dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Dzierżoniów,dolnośląskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dzierżoniów 33 m2, dwa pokoje, parter Po remoncie Cena 210 000 zł do negocjacji Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w kamienicy po renowacji. Lokal składa sie z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł1 042 m² 244,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Nowej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Brzeźnica,podkarpackie

1 420 000 zł150 m² 9 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ekskluzywny dom jednorodzinny na sprzedaż o wysokim standardzie do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny z 2016 roku, o powierzchni ok. 170 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

209 000 zł28 m² 7 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej nieruchomości jednopokojowej, gotowej do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrężna

Turzno,kujawsko-pomorskie

455 000 zł5 100 m² 89,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 działki budowlane o powierzchni od 1000-1502 m2 - łącznie 5100m2 z osobnymi Warunkami Zabudowy na każdą działkę. W asfaltowej drodze dojazdowej prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

399 900 zł37 m² 10 808,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | dobra komunikacja | ustawne | blisko skm | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni! Oferujemy spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni prawie 37 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

389 970 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Będzin

Będzin,śląskie

45 000 zł206 m² 218,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam na sprzedanie ogródek działkowy znajdujący się w rod Wypoczynek (niedaleko punktu widokowego górki małobądzkie) Na działce znajduje się: - domek o powierzchni 3x5m w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikorzyn

Mikorzyn,wielkopolskie

320 000 zł66 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż oferuję murowany domek letniskowy całoroczny o powierzchni 66 m , w miejscowości Mikorzyn, gmina Ślesin, powiat koniński, na działce 302 m . Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karolinów,łódzkie

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 885 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość klasy premium dom stworzony dla wymagających. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczym Karolinowie, położoną tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

60 000 zł17 m² 3 506,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

* tylko U nas * - Posiadamy klucze - Oferujemy na sprzedaż garaż 17,11 M2 m2 w Czeladzi przy ulicy Szpitalnej. Przy ogródkach działkowych. Przybliżone wymiary garażu: długość - 6,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Ociecka

Wola Ociecka,podkarpackie

98 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlanej w Woli Ocieckiej na sprzedaż, która łączy w sobie spokój natury, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

584 000 zł1 802 m² 324,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 451 500 zł94 m² 15 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

1 451 500 zł I sprzedaż I 94M2 I mieszkanie I józfosław I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

651 200 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł79 m² 10 774,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem oraz garażem, położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

575 127 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł72 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z ogrodem, na zielonym Oporowie. Zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

780 000 zł215 m² 3 288,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferuję na sprzedaż dom szeregowiec 3 kondygnacyjny położony na osiedlu w Kamieniu Pomorskim. Dom o powierzchni całkowitej 215 m2 natomiast użytkowej 140 m2. Wybudowany w 1990 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł37 m² 9 064,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta bez prowizji biura nieruchomości! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 37.40m2 z dwoma dodatkowymi piwnicami. Mieszkanie ma 37,40m2, jedna piwnica ma 4,37m2 a komórka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tokary

Tokary,pomorskie

2 590 000 zł177 m² 14 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tę wyjątkową nieruchomość trzeba zobaczyć na żywo! Idealna dla osób ceniących prestiżowe lokalizacje i poszukujących domu z nieprzeciętnym klimatem. Prezentujemy wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie własnościowe 42m2 znajdujące się przy ulicy Słowackiego w Dzierżoniowie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stęczyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 300 000 zł362 m² 3 591,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Świdnica zawiszów | 362 m | segment szeregowca | lokale + mieszkania | stan surowy otwarty Szukasz przestrzeni z potencjałem inwestycyjnym w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 352 zł47 m² 10 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

667 200 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2027 * Mieszkanie w modułach szeregowych Mieszkanie z ogrodem o pow. 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł59 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Działkowa

Wola Prażmowska,mazowieckie

5 766 825 zł76 891 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż I działki rolne I 76891m2 I 75zł/m2 I Wola Prażmowska I powiat piaseczyński Przedmiotem sprzedaży są działki rolne o powierzchni 76891m2, znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Brzesko,małopolskie

379 000 zł34 m² 11 310,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne mieszkanie | system smart home | brzesko Komfortowe mieszkanie | Smart Home | Spokojna lokalizacja | Blisko centrum miasta | Wysoki standard | Kameralny budynek Ta starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pułaskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 450 000 zł1 500 m² 966,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy Konstancina - Jeziorna. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

934 383 zł53 m² 17 865,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Mierzeja Wiślana 6b.