dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł83 m² 7 240,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna cena tylko do końca roku! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 7. piętrze w 9-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do drobnego remontu/odświeżenia położone w sercu cichym Dąbia. Na powierzchnię mieszkania 65m2 składają się trzy pokoje w tym przestronny salon. Ogrzewanie z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bankowa

Świętochłowice,śląskie

2 100 000 zł815 m² 2 577,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (dz.U. z 2021 r., poz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

385 000 zł49 m² 7 884,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wejdź w przestrzeń, która idealnie nadąża za Twoim tempem. Omijasz całkowicie stres związany z jakimkolwiek uciążliwym remontem. To wnętrze działa jak doskonale naoliwiony, precyzyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

132 000 zł65 m² 2 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witam. Na sprzedaż nowy duży domek letniskowy do postawienia na własnej działce. Etap wykonania widoczny jak na zdjęciach. Dom wykonuje doświadczony mistrz ciesielstwa. Cena 132 000 zł. Wliczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

429 000 zł85 m² 5 050,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 84,95 m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w centrum Ełku, przy ulicy Mickiewicza 37. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Konopnica

Konopnica,lubelskie

450 000 zł782 m² 575,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa działkę wraz z warunkami zabudowy w Konopnicy o powierzchni 791 m2 w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Poniżej niezbędne informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

403 674 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zakończonej inwestycji w dzielnicy Wrotków. 0% pcc do Urzędu Skarbowego, 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł34 m² 15 395,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodziec

Grodziec,opolskie

555 000 zł88 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Grodziec pod Ozimkiem Na sprzedaż nowy, parterowy dom o powierzchni 87,90 m, położony w malowniczej miejscowości Grodziec, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł27 m² 19 223,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27,05 m , położone na parterze w 6-piętrowej kamienicy z 1951 roku. Lokal idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piwna

Kunice,dolnośląskie

1 740 000 zł14 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej w Kunicach. Działka nr 117/1 szczegóły nieruchomości: typ działki: produkcyjno-usługowa Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku bez windy, zlokalizowanego przy ul. Krośnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

463 714 zł55 m² 8 396,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myczków

Myczków,podkarpackie

595 000 zł139 m² 4 280,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Myczków koło Polańczyka (gmina Solina). Budynek jednorodzinny na 39arowej działce wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojazdów,małopolskie

1 990 000 zł205 m² 9 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni 205 m (powierzchnia po podłogach), położony na 6-arowej działce w miejscowości Dojazdów. Nieruchomość z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 650 000 zł122 m² 13 524,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , posadowiony na dużej, narożnej działce o powierzchni 1223 m . Dom został wybudowany z pustaka, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - ul. Spacerowa. Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 19 arowa - płaska szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży połówkę bliźniaka o powierzchni ok 100m2. Budynek znajduje się w Mierzynie, niedaleko Królestwa Wodnego. Na parterze salon z kuchnią o powierzchni 36m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

837 000 zł54 m² 15 586,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje z dużym balkonem | Idealne dla rodziny Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej lokalizacji, kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radziechowy

Radziechowy,śląskie

795 000 zł6 706 m² 118,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek budowlanych w urokliwej, widokowej części Radziechów (gmina Radziechowy-Wieprz, pow. żywiecki). Lokalizacja z dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dominów

Dominów,lubelskie

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na zakup domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) Dominów - Lublin. Kameralne osiedle, kompleks 2 budynków "bliźniaków" na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Gąsawy,wielkopolskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Nasza firma zapewnia pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm - posiadamy aktualną licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł44 m² 16 337,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Poznania Święty Marcin 11a Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty 26.03 - obowiązują zapisy - proszę o telefon w celu umówienia godziny :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybacka

Gryfino,zachodniopomorskie

2 490 000 zł396 m² 6 295,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 709 m²

EN full English version below contact us anytime! Są domy, które przyciągają wzrok. I są takie, które zostają w pamięci bo od razu widać, że powstały z myślą o kimś, kto wie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sanok

Sanok,podkarpackie

150 000 zł1 385 m² 108,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka nr 1948/2 o powierzchni 0,1385ha w Sanoku na Posadzie. Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta, dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

25 000 000 zł1 432 m² 17 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:491 m²

Do sprzedaży kamienica z 1938 roku po kompletnej rewitalizacji przeprowadzonej pod nadzorem konserwatora zabytków. Budynek wynajęty w 100%. 75% powierzchni wynajmowane na przedstawicielstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Uwieliny

Uwieliny,mazowieckie

550 000 zł3 901 m² 140,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie posiadamy bardzo atrakcyjną działkę budowlano-rolną o pow. 3900 m2, w doskonałej lokalizacji Uwielin, samo centrum przy głównej drodze asfaltowej. Działka idealnie nada się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziwnów,zachodniopomorskie