dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybacka

Swornegacie,pomorskie

814 000 zł2 315 m² 351,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w Swornegaciach - w sercu Kaszub. Lokalizacja: swornegacie, gmina Chojnice, woj. pomorskie Powierzchnia łączna: 2 315 m Cena: 814 000 zł Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł27 m² 17 980,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 509 000,10 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

724 022 zł41 m² 17 505,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 41.36 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Krępa Kaszubska,pomorskie

130 680 zł1 089 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2, położona w miejscowości Krępa Kaszubska (gmina Nowa Wieś Lęborska), w bardzo wygodnej lokalizacji przy trasie Lębork (12km) - Łeba (18km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

13 500 000 zł320 m² 42 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Nowoczesna rezydencja w Konstancinie - Jeziornie, o powierzchni 320m2, położona na działce o powierzchni 3.815m2. Doskonała lokalizacja, strefa A. Parter: reprezentacyjny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

945 000 zł75 m² 12 667,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 72,44 m | balkon 14 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 72,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

738 000 zł58 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3 pokoje z balkonem | zielona okolica | Maślice, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane w spokojnej części Wrocławia - na Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Józefosław,mazowieckie

483 678 zł35 m² 13 847,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 483 677 zł I bez pcc! aktualnie promocja na garaż za 10 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

625 000 zł43 m² 14 404,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna nieruchomość dla singla lub pary! Nie czekaj* Może to Ty okażesz się szczęśliwym właścicielem tego przytulnego apartamentu! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

1 090 000 zł220 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom w Chełmcu Nowoczesność i komfort w doskonałej lokalizacji Marzysz o przestronnym domu w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po kapitalnym remoncie, niewymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Lokal jest gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poniatowice

Poniatowice,dolnośląskie

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poniatowicach gm. Oleśnica atuty: - ustawny, prostokątny kształt - płaski teren - prąd na działce - woda doprowadzona do działki (nowy wodociąg) - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

455 000 zł43 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,11 m , zlokalizowane na parterze. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni ok. 28 m Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 989 zł56 m² 10 725,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Spokojne, kameralne osiedle Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać. To jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuszczów Pierwszy

Łuszczów Pierwszy,lubelskie

1 075 000 zł195 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowy dom rodzinny, spokojna i malownicza okolica, ogrodzona działka 19 arów. Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaproponować Państwuj na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wyszogrodzkiej na Warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

708 000 zł48 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokule

Sokule,mazowieckie

879 000 zł110 m² 7 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Numer oferty w biurze 91-133 Dom w stanie deweloperskim to nieruchomość, która jest gotowa do wykończenia przez nabywcę, ale nie jest jeszcze w pełni wykończona. Budynek ma wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chłopska

Dobrzewino,pomorskie

549 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł30 m² 16 351,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 30,15 m | Ursus, ul. Habicha | Bezpośrednio Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie z loggią ok 5m2 w stanie deweloperskim, w bloku wybudowanym przez Robyg przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

806 715 zł77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76,83 m2 Cena katalogowa: 806 715,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 76,83 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

759 900 zł320 m² 2 374,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Gdańsk,pomorskie

925 090 zł92 m² 10 003,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Ekskluzywny Dom w Gdańsku - Inwestycja w Klasycznym Rodzinnym Formacie Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia przestronnego, nowoczesnego domu miejskiego o powierzchni 92,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł65 m² 22 989,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 65,03 m2, położony na 5. piętrze budynku apartamentowego z 2014 roku. To przestrzeń, która łączy nowoczesny styl, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

960 000 zł109 m² 8 806,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,01 m , położone w spokojnej części Kobyłki. Budynek i osiedle Inwestycja zrealizowana w latach 2015-2016 przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

550 000 zł94 m² 5 829,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Malawa. Dom położony na ustawnej działce w spokojnej, pełnej zieleni okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pacholewo

Pacholewo,wielkopolskie

720 137 zł42 361 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 4,2361 ha położone w miejscowości Pacholewo, powiat obornicki, gmina Oborniki, woj. wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

519 000 zł48 m² 10 926,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,5 m | ul. 42 Pułku Piechoty | os. Nowa Wygoda Parametry: powierzchnia: 47,5 m Piętro: 3 z 3 Budynek: niski blok z cegły, rok budowy 2018 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

261 268 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł90 m² 8 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

684 200 zł31 m² 22 308,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "royal Garden Wilanów" - połączenie elegancji, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lublin,lubelskie

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m zlokalizowane na 8. piętrze przy ul. Zana 8 (lublin, lsm). Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kamienna

Jarosław,podkarpackie

160 000 zł2 350 m² 68,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! oferta na wyłączność! Kurpiel Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki 23,50 ar w miejscowości Jarosław, ul. Kamienna Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przytulna

Dobra,zachodniopomorskie

909 000 zł108 m² 8 440,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ostatni dom w inwestycji na zamkniętym osiedlu składających się tylko z 6 budynków. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni i lasów Wysoki standard inwestycji Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Matczyn

Matczyn,lubelskie

399 000 zł4 119 m² 96,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 4 119 m2 zlokalizowaną w miejscowości Matczyn (gm. Bełżyce) - bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Pola

Kraków,małopolskie

125 000 zł20 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Garaż murowany 20 m Wincentego Pola Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20 m z księgą wieczystą, zlokalizowany w doskonałej części Krakowa przy Wincentego Pola. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

352 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , Białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

336 500 zł26 m² 12 775,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

- 61m2 - 3 pokoje - 5 piętro - do tego jest komórka lok i miejsce parkingowe - balkon - dodatkowo płatne komórka +miejsce parkingowe - ogrzewanie miejskie, woda miejska - budynek 2011/12

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

420 000 zł50 m² 8 484,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się: - salon (19m2) - sypialnia (11,61m2) - kuchnia (7,75m2) - łazienka (3,80m2) - przedpokój (7,34m2) - piwnica Rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ligota

Ligota,dolnośląskie

220 000 zł3 172 m² 69,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka rolno-budowlana / Ligota k. Trzebnicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Ligocie, powiat Trzebnicki, gmina Trzebnica. Działka jest objęta Miejscowym Planem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij