dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 204,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze w centrum miasta. Oferujemy Państwu lokal o powierzchni 53,9 m2 w galerii handlowej. Pomieszczenie jednolokalowe z dużymi witrynami. Doskonała lokalizacja ( ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

426 721 zł38 m² 11 259,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 37,90 m Balkon: 4,5 m Układ: 2 pokoje Piętro: 1. Planowane oddanie: IV.2026 KRÓTKI OPIS MIESZKANIA Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł62 m² 7 694,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | kamienica | wysoki parter | ul. Brodatego | do remontu Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Brodatego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł45 m² 4 809,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | Wałbrzych, piaskowa Góra | ul. Malczewskiego Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

342 149 zł29 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cisówka

Cisówka,mazowieckie

99 000 zł1 149 m² 86,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane. Oferujemy kompleks trzech działek położonych w miejscowości Cisówka, gmina Stanisławów o zbliżonej powierzchni 1149 m2 położone przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osiek,dolnośląskie

1 490 000 zł155 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 m²

Nowoczesny dom około 154,96 m na działce 24 ary Gotowy do wprowadzenia Domplus Nieruchomości proponuje na sprzedaż dom, który łączy solidność tradycyjnej konstrukcji z najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Żarowo,zachodniopomorskie

157 800 zł1 052 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący bez prowizji Consulting przedstawia do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1052 m2 położoną w miejscowości Żarowo przy ul. Polnej, 6 km od centrum Stargardu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hyrna

Łódź,łódzkie

399 999 zł47 m² 8 456,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,03 m , zlokalizowane na cenionym, spokojnym osiedlu łódzkich Stokach w Łodzi, przy ul. Hyrnej. Stan deweloperski z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kolonie Stanisławów

Kolonie Stanisławów,mazowieckie

255 000 zł9 855 m² 25,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Kolonii Stanisławów. Proponujemy nieruchomość o powierzchni 9855 m2. Wymiary działki to 19 m szerokości i 526 m długości. Bliskie sąsiedztwo działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Radachówka

Radachówka,mazowieckie

48 000 zł1 100 m² 43,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do Radachówki w gminie Kołbiel. Oferujemy państwu działkę rolną w pięknej miejscowości Radachówka. Nieruchomość w kształcie trapezu o powierzchni 1100 m2. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Ogrody

Zielonki,małopolskie

550 000 zł52 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie trzypokojowe o powierzchni 51,5 m2 znajdujące się w domu jednorodzinnym w centrum Zielonek (koło Krakowa). Mieszkanie jest z osobnym wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rysie

Rysie,mazowieckie

129 000 zł896 m² 144,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rysie zapraszają! Oferujemy kompleks ustawnych działek o powierzchniach 800-900 m i regularnym kształcie prostokąta. Położone są w spokojnej okolicy, charakteryzującej się luźną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

509 563 zł42 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

554 000 zł46 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sercem tego poziomu jest salon połączony z aneksem, gdzie rzemieślnicza zabudowa kuchenna kryje w sobie inteligentną spiżarnię. Pod stopami czujesz strukturę paneli ułożonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zambski Kościelne

Zambski Kościelne,mazowieckie

42 000 zł1 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, dojazd drogą gruntową przez lasek, który oddziela ten obszar od pozostałej części miejscowości, w sąsiedztwie małe gospodarstwo rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rajska

Szewce,świętokrzyskie

685 000 zł102 m² 6 692,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Urokliwy dom o powierzchni całkowitej 102 m , powierzchnia użytkowa 80,51m , z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej miejscowości Szewce, to idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

730 000 zł56 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania gotowe do zamieszkania lokalizacja: osiedle zlokalizowanie w dzielnicy Biały Prądnik, przy ulicy Białoprądnickie. Miejsce dobrze skomunikowane z optymalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. To mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta premium Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Legnicy? Na sprzedaż perełka, która może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Topolowa

Mysiadło,mazowieckie

370 000 zł34 m² 10 953,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 33,78 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Topolowej w Mysiadle. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

194 250 zł1 295 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w dobrej lokalizacji, możliwość zakupu sąsiednich 3 działek Dobra lokalizacja, zaledwie 700m do Urzędu Miasta, szkoła i przedszkole w odległości 900m, sklep kilkaset metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł48 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

**na sprzedaż zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu** Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na ogrody i tereny nad rzeką. Lokal jest cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeszkotle

Jeszkotle,opolskie

155 000 zł110 m² 1 413,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 109 m2 (powierzchnia zabudowy 86m2) położony w Jeszkotlach, gmina Grodków, woj. opolskie. Nieruchomość znajduje się 14 km od Grodkowa i 18 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Horeszków

Częstochowa,śląskie

590 000 zł104 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowo wybudowany dom wolnostojący z dobrze rozplanowanym układem pomieszczeń prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Stradom,ul.Horeszków Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł45 m² 11 500,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Górzyskowo (ulica Wojciecha Gersona). Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Szarów

Szarów,małopolskie

332 000 zł3 600 m² 92,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 działki w Szarowie, blisko wjazdu na autostradę A4 w Targowisku( okolice Niepołomic) gminie Kłaj Działki 36 ar. Nr 853/2 i 854 W Miejscowym Planie przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Łowicz,łódzkie

420 000 zł60 m² 6 997,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wynajmę lub sprzedam mieszkanie 60,02 m2 wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze bloku. który niedawno przeszedł gruntowny remont. Lokalizacja: spokojna i bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

950 000 zł135 m² 7 055,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół bliźniaka blisko zalewu zegrzyńskiego I mariny, kilkaset metrów do szkoły I przedszkola! lokalizacja: doskonała zarówno dla osób, które szukają domu całorocznego jak i dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji na Bielanach o powierzchni 44 m . Funkcjonalny dwustronny układ mieszkania co jest w chwili obecnej rzadkością. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Moszyce,dolnośląskie

990 000 zł195 m² 5 067,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem dom w Moszycach k. Twardogóry Życie to nieustanna podróż a ta nieruchomość może być początkiem Twojego nowego rozdziału. Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karniewek

Karniewek,mazowieckie

620 000 zł761 m² 814,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii zabudowy nad Narwią. Cicha i spokojna okolica, zaledwie kilka kilometrów za Serockiem, cicha okolica, w sąsiedztwie zabudowa letniskowa, dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

1 000 000 zł1 768 m² 565,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta, działka budowlana nad Kanałkiem Królewskim, media z sieci. Doskonała lokalizacja, od strony wschodniej działka graniczy z terenami przy Kanałku Królewskim - widok na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cyganka

Cyganka,mazowieckie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zawitaj do popularnej miejscowości Cyganka. Oferujemy działkę o powierzchni 1000 m2, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny, położoną przy wydzielonej drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferowana nieruchomość to funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na osiedlu Węglinek. Blok z 2023r. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

582 300 zł3 882 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki w dobrej lokalizacji, możliwość zakupu jednej Dobra lokalizacja, zaledwie 700m do Urzędu Miasta, szkoła i przedszkole w odległości 900m, sklep kilkaset metrów, komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł60 m² 11 392,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bezpośrednio w atrakcyjnej cenie mieszkanie 3 pokojowe o fajnym potencjale. Wymaga odświeżenia lub remontu aranżacyjnego wg własnego pomysłu. Budynek ma kw, grunt pod budynkiem.