dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 009 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

775 000 zł146 m² 5 308,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Zapraszam Cię do dużego, wygodnego apartamentu, który łączy przestrzeń, prywatność i domowy klimat, a wszystko w miejscu świetnie skomunikowanym z centrum Stargardu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł60 m² 15 851,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

945 000 zł75 m² 12 667,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 72,97 m | balkon 14 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 72,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

18 500 000 zł781 m² 23 687,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 760 m²

NA sprzedaż | zabytkowa rezydencja "nike" Z 1934 roku po rewitalizacji | konstancin-jeziorna Z dumą prezentujemy wyjątkową rezydencję "nike", położoną w samym sercu uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 342 750 zł66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 65.50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

417 000 zł32 m² 12 910,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferta zarezerwowana do 27 kwietnia 2026r. Słoneczne 32m przy ul. Łódzkiej | Osobna garderoba | Idealne pod inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słomianka

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność łączy się z ciszą natury i nowoczesnym komfortem? Odkryj unikalną, kameralną inwestycję zaledwie 4 domów w sercu Tarnowskich Gór, w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

309 900 zł95 m² 3 262,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Na sprzedaż polecamy dom wolnostojący o powierzchni 100 m , położony na działce o powierzchni 1892 m , w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jeziorowskie

Jeziorowskie,warmińsko-mazurskie

198 000 zł993 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w gminie Kruklanki w miejscowości Jeziorowskie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł40 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wietrzychowice

Wietrzychowice,małopolskie

265 000 zł153 m² 1 732,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Dom W spokojnej okolicy miechowice małe, gmina wietrzychowice Dom z lat 90 z cegły o powierzchni całkowitej ok. 153 m oraz użytkowej ok. 62 m . Obiekt usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

299 999 zł42 m² 7 225,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,52 m2, położone w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

799 000 zł51 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,73 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku w spokojnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 240 000 zł41 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna oferta dla osób szukających prywatnej przystani nad morzem oraz bezpiecznej inwestycji Apartament z dużym tarasem usytuowany jest na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł82 m² 2 674,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,87 m (powierzchnia użytkowa 77,65 m ), położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Gliwice

Gliwice,śląskie

2 199 900 zł255 m² 8 625,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

To propozycja dla inwestorów oraz firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni komercyjnej w atrakcyjnej lokalizacji. Oferta dotyczy nowoczesnego lokalu użytkowego położonego w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 022 zł100 m² 5 904,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Kameralny bliźniak w sercu Kaszub - Tokary Przestronny, gotowy do zamieszkania po aranżacji bliźniak (połowa, stan deweloperski), na kameralnym osiedlu w otoczeniu lasów i jezior pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 110 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe (62,79m2) na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pielgrzymowice,małopolskie

999 000 zł182 m² 5 481,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom 4-pokoje | 117,41 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Żurawkach 3 na działce o powierzchni około 465.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kamienna

Mysłakowice,dolnośląskie

129 000 zł26 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedam kawalerkę w kamienicy w Mysłakowicach ul Kamienna w odległości 10 km od Karpacza Powierzchnia 26m2, i piętro Idealna do zamieszkania, jako baza wypadowa w góry lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Drzonków-Klonowa

Zielona Góra,lubuskie

1 079 000 zł130 m² 8 314,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta w biurze prospace Dom w zabudowie bliźniaczej | 129,67 m | działka 450 m | Zielona Góra - ul. Klonowa | wykończony parter + piętro do aranżacji Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

515 556 zł29 m² 17 728,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Przemyśl,podkarpackie

640 692 zł82 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż: wyjątkowe, przestronne mieszkanie na osiedlu Green Estate Przemyśl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 000 zł220 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa lokalizacja, z dala od zgiełku, równocześnie blisko komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół czy sklepów. Dwukondygnacyjny dom z użytkowym poddaszem, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

95 000 zł1 099 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyłącznie U nas! Dwie urokliwe działki budowlane przy klimatycznym mini-stawie w Pogórskiej Woli. Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki, każda o powierzchni ok. 11 arów (ok. 32x32 m), co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 900 zł47 m² 11 487,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mszana

Mszana,śląskie

160 000 zł1 001 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1001 m2 zlokalizowaną w Mszanie przy ul. Polnej. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 34x29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miękinia,dolnośląskie

1 398 000 zł255 m² 5 482,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:788 m²

Piękny dom wolnostojący w Miękini o pow. użytkowej ok. 265 m2 na którą składa się: 1. dom część mieszkalna pow. ok. 190 m2 2. garaż 2-stanowiskowy pow. 33,6 m2 3. oddzielne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

289 000 zł52 m² 5 566,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,92 m2 usytuowane na parterze bloku w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduję się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oleska

Opole,opolskie

1 790 000 zł350 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w Opolu dzielnica Gosławice, przy ul. Oleskiej. To idealna propozycja pod gabinety lekarskie, centrum rehabilitacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł46 m² 15 032,70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe wykończone mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Rzeszowa przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł29 m² 16 729,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,29 m , na którą składają się: - salon, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około 410 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

450 000 zł30 m² 14 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w budynku z 2005 roku na ogrodzonym osiedlu przy ul. Broniewskiego w Pruszkowie. Przypisane do mieszkania miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolańska

Lesko,podkarpackie

649 000 zł95 m² 6 831,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w Apartamentach nad Sanem w Bieszczadach > krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 2 apartamenty w stanie deweloperskim w Apartamentach nad Sanem usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

500 580 zł40 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (41,20 m2) z balkonem (4,96m2), położone na czwartym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowice

Sosnowice,małopolskie

1 350 000 zł175 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w urokliwej okolicy Sosnowice. Na powierzchnię użytkową 174,83 m składają się: parter: przestronny salon z aneksem kuchennym (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Aleja 500-lecia

Piaski,lubelskie

200 000 zł579 m² 345,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Piaski, przy ul. Al. 500-lecia. Szczegóły oferty: powierzchnia: 579 m2 Cena: 200 000 zł Rodzaj działki: budowlana Przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 045 000 zł55 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

480 000 zł31 m² 15 691,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie własnościowe (pełna własność) o powierzchni 30,59 m2 na Osiedlu Oświecenia w Krakowie. Budynek z 2006 roku, wspólnota mieszkaniowa czynsz ok. 600 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chabrowa

Olmonty,podlaskie

285 000 zł1 001 m² 284,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie. Na sprzedaż działka budowlana w Olmontach nr. geodezyjny 267/21. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona 3.4 MN, dopuszcza się realizację zabudowy grupowej,.