dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

393 800 zł44 m² 8 952,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

409 000 zł31 m² 13 029,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży kameralny apartament, , znajdujący się w jednym z apartamentowców tworzących nowoczesne kilkuletnie osiedle w dzielnicy Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszanicka

Kraków,małopolskie

810 000 zł50 m² 16 310,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż, położone w prestiżowej i zielonej części Krakowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

445 000 zł37 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,43 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Dambonia 15 w Opolu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przodkowo,pomorskie

228 000 zł1 150 m² 198,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1150 m kw, położona w centrum Przodkowa przy ulicy Pod Lasem, uzbrojona w media. Działka narożna, z dwóch stron otoczona drzewami, zapewnia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tarnowskie Góry,śląskie

630 300 zł125 m² 5 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szukasz domu, którego lokalizacja pozwoli ci na szybki dojazd do centrum i miast ościennych ? potrzebujesz komfortowej przestrzeni w domu? Chcesz zapewnić swojej rodzinie duży kawałek ogródka?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 000 zł44 m² 8 480,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż polecamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na pierwszym piętrze oficyny w kamienicy z 1930 roku w Bydgoszczy. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł46 m² 11 208,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Tysiąclecia. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 366,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, co czyni je atrakcyjną propozycją dla osób poszukujących nieruchomości pod kątem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 210 000 zł90 m² 13 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, funkcjonalnego apartamentu 4-pokojowego z tarasem i balkonem, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Przedmoście,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 520,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom premium "pod klucz"! wchodzisz I mieszkasz - bez stresu I ekip remontowych Prezentujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122,53 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł38 m² 12 239,60 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, w pełni wyremontowane i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,40m2 , na parterze , położone na Osiedlu Kosmonautów w popularnej dzielnicy Winogrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Unruga

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł194 m² 9 208,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:255

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z ogrodem - Wrocław, ołtaszyn Powierzchnia całkowita: 194,39 m Działka: 601 m Układ: 2 kondygnacje + garaż Idealny dla: rodziny dwupokoleniowej lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł64 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa plomba niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej plomby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 310 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł68 m² 13 152 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania ładne, urządzone, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67m znajdujące się przy ul. Rossiniego 6 na Osiedlu Greenwood. W mieszkaniu znajdują się 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gusin

Gusin,łódzkie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 550 m²

Urokliwy domek na wsi - Gusin | działka 8550 m | budynek gospodarczy Na sprzedaż klimatyczny domek położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Gusin, idealny dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 092 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wykończenia i wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł48 m² 15 329,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 28425 tel. Nieruchomość w trakcie sprzedaży Na sprzedaż wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

995 000 zł61 m² 16 284,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe Z osobną kuchnią I balkonem W topowej lokalizacji W gdyni orłowie mieszkanie I budynek - 3 odrębne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Bochnia,małopolskie

360 000 zł36 m² 10 055,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 35,8 m , zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Węgierskiej w Bochni zaledwie 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgierska

Bochnia,małopolskie

730 000 zł81 m² 9 001,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 81,1 m , położone w kameralnym budynku przy ul. Węgierskiej w Bochni zaledwie 600 metrów od Rynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzetrzewina

Trzetrzewina,małopolskie

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane (15ar, 16ar,) w miejscowości Trzetrzewina gm. Chełmiec, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomości są objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł101 m² 10 474,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka Do sprzedaży przestronne mieszkanie 101,20 m z wyjątkowym widokiem na zieleń , dwupoziomowe , 4 pokojowe ( istnieje możliwość oddzielenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutosławskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

669 000 zł71 m² 9 381,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-4 pokojowe mieszkania w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ale bez miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł45 m² 9 068,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,1 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy Ignacego Krasickiego w Zielonej Górze- osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

635 000 zł39 m² 16 215,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie w inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec - gotowe do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz. To nie jest standardowe 2-pokojowe mieszkanie. Zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł65 m² 12 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84 m , zlokalizowane na prestiżowym i nowoczesnym Osiedlu Grabina w Kielcach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

270 000 zł46 m² 5 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 mieszczące się na 3 piętrze przy ul. Konstytucji w Bytomiu. W pełni umeblowane i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

699 000 zł52 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się w Krakowie, przy ulicy Dobrego Pasterza 127. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien: południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Gdańsk,pomorskie

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

535 500 zł45 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament inwestycyjny o powierzchni 45m2 z balkonem. Jest w pełni umeblowany oraz wyposażony pod wynajem zarówno krótkoterminowy jak i długoterminowy. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lipinki Łużyckie,lubuskie

100 000 zł1 997 m² 50,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Górnej. Działka numer 297 o powierzchni 1997 m2, graniczy z linią brzegową rzeki Lubsza. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł116 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż / książkowa / 116 m2 / 2 poziomy + balkon, miejsce parkingowe Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,5 m2, położone jest na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł35 m² 12 425,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

AM Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,62 m , położone na 3. piętrze (z 3) w klimatycznej kamienicy z 1930 roku przy ul. Poniatowskiego we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

521 306 zł34 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł73 m² 9 865,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie | 73,49 m2 | trzecie piętro | wysoki standard ostatnie mieszkanie na inwestycji Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

949 999 zł86 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mamy do zaoferowania mieszkanie z ogrodem znajdujące się na dwóch kondygnacjach w budynku przy ul. Hallera 21 w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł45 m² 5 031,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią położone na trzecim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij