dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

579 000 zł71,20 m² 8 132,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Rejmonta w Skierniewicach. Mieszkanie po remoncie, jasne i narożne okna na 3.

Szczegóły ogłoszenia

107 800 zł1 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwe działki położone w cichej i kameralnej okolicy. Filmik przestawiający działki i okolice: To lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł95 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecam do sprzedaży komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2016r. o pow. 95 m2, przy ulicy Babiego Lata. Budynek kameralny , jednoklatkowy w Willi Miejskiej, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł905 m² 972,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w mieście Gdańsk w dzielnicy Matarnia, obręb 0003 Klukowo, ul. Zenitowa dz. nr. 453/54. Przedmiot ogłoszenia obejmuje: - działkę budowlaną (wymiary ok. 34m x 24m).

Szczegóły ogłoszenia

529 880 zł46 m² 11 519,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Poleskiej 17 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł515 m² 485,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiórek - gmina Mosina. Działka 515m2 z czego 172m2 w służebności aquanet Numery działek: 302110_5.0023.   _5.0023.95 Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,70 m² 13 626,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży dwustronne mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej Gdańsk, ul. Kazimierza Wielkiego 48, III piętro Sprzedam przestronne, dwustronne mieszkanie (okna z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,30 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czechów. Idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na ulicy Zaplecze pod budowę, inwestycję. Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu S1 ( 300m). Tereny mieszkalno-przemysłowe. Droga asfaltowa, wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 000 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kalej w bardzo atrakcyjnym i cichym miejscu. Do działki prowadzi wewnętrzna utwardzona droga prywatna ze zjazdem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 485 m² 141,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na lekkim wzniesieniu, w malowniczej i spokojnej okolicy tuż nad cieśniną Dziwna. To idealne miejsce na wymarzony dom całoroczny, letnią.

Szczegóły ogłoszenia

124 800 zł960 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Kolejowej we Wręczycy Wielkiej o oznaczeniach 2mn/p,U (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej a także usługowej) Nr działki to 220/27.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe 63.5 m z balkonem na wysokim parterze, dodatkowo piwnica. Ogrzewanie(bez podzielników )jak i ciepła woda z sieci miejskiej. W bloku i mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 m² 100 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie nie aktualne

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 075 m² 138,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, do sprzedaży działka budowlana, na którą zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego, jednorodzinnego. Działka znajduje się w miejscowości Michałów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 700 m2 do 816 m w miejscowości Rybnik - Kamień przy ul. Sąsiedzkiej. Media w drodze ( prąd, gaz. kanalizacja). Zapraszamy do rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,80 m² 14 132,42 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,8 m , położone na 12. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Petofiego 6 na warszawskim Wawrzyszewie. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł48,32 m² 11 587,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania, w którym od progu poczujesz spokój? Takiego, do którego chce się wracać po pracy? To 48-metrowe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanym budynku z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w niskim bloku na 4 (ostatnim) piętrze. Powierzchnia 38,7 m2 Bardzo wygodny rozkład: 2 ustawne i niezależne pokoje, samodzielna kuchnia z oknem, łazienka, osobno wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom w Radomsku przy ul Krakowskiej 92 .Działka 1400m2 Szerokość działki to 18m. Na działce znajduje się również budynek murowany użytkowany jako wiata na 2 auta oraz komórka, altanka.

Szczegóły ogłoszenia

304 640 zł44,80 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w zielonej części dzielnicy, przy ul. Mokrej (okolice ul. Lutomierskiej). Kluczowe informacje: układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 210 m² 74,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaz bezposrednia bez prowizji bez agencji! Podlasie powiat Sokólski. Najlepsza działka w mieście! Piękna działka o powierzchni 1210 m2 nr ewidencyjny 71/13 księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 419 m² 23,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w samym centrum Myśliwca.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł18 900 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.3.79 ha (dz.141 i 481).Położona przed miejsc. Krępsko gm Goleniów Zachodniopomorskie. W sąsiedztwie planowanej przeprawy Police Święta. Ok 500 m od pierwszego zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedania duży, komfortowy dom, z dala od zgiełku miasta tuż przy granicy kpn. Dla osób ceniących spokój, czyste środowisko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł418 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Oferuję na sprzedaż cztery budynku mieszkalne w stanie surowym otwartym oraz 6 działek przeznaczonych pod budowę domków. Nieruchomości znajdują się w malowniczej Miejscowości Mucharz.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47 m² 17 978,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam lub zamienię Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Służewiu (ok 500m do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 200 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, otoczoną lasem. Działka płaska i ustawna, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

114 580 zł1 348 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowalna o pow. 1.348 m2 w urokliwej miejscowości Wąsowo koło Nowego Tomyśla. O niepowtarzalnym klimacie miejscowości Wąsowo świadczy fakt, że w jej centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł436 m² 4 931,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 106 m²

Interesujący, nietuzinkowy, duży dom rodzinny, zbudowany z troską o szczegóły oraz funkcjonalność, z wieloma elementami wyposażenia i umeblowania wykonanymi własnoręcznie,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na parterze w Sopocie, ul. Oskara Kolberga. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nieruchomosc sklada sie z dzialki gruntu nr.ewid.599/117 o powierzchni 845m o ksztaulcie zblizonym do litery L .

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł98,98 m² 3 728,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie na 1 piętrze w budynku dwurodzinnym. Na metraż mieszkania składają się: przestronna kuchnia z jadalnią, salon z wyjściem na loggię, jasne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 222 m² 61,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jest to oferta bezpośrednia. Jest to już ostatnia działka budowlana o łącznej powierzchni 1.222m2. Jest to teren niezalewowy położony w spokojnej nowej okolicy. Na nabywaną łączną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł169,35 m² 3 832,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Ostatnia dostępna działka Z domem jednorodzinnym według twojego projektu! Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem do adaptacji, z 3 sypialniami, 2 łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł270 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł35,40 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Sochaczew, ul. Żwirki i Wigury gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 m , położone na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 818 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o pow. 80 m2 z zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m , usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł136 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pośrednikom I biurom nieruchomości dziękuję! Gotowy do wprowadzenia, nowoczesny dom - położony na malowniczej działce z łatwym dojazdem do Krakowa i tylko 6 km od ikea / makro. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67 m² 12 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Są mieszkania, które się ogląda i takie, które się wybiera. To jest właśnie jedno z nich 3 pokoje | ogród | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej.