dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł53 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m usytuowane na 3. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł40 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze budynku mieszkalno-biurowego w ścisłym centrum miasta. Odnowiona kamienica. Budynek bezczynszowy. Na 40,5 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

97 160 zł1 388 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki z lasem zlokalizowanej w Złejwsi Wielkiej. Powierzchnia działki: 1388m 2 Lokalizacja: - zławieś Wielka - Działka znajduję się w cichym, spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany przy ulicy Sytej w centralnej części Zawad. Przestronna loggia, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład to jedynie nieliczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Mikołaja Kopernika

Opole,opolskie

439 000 zł36 m² 12 110,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie położone w ścisłym centrum Opole, w bezpośrednim sąsiedztwie Galeria Solaris. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

555 000 zł46 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, 2 balkonów oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bohaterów Bukowskich

Wielka Wieś,wielkopolskie

555 000 zł84 m² 6 631,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowy dom z ogrodem | Bukowa Osada - Etap 4 | wysoki standard | rolety | podłogówka Cena: od 555 000 pln do 575 000 pln w zależności od wielkości ogródka Powierzchnia domu: 112 m2 w tym 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

429 000 zł66 m² 6 480,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu mieszkanie trzypokojowe gotowe do zamieszkania, z garażem na posesji. Miejscowość: lewin Brzeski. Lokal ma powierzchnię użytkową 66,20 m2 i składa się z: salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wąsosz

Wąsosz,śląskie

144 000 zł1 152 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki budowlane Wąsosz gmina Konopiska prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomości położone w miejscowości Wąsosz gmina Konopiska Wielkość działek to : 1203 m2. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł145 m² 7 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Prowizja 0% / ostatni gotowy szereg! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w układzie szeregowym. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

314 990 zł83 m² 3 790,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio/3p/dolnobrzeska/wrocław/okazja/ok Leśnicy/75m2!superinwestycja! Okazja! Cena tylko przy gotówce! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego 4- piętrowego bloku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 750 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl, agata meble, galeria Cuprum Arena),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

811 658 zł72 m² 11 277,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w mieście, ale w spokojnej okolicy i z wygodnym układem? Ta oferta to dobry wybór dla pary, rodziny. Zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Postołów

Postołów,podkarpackie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:43 910 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Bieszczadach, w miejscowości Postołów, gmina Lesko. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4,391 ha, zabudowana domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

685 000 zł76 m² 8 965,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | 76,4 m | Stare Polesie Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 m , usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kotorydz

Kotorydz,mazowieckie

4 970 000 zł25 800 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży niezwykle atrakcyjną ofertę terenu mieszkaniowego jednorodzinnego o powierzchni 2,58 ha, nadającego się doskonale pod inwestycję, lokatę kapitału, usługi, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

782 308 zł52 m² 14 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł42 m² 5 759,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż zadbane mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Zazamcze, w pobliżu niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł52 m² 21 247,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w inwestycji Ogrody Graua. Lokal ma powierzchnię 51,77 m . Usytuowany jest na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

1 703 475 zł76 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

569 000 zł53 m² 10 766,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie położone przy ul. Mroza 19 w Olsztynie, na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu zapewniającym prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Borzymów

Borzymów,świętokrzyskie

159 000 zł35 400 m² 4,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam grunt rolny - 3,54 ha w jednym kawałku - Borzymów, woj. świętokrzyskie Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 3,54 ha, położony w miejscowości Borzymów, gmina Oleśnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 129 999 zł201 m² 10 614,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

579 000 zł58 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

599 900 zł178 m² 3 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość z potencjałem w świetnej lokalizacji Brwinowa, ok.1 km od PKP. Dom - 1/2 Bliżniaka o powierzchni całkowitej 178 m2. Z uwagi że budynek jest do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

861 300 zł27 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży pięciu apartamentów w budynku pełniącym funkcję hotelu butikowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł62 m² 11 575,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - cztery pokoje, osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotników

Gliwice,śląskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świąteczna obniżka ceny z 430 000 zł na 410 000 zł - tylko do 03.04.2026r. Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

450 900 zł37 m² 12 033,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Młochów

Młochów,mazowieckie

300 000 zł11 738 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pięknie położona przy Paku Młochów przy zabytkowej Alei Lip Zadrzewiona - część rolna około 2021m2- pozostała część leśna Blisko do centrum Młochowa. Pozostaję do Państwa dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wrocław,dolnośląskie

359 217 zł26 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Po odliczeniu vatu mieszkanie za 292.046 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

469 000 zł65 m² 7 237,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- i podatku pcc - zostało ostatnie mieszkanie na piętrze w cenie 469.000 zł Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Dobrzeniu Wielkim, które łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł47 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej o powierzchni 47,22 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ok. 60 m | Rzeszów, ul. Krakowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na 2. piętrze w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł38 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10 m2 w Krakowie przy ul. Romana Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

282 260 zł1 283 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.