dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 379 000 zł84 m² 28 480,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł500 m² 314,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu działki, na których obecnie umiejscowiony jest skład węgla oraz innych pochodnych materiałów Podstawowe informacje o nieruchomości: - 62 ar z czego ponad 30 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł46 m² 9 497,82 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą przy ul. Granitowej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

369 000 zł42 m² 8 698,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Twoje terytorium to dwie niezależne strefy wpływów. Wyremontowane wnętrze pachnie świeżością i czeka na pierwszą wartę. Słońce zagląda tu rano i po południu, wyznaczając naturalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w 2-piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: powierzchnia: 38 m Piętro: 2 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zacherta

Supraśl,podlaskie

825 000 zł125 m² 6 615,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o domu, który łączy komfort, styl i wyjątkową lokalizację? Oto przestronny dwukondygnacyjny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni około 124,7 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

G ood Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Husarskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 56m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Łomianki Dolne,mazowieckie

950 000 zł74 m² 12 890,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:928 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 73,7 m , położony na działce ok. 930 m przy ul. Wspólnej 59a w Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gójszcz

Gójszcz,mazowieckie

94 000 zł1 257 m² 74,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - plan zagospodarowania przestrzennego. Proponujemy działkę o powierzchni 1257 m2 w miejscowości Gójszcz, pod zabudowę rekreacyjną lub całoroczną. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 049 000 zł128 m² 8 169,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! _________________________________ Kameralne osiedle składające się z trzech budynków w zabudowie Bliźniaczej chotomów 1 km od pkp Legionowo -przystanek Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Wałbrzych,dolnośląskie

114 000 zł67 m² 1 711,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 13 położonego na II piętrze w budynku przy ul. Szkolnej 11. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które przeszło generalny remont, co sprawia, że jest gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów finansowych. Ciche, jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoigniewa

Gdynia,pomorskie

670 000 zł52 m² 12 796 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przytulne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z pięknym widokiem na morze! Nieruchomość położona jest na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

1 600 000 zł70 m² 22 698,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Cavalia. Wysokosć lokalu 3m. - apartament o powierzchni 70,49 m2, 3 pokojowy, położony na ostatnim piętrze w budynku B10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

187 000 zł46 m² 4 077,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: bielawa Piętro: 2 Powierzchnia: 46,86 m Cena: 187 000 zł Rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: pokoju dziennego sypialni oddzielnej kuchni łazienki przedpokoju Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł57 m² 14 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,24 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2004 roku , przy ul. Widawskiej w dzielnicy Bemowo. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Strzebielino,pomorskie

2 199 000 zł979 m² 2 246,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:979 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Henryka Pobożnego

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł52 m² 9 845,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,7 m z ogródkiem, położone na parterze w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Pobitno / Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

195 000 zł36 m² 5 418,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Stodolnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,99 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. To miejsce może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 000 zł101 m² 6 738,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł41 m² 15 341,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą w stanie do remontu, zlokalizowane niedaleko Sadów Żoliborskich (odległość: 1 km). Nieruchomość o powierzchni 41 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł45 m² 12 004,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żydowce. Mieszkanie własnościowe po częściowym remoncie, o powierzchni 44.9 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

457 000 zł55 m² 8 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemymieszkanie O powierzchni 55M2 położone na osiedlu leśnym. Dostępne od zaraz. Układ mieszkania: - salon przestronny z wyjściem na duży balkon, - oddzielna jasna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

389 000 zł24 m² 16 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! przytulna garsoniera na bronowicach! Mamy przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bronowickiej. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Oferta Dom z duszą w sercu Starego Miasta Pasłęka wyjątkowa oferta! Szukasz klimatycznego, niepowtarzalnego domu w miejscu pełnym historii? Ta nieruchomość to prawdziwa perełka idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł49 m² 13 942,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo zadbane i pięknie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 49 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Kościańskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Teligi

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł137 m² 1 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezydent miasta wodzisławia śląskiego informuje o ogłoszeniu drugiego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borsuka

Lesznowola,mazowieckie

1 650 000 zł115 m² 14 347,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:427 m²

Szukasz spokojnego miejsca dla rodziny, blisko Warszawy, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku? Ten przytulny, nowoczesny dom w Lesznowoli to idealna propozycja. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 820 000 zł132 m² 28 904,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ostatni, szósty etap wielokrotnie nagradzanego osiedla. W każdym z budynków tylko 10 doskonale zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł45 m² 21 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o łącznej powierzchni 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Regut,mazowieckie

580 000 zł2 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2900m2, w miejscowości Regut gmina Celestynów powiat otwocki. Wymiary: szerokość 37m2 długość 79m2. Jeśli marzysz o domu z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

3 750 000 zł294 m² 12 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:326 m²

Wyjątkowy dom - bliźniak | Ursynów - Pyry | 300 m Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 300 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

929 000 zł210 m² 4 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy, podpiwniczony z garażem dwustanowiskowym. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chojnów,dolnośląskie

1 190 000 zł221 m² 5 394,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Na sprzedaż dom w Chojnowie - ul. Rzemieślnicza, bezpośrednio przy Parku Piastowskim Więcej zdjęć oferty można znaleźć na stronie internetowej Heges Nieruchomosci. Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łośno

Łośno,lubuskie

105 000 zł1 241 m² 84,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1241 m2 ( w mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ) , zlokalizowana 66-415 Łośno ( gm Kłodawa ), częściowo zalesiona. media; prąd i woda.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij