dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Wrocław,dolnośląskie

359 217 zł26 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Po odliczeniu vatu mieszkanie za 292.046 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

469 000 zł65 m² 7 237,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- i podatku pcc - zostało ostatnie mieszkanie na piętrze w cenie 469.000 zł Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Dobrzeniu Wielkim, które łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł47 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej o powierzchni 47,22 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ok. 60 m | Rzeszów, ul. Krakowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na 2. piętrze w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł38 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10 m2 w Krakowie przy ul. Romana Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

282 260 zł1 283 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Augustów,podlaskie

14 900 000 zł1 440 m² 10 347,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy teren inwestycyjny w sercu Augustowa - kompleks kamienic z potencjałem rozbudowy Na sprzedaż prestiżowy kompleks kamienic położony w samym centrum Augustowa, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Piła,wielkopolskie

252 240 zł32 m² 8 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje - Piła, ul. Tczewska | 31,53 m Oferuję na sprzedaż przytulne, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 31,53 m , zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Niemcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł885 m² 337,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 885m2 w miejscowości Niemcz. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania terenu jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł39 m² 20 336 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w centrum Poznania z 12 m2 tarasem. Lepszej lokalizacji nie znajdziesz. :) Nowoczesny, elegancki budynek, najlepsze Poznańskie restauracje na wyciągnięcie ręki, a do tego tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty

Kąty,mazowieckie

695 000 zł84 m² 8 259,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Środkowy segment w kameralnym osiedlu w cichej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy, z której szybko można dotrzeć do sklepów, punktów usługowych oraz pełnej infrastruktury takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł88 m² 8 856,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja! Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość To więcej niż mieszkanie, to fragment poznańskiej historii a dziś wyjątkowa przestrzeń, w której klasyka spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34.77m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wolińskiego, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

320 892 zł36 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu o powierzchni 42,52 m2 przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec-Zdrój

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 754 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 300m2 zlokalizowany w Solcu Zdroju. Nieruchomość usytuowana na działce o pow. 3754m2. Budynek wybudowany z pustaka i cegły, pokryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

355 000 zł87 m² 4 075,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Bytomia idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87,11 m , mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł49 m² 12 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jest mieszkanie z dużym potecjałem, 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 na Krzykach. Układ mieszkania pozwala na wydzielenie trzeciego pokoju. Mieszkanie jest narożne i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soroki

Kraków,małopolskie

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta bez prowizji ze strony kupujących Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 mkw, zlokalizowane w Krakowie - Klinach, przy ul. Soroki. Dodatkowo do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 940 000 zł65 m² 29 695,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze, położone w prestiżowej inwestycji Spektrum w dzielnicy Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł90 m² 8 026,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pszenna

Chełm,lubelskie

150 000 zł3 073 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 0,30 Ha w spokojnej czesci miasta. Lokalizacja: miasto Chełm ul. Pszenna Powierzchnia:0,3073 ha (3073m ) Status: zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

449 000 zł61 m² 7 408,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. S. Okrzei. W skład nieruchomości zalcizamy: 4 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania Ogrody, przy ul. Dąbrowskiego. Klasyczny i wygodny układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

858 060 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 3 pokoje I 858 060 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Daliowa

Leszczydół-Nowiny,mazowieckie

130 000 zł1 005 m² 129,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki znajdują się przy ul. Daliowej, niedaleko ul. Waniliowej. Bardzo spokojna i cicha okolica, pełna terenów zielonych. W samym Leszczydole-Nowiny znajdziemy najpotrzebniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł72 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie w cichej i zielonej przestrzeni, zaledwie 10 minut od samego centrum Rzeszowa Przedsprzedaż w najlepszych cenach. 4 pokoje | 72,20 m na piętrze z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sitarska

Białystok,podlaskie

890 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem ul. Sitarska, białystok Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej części miasta przy ul. Sitarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Świdnica,dolnośląskie

390 000 zł72 m² 5 427,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 3 położonego na I piętrze budynku przy ul. Kilińskiego 57 w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

2 088 000 zł100 m² 20 880 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 100,37 m w prestiżowej inwestycji w topowej lokalizacji Krakowa To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pojezierze. W okolicy dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

132 000 zł65 m² 2 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witam. Na sprzedaż nowy dom drewniany do postawienia na własnej działce. Etap wykonania widoczny jak na zdjęciach. Dom wykonuje doświadczony mistrz ciesielstwa. Cena 132 000 zł. Wliczona jest do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

825 000 zł3 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z w miejscowości Korzeniówka. Jest to działka o powierzchni 3300 m2 położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Łódź,łódzkie

765 000 zł89 m² 8 576,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,2 mkw, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Tamka - na granicy dzielnic Widzew i Śródmieście. Budynek i lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł54 m² 8 378,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej, oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

703 896 zł67 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia