dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowska

Szczecin,zachodniopomorskie

665 000 zł111 m² 5 990,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 111,13 m2 na 1 piętrze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Podjuchy. Lokal przeszedł generalny remont w lutym 2026r. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamionka

Kamionka,mazowieckie

75 000 zł1 402 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana! Oferujemy działkę w miejscowości Kamionka, gmina Latowicz o powierzchni 1402m2 Położona przy utwardzonej drodze gminnej, gdzie znajduje się prąd i wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siemiradzkiego

Kraków,małopolskie

675 000 zł35 m² 19 514,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży komfortowa kawalerka o powierzchni 34,59 m , położona na 2. piętrze w pięciopiętrowej, odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Krakowa - Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

623 063 zł54 m² 11 506,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Goździejewskie Pierwsze

Kąty Goździejewskie Pierwsze,mazowieckie

960 000 zł149 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalny parterowy dom w pobliżu lasu. Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony w Kątach Goździejewskich. Serce domu stanowi część dzienna: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

474 000 zł56 m² 8 443,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł1 260 m² 2 063,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Broker House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej na Wawrze w Warszawie z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bielsko-biała, os. Mieszka I kawalerka Z balkonem- umeblowana Proponuję na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o pow. 30m2 z wydzieloną częścią sypialną, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

386 000 zł25 m² 15 250,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł53 m² 15 582,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Głębockiej 94 na pierwszym piętrze. Budynek został wybudowany w 2015 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

147 000 zł980 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 8 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Śmiechowo, w gminie Będzino, zaledwie 3 km w linii prostej od morza i popularnej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł61 m² 11 595,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa na prezentacje mieszkania przy ul. Glinianej. Jest to w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w centrum. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

330 000 zł1 067 m² 309,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną położoną zaledwie dwa kilometry od morza w Łukęcinie, między Pobierowem a Dziwnówkiem to idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zamienie

Zamienie,mazowieckie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w dogodnej lokalizacji. Działka o powierzchni 1000m2 i szerokości 21m atrakcyjnie położona w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

350 592 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieszowa

Wieszowa,śląskie

1 470 000 zł240 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 773 m²

Na sprzedaż Dom z potencjałem inwestycyjnym, działka 5773 m Do sprzedaży oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 5 773 m (ponad pół hektara), zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyborów

Tyborów,mazowieckie

285 700 zł1 380 m² 207,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w miejscowości na uboczu. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną położoną na pograniczu gmin Cegłów i Mińsk Mazowiecki. Świetna lokalizacja: około 15 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł150 m² 977,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pragnę przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Opacz-Kolonia przy granicy z dzielnicą Ursus, przy ul. Ryżowej. Na działce o powierzchni 1840 m aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żniwna

Białystok,podlaskie

444 000 zł61 m² 7 243,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Cenisz spokój, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Teresław

Teresław,mazowieckie

140 000 zł1 098 m² 127,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teresław zaprasza! Ostatnia działka przy lesie! Zapraszamy do malowniczej miejscowości położonej w gminie Dębe Wielkie, otoczonej z każdej strony lasem. Zieleń, śpiew ptaków, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł114 m² 15 740,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z najemcą o powierzchni 114 m2, wynajęty przez renomowaną firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Banino,pomorskie

869 999 zł90 m² 9 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

:na skróty: na sprzedaż skrajny segment domu szeregowego o powierzchni całkowitej 90 m2, z dodatkowym garażem 25 m2 i komórką lokatorską 3 m2, położony w Baninie. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabrze,śląskie

790 000 zł111 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1894

Zabrze Pawłów Przestronny apartament 111,43 m z poddaszem, ogrodem, miejscem pod wiatą, a do tego garaż Jeśli szukasz mieszkania w którym poczujesz się jak w domu - pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Gogolin,opolskie

370 520 zł47 m² 7 959,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** oferta od dewelopera** zero % prowizji brak podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Dębowa Park realizowaną na Osiedlu Dębowym w Gogolinie. Przedmiotem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie nowoczesna inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan "pod klucz" 1 610 000 zł 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

365 000 zł60 m² 6 134,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie przy Teżni oraz strefie rekreacyjnej w parku, winda. Po termomodernizacji niski czynsz. bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

518 000 zł31 m² 16 763,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gdańsk Żabianka | 15 minut do plaży i Ergo Areny | kawalerka gotowa do zamieszkania / najmu Najważniejsze atuty: po remoncie instalacji, łazienki oraz kuchni osobna kuchnia funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Banino,pomorskie

649 000 zł79 m² 8 232,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla rodziny z dziećmi, położony w spokojnej i bezpiecznej części Banina, w nowoczesnej inwestycji Banino Residence. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iłłakowiczówny

Katowice,śląskie

480 000 zł49 m² 9 712,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 49 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł67 m² 6 234,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - przy ul. Tkackiej, w samym centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł84 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję w Głogowie Małopolskim, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł61 m² 19 594,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania | widok na panoramę | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,19 m z balkonem, położone na osiedlu Linea przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

430 000 zł76 m² 5 635,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, 2 piętro, centrum elbląga, ul. Obożna 21. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 76,3 m2, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po generalnym remoncie spółdzielczo własnościowe gotowe do zamieszkania! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49,5 m umeblowane oraz wykończone w wysokim standardzie - niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 81 m w willowej części Gdańska - Aniołki - idealna na inwestycję typu: kancelaria, gabinety, pokoje dla studentów, a także z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzóze

Brzóze,mazowieckie

350 000 zł6 423 m² 54,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 6400 m przy asfalcie | mpzp | zieleń | atrakcyjna cena. Na sprzedaż duża działka rolno-budowlana o powierzchni 6423 m, zlokalizowana w miejscowości Brzóze, w gminie Mińsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

145 000 zł4 100 m² 35,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę w miejscowości Ślężany gm. Dąbrówka 300m od rzeki Bug. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Blisko IX-wieczny Pałacyk z restauracją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł64 m² 9 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na wysokim parterze przy ul. Lubelskiej. Lokal jest jasny i słoneczny, z bardzo dobrym, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gnojno

Gnojno,mazowieckie

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 500 m , położona w miejscowości Gnojno w gminie Pułtusk, powiat pułtuski, województwo mazowieckie. Nieruchomość objęta jest wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kostrzyn,wielkopolskie

389 000 zł40 m² 9 681,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pierwsze mieszkanie? A może bezpieczna inwestycja? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem komfort i przytulny klimat w jednym! Nieruchomość znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij