** lokalizacja, która łączy spokój I ciszę zielonej okolicy Z szybkim dojazdem do oleśnicy I wrocławia *** *** dom, który zapewni komfort twojej rodzinie *** *** ogród, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Szczecina | Idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 28 m , położona w samym centrum Szczecin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Kanie,mazowieckie

3 800 000 zł217 m² 17 511,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy dom na prestiżowym Osiedlu Słonecznym w Kaniach ok. Pruszkowa. Piętrowy dom o powierzchni 217,4 m2 ma następujący rozkład: parter: duży salon z antresolą, otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

677 964 zł75 m² 9 069,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

430 000 zł56 m² 7 648,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży bezczynszowego lokalu handlowo usługowego w centrum miasta, przy ulicy Mickiewicza w Ełku. Lokal podzielony jest na dwie niezależne części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

474 091 zł53 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

666 000 zł56 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ogrodem - Rzeszów, przybyszówka ul.Dębicka, idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i nowoczesny standard. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

535 000 zł60 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | 6 piętro | wyposażone | piwnica | duży balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy w zadbanej cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bytom

Bytom,śląskie

589 000 zł74 m² 7 969,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatni na tym osiedlu do sprzedaży apartament z ogródkiem! Do sprzedaży proponuję apartament na nowym kameralnym osiedlu w okolicach pola golfowego Srebrne Stawy w Szombierkach. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w centrum Łodzi Powierzchnia 72m2, znajduje się w Łodzi na ul. Kopernika na 3 piętrze. Stan deweloperski składa się z pokoju z anekesem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

580 000 zł51 m² 11 388,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Oferta na Wyłączność! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament, znajdujący się w budynku z 2020 roku przy ul. Bytkowskiej (osiedle Śląskie Ogrody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kąclowa

Kąclowa,małopolskie

45 000 zł4 000 m² 11,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, położoną w urokliwej miejscowości Kąclowa, gmina Grybów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

433 800 zł40 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,23m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku zieleni nad brzegiem Bystrzycy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni Twoje najskrytsze marzenia! Na sprzedaż dostępna jest malownicza działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zawilcowa

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł117 m² 5 366,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:479 m²

Oferta bez pośredników! Na sprzedaż lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym (lewa strona) o powierzchni 76,4 m (parter) i poddasza o powierzchni 41 m (bardzo małe skosy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

549 995 zł51 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m2 znajdującego się na 2 piętrze w bloku przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia chylonia, ul. Zamenhofa | blisko skm gdynia leszczynki Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,małopolskie

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Leśny Zakątek nowa inwestycja blisko Wieliczki i Krakowa. Nowoczesny dom wolnostojący w otoczeniu natury miejsce, w którym naprawdę zwalnia czas. Dom o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje | balkon | klimatyzacja | garaż | spokojna okolica Makler Biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z możliwością 3 sypialni | 62,5 m | 3 pokoje | balkon | Mokotów ul. Zwierzyniecka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m położone na XIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

789 386 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie dwustronne, 8 km do centrum, z dużym balkonem, prawie 20 m2. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Pecna,wielkopolskie

1 699 000 zł182 m² 9 357,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Dom wolnostojący po remoncie Pecna Pecna | Dom wolnostojący | 220 m | Działka 950 m | Wysoki standard | Dane podstawowe Typ nieruchomości: dom wolnostojący, rynek wtórny Lokalizacja: pecna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Okazja!-Centrum-Megainwestycja-Forum Muzyki-Krupnicza-2pok. Gotowiec inwestycyjny przy ul. Krupniczej 350 m od nfm Sprzedam w pełni wyposażony lokal przygotowany pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2