dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł59 m² 11 668,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 871,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

873 699 zł44 m² 19 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowy apartament o powierzchni 43,74 m2 z ogródkiem o powierzchni 21,2 m2, położony w nowo zbudowanym kameralnym apartamentowcu w Dziwnowie. Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanka

Polanka,małopolskie

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący, w stanie surowym - otwartym, położony tuż przy Myślenicach w miejscowości Polanka. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję lokal komercyjny o powierzchni 65,5 mkw. znajdujący się na parterze Kamienicy Leopolda Kruschego, przy głównej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Straszyn

Straszyn,pomorskie

4 065 040 zł56 273 m² 72,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 5,6 ha. Łatwy dojazd (5 min)do Obwodnicy trójmiejskiej, autostrady A1 sprawia, że można szybciej dotrzeć do wielu miejsc docelowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł44 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie rozkładowe położone na IV piętrze budynku, który został wybudowany w latach 70-tych przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Nad mieszkaniem znajduję się strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Rezerwacja Nowe, wykończone w wysokim standardzie, dwa pokoje na spokojnym kameralnym osiedlu obok parku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Maślicach, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

711 626 zł80 m² 8 947,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | pod klucz | Łódź Górna Na sprzedaż funkcjonalne, **3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m **, położone na **2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszewo

Miłoszewo,pomorskie

699 999 zł63 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł59 m² 8 125,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa świetna cena 479 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł153 m² 9 067,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: inwestycja Positivo to kameralne osiedle przeznaczone dla osób ceniących sobie zarazem spokój jak i mobilność z miastem. Spod osiedla jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanko 37 m2 w centrum zielonego Ursynowa, nieopodal Metra Stokłosy ( 3 minuty pieszo ). Cicha uliczka zwm. Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Południowa

Łosia Wólka,mazowieckie

499 500 zł1 872 m² 266,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1872m2 w mpzp oznaczona jako mn 1. 4. Działka w pełni uzbrojona w media(prąd, woda, gaz, kanalizacja do granicy działki) mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bładnice Dolne,śląskie

435 000 zł55 m² 7 920,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Poznaj Borowinową Osadę Etap 2 - wyjątkową inwestycję w Bładnicach Dolnych, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sromowce Wyżne,małopolskie

2 499 000 zł1 400 m² 1 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Wyjątkowa inwestycja W sercu pienin miejsce, które zachwyca Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość inwestycyjna położona w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski w Sromowcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbany I klimatyczny dom typu bliźniak otoczony dużym, zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość posadowiona jest w spokojnej, atrakcyjnej przyrodniczo i logistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

135 500 zł1 300 m² 104,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaleskiego

Kraków,małopolskie

719 000 zł53 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,17 m , zlokalizowanego przy ul. Bohdana Zaleskiego w Krakowie, w popularnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jastków

Jastków,lubelskie

415 000 zł1 517 m² 273,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki w spokojnej, atrakcyjnej i zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Lublina, to ta oferta jest dla Ciebie! Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może każdy! - nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żółtki

Żółtki,podlaskie

207 855 zł745 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 745 m ; Wymiary: 22,07 m x 33,44 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Karolinów,łódzkie

3 097 000 zł1 040 m² 2 977,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt inwestycyjny nad Zalewem Sulejowskim | Pensjonat | Sala weselna | 17 pokoi | 150 m od plaży | Idealny pod Dom Seniora / Klinikę przyjdź zobacz i złóż swoją ofertę Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł40 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Sprzedam wyremontowane, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Grochowej. Słoneczne mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł35 m² 9 603,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku z 2002r. na os. Górczyn na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z salonu z aneksm kuchennym i wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Montażowa

Lublin,lubelskie

260 000 zł24 m² 10 770,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Montażowej w Lublinie znajdujące się na 7 piętrze w siedmiopiętrowym bloku tuż przy ul. Mełgiewskiej. Mieszkanie o powierzchni 24,14 mkw. składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł69 m² 13 511,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje / 10 minut spacerem do pkp Ursus Niedźwiadek / 69,2 m2 dodatkowo balkon / Zewnętrzne miejsce postojowe Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,pomorskie

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł42 m² 12 907,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 42,3 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z ekspozycją okien na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł31 m² 15 534 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Tylko z eproperties Mieszkanie do remontu, z możliwością zamiany kuchni na sypialnię i przearanżowanie salonu na salon z aneksem kuchennym uzyskując 2 pokoje. Budynek: oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Brodnica,kujawsko-pomorskie

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 51m2 położone jest na pierwszym piętrze, w samym centrum Brodnicy. To idealne miejsce dla osób, którzy chcą mieszkać w centrum mieć wszystko ,pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lgiń

Lgiń,lubuskie

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mamy do sprzedaży dom w miejscowości Lgiń - woj. dolnośląskie położony w otoczeniu blisko jeziora. Stan techniczny i układ (4 pokoje, łazienka, toaleta, kuchnia, korytarz; duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Feniksa

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł52 m² 14 362,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem na gdańskiej Osowej Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Na Osowej, w kameralnym budynku liczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Chłopowo

Chłopowo,zachodniopomorskie

159 900 zł38 m² 4 225,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania w Chłopowie, gmina Myślibórz, województwo zachodniopomorskie Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,84 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Katowice,śląskie

396 700 zł27 m² 14 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Deweloperska Premium: dudy Gracza 2/warszawska 66 , Katowice - Kamienica w trakcie Kompleksowego i Generalnego Remontu i Funkcjonalnej Przebudowy. Kupujesz Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

556 000 zł58 m² 9 553,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łubowa

Łubowa,świętokrzyskie

29 900 zł1 000 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość niezabudowana z miejscowym planem zagospodarowania jako budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Więcej informacji również na stronie internetowej działki na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 423 500 zł66 m² 21 719,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Krótko: warszawa | Wola | Osiedle Bliska Wola | 65,54 m2 | 3 pokoje | 2 łazienki | loggia | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | 1 piętro | budynek z 2019r. | wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

839 000 zł116 m² 7 245,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Markach. Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 115 m , z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł128 m² 6 225,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna W biurze nieruchomości mio casa Słoneczne Tarasy- komfortowe domy w zielonej części Bojana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij